Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

2. - 3. března 2019 - sport - výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal, volejbal, házená, stolní tenis, šipky, badminton, mariáš) - foto

Týdenní výsledkový servis 2. - 3. března 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


ŠIPKY

18. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (1. 3.): Střelky Veltruby - Baltazaři 9:9 - legy: 21:24, sestava a body Baltazarů:  Chmel 3, Hejl 3, Doležal 1, Žižlavský 1, Rada, double 1


FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Třetí přípravné přátelské utkání – tréninkové hřiště Jiskry Zruč nad Sázavou (3. 3.):

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – SK Kožlí (OP) 7:1 (3:0), branky Jiskry: Arnolt 3, L. Jelínek 1, Kovář 1, M. Váňa 1, L. Martinák 1

Sestava: Daněk – Brabec, Jouza, Hájek, L. Jelínek (Hirnyk) – P. Jelínek, Janda (M. Váňa), Arnolt, L. Martinák - Zeman, Kovář  


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Zimní turnaj mladších žáků v Jičíně (2. - 3. 3.) – přípravný dvoudenní turnaj na jarní sezonu

Skupina A: HBC Continental Jičín A, LIONS Hostivice, HC Dukla Praha 4, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, HK Baník Most, TJ Tatran Litovel

Skupina B: HBC Continental Jičín B, HC Dukla Praha 6, HK Město Lovosice, TJ Lokomotiva Louny, TJ Slovan Varnsdorf, TJ Sokol Centrum Haná

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Baník Most 9:8, branky Jiskry: Šveněk 3, Taso Aye 2, Kopecký 2, Petrík 1, Pešout 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Continental Jičín A 12:18, branky Jiskry: Vašíček 4, Petrík 3, Šveněk 2, Taso Aye 2, Nikodým 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – LIONS Hostivice 11:11, branky Jiskry: Taso Aye 4, Šveněk 2, Petrík 2, Vašíček 2, Pešout 1  

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Dukla Praha 4 8:13, branky Jiskry: Šveněk 3, Pešout 2, Vašíček 1, Kopecký 1, Taso Aye 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Tatran Litovel 16:13, branky Jiskry: Taso Aye 9, Petrík 3, Šveněk 3, Vašíček 1  

Pořadí ve skupině: 1. Jičín A, 2. Dukla Praha, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou, 4. Hostivice, 5. Litovel, 6. Most

O 5. – 6. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Dukla Praha 6 11:17, branky Jiskry: Taso Aye 4, Petrík 4, Kopecký 2, Šveněk 1

Sestava Jiskry (67): Jindřich - Šveněk 14, Petrík 13, Pešout 4, Vašíček 8, Taso Aye 22, Kopecký 5, Nikodým 1

Celkové pořadí: 1. Jičín A, 2. Dukla Praha 4, 3. Lovosice, 4. Louny, 5. Dukla Praha 5, 6. Jiskra Zruč nad Sázavou, 7. Hostivice, 8. Varnsdorf, 9. Litovel, 10. Jičín B, 11. Most, 12, Centrum Haná


BADMINTON

Badminton pro amatéry, jarní badmintonový turnaj ve čtyřhře, Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou (2. 3.) – 23 dvojic

Pořadí: 1. Slavík Radek - Walter Jan 13:1 (293:169) 38 b. – Benešov u Prahy, 2. Jakub Raichman -  Václav Nusko 12:2 (287:150) 36 b., 3. Lída Vlková - Martin Havlíček 9:5 (246:198) 25 b. – Zruč nad Sázavou, 4. Karel Štorc - Petr Doubravský 9:5 (253:216) 25 b., 5. Lukáš Hora - Lucie Redlová 8:6 (262:222) 25 b., 7. Pepa Černý - Honza Řimnáč 8:6 (251:231) 23 b., 11. Luboš Lejnar - Pavel Špergl 8:4 (199:188) 22 b., 13. Roman Výborný - Jitka Domanská 6:8 (232:245) 21 b., 15. Pavel Vrzáček - Matěj Vrzáček 7:7 (243:246) 20 b., 16. Tomáš Frajt - Lukáš Zachariáš 6:8 (213:229) 19 b., 17. Milan Závorka - Markéta Sochůrková 4:8 (188:210) 17 b., atd.


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

9. ročník fotbalového turnaje starších žáků o pohár města Bystřice (2. 3.), hrací systém: 5+1, 2 x 15 minut

Výsledky:

SK Votice - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:2 (3:0), branky Jiskry: Božík 2

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vrchotovy Janovice 1:1 (0:0) - PK: 4:3, branka Jiskry: Váňa 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Bystřice 3:5 (3:2), branky Jiskry: Božík 2, Sixta 1

Jiskra skončila na 3. místě, brankář Šimon Kotěra vyhlášen nejlepším brankářem turnaje

Celkové pořadí: 1. Bystřice, 2. Votice, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou, 4. Vrchotovy Janovice

Sestava Jiskry: Kotěra - Pěkný, Pěkná, Š. Váňa, Božík, Bělina, Sixta, Šnaider, Jelínek, Lodinský, Liška, Hlava


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

Liga mariášové unie 2018/19 – 25. ročník, 10. kolo, Libenice (2. 3.)

Pořadí jednotlivců v 10. kole: 1. Jirka Pfeifer z Tábora, 2. Arnošt Kopecký z Velimi, 3. Jindřich Novák – Praha, 6. Josef Faktor – Zruč nad Sázavou, 28. Jaroslav Studnička – celkem hrálo 58 hráčů


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ

Turnaj stolnětenisových družstev mladších žáků (2. 3.) – Beroun

1. STC Slaný, 2. TTC Příbram, 3. TSM Kladno, 4. SKC Zruč nad Sázavou (Ondřej Nácovský, Filip Cendelín), 5. Sokol Králův Dvůr, 6. Sokol Žebrák


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Přípravný házenkářský turnaj starších žáků (1. 3.) – Kutná Hora

Sparta Kutná Hora, HC Kolín a Jiskra Zruč nad Sázavou – výsledky ani branky se neevidovaly

Sestava: Rozehnal - Klouda, Mikšík, Ruth, Šveněk, Tůma, Petrík


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

20. kolo – Extraliga (2. 3.): HBC Ronal Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 28:19 (14:9)

Dolejší skóroval 3x, Kovařík 6x


VOLEJBAL REPREZENTACE ČR - LVÍČATA 04

Kontrolní sraz reprezentačního družstva dívek 04 před kvalifikací na ME U16 (Rumunsko) - Dobřichovice (25. 2. - 1. 3.), v nominaci i zručská Barbora Filipová


FOTBAL DIVIZE - PŘÍPRAVA

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

Přátelské utkání (2. 3.): FK Čáslav (divize) – Sparta Kutná Hora (KP) 7:0 (5:0)

K. Petrů skóroval 2x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

13. kolo – 1. liga (2. 3.): SKKP Brno B - Sokol Velké Meziřičí 28:34 (14:14)

Roub skóroval 9x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

13. kolo – 1. liga (3. 3.): Slavia Praha – Jiskra Havlíčkův Brod 35:30 (16:16)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

13. kolo – 1. liga (3. 3.): Házená L. Hustopeče - JM Chodov A 31:22 (12:12)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

13. kolo – 1. liga (3. 3.): Sokol Nové Veselí – HBC Karviná 32:22 (13:11)

A. Dolejší skóroval 8x


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ZIMNÍ LIGA 2018/19

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

5. kolo – Zimní liga žáků U 13 – pořadatel SK Motorlet (2. 3.), 2 x 40 minut

Tatran Střešovice - BS Vlašim 1:13 (1:6)  


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA – PLAY-OFF

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

Semifinále/3. zápas – 1. liga mužů (1. 3.): MFF Praha - Black Volley Beskydy 1:3 (-19, -19, 18, -19)    

Celkově: MFF Praha - Black Volley Beskydy 0:3, do finále postoupily Beskydy   


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

7. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (3. 3.): TJ Kralupy A – Volleyball Nymburk 2:0 (20, 13)

7. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (3. 3.): TJ Kralupy A – Spartak Hořovice 2:0 (8, 10)                            

7. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (3. 3.): TJ Kralupy A – Sokol Komárov 2:0 (13, 9)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Libor Nácovský, archiv repre 04, Michal Šnaider, Kateřina Machalická, archiv házené Jiskry, Hedvika Kotěrová, Jan Rada)

Týdenní výsledkový servis 2. - 3. března 2019

Datum vložení: 3. 3. 2019 21:23
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2019 22:20
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 16
DNES: 529
TÝDEN: 5895
CELKEM: 2603337

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz