Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

2. - 3. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 5x, fotbal - 7x, stolní tenis - 3x, atletika - 1x, florbal - 1x) - foto

2. - 3. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 5x, fotbal - 7x, stolní tenis - 3x, atletika - 1x, florbal - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


ATLETIKA

Vodafone 41. Istanbul Maratone 2019 (3. 11.) – přes 4000 účastníků

Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč nad Sázavou), startovní číslo 4014  - 42,2 km doběhl v bájném čase 2:59:16 hod. a samozřejmě překonal i svůj osobní rekord. Celkově skončil na 52. místě a v kategorii M40 na 11. místě (500 účastníků). Obrovská gratulace!


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (2. 11.): Sokol Brandýs n. L. - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (21, 13, 20)       

5. kolo - KP 1 (2. 11.): Sokol Brandýs n. L. - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (13, 15, -18, 13)       

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Melcrová, Brůzlová, Měšťánková, Vlková, Stejskalová


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (2. 11.): Spartak Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (-20,-17,13,18,8)        

3. kolo - KP 1 (2. 11.): Spartak Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (-17,-19,21,20,7)       

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Vaněček, Slouka, M. Drahokoupil, Nutil, Krajc, Hrbek


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (čtyřzápas)

Krajský přebor starších žákyň, druhá výkonnostní - skupina B, pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr - NH: hala TJ Lokomotiva Beroun

KP, skupina S2B (3. 11.): TJ Kunice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1 (21, -25, 12)

KP, skupina S2B (3. 11.): Hořovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0 (19, 21)

KP, skupina S2B (3. 11.): Králův Dvůr - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:2 (-12, -24)

KP, skupina S2B (3. 11.): Hořovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:2 (-14, -17)

Sestava Jiskry: Hana Melcrová, Jana Brůzlová, Anna Adamová, Anna Flekalová, Linda Filipová, Kamila Filipová, Veronika Filipová a Veronika Pechová


STOLNÍ TENIS C

5. kolo - RP1 (2. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Malín C 7:11, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 2, Friš 1, Buldra 1, Dolejš, čtyřhry 2, WO 1


STOLNÍ TENIS D

5. kolo - RP2 (1. 11.): Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 14:4, sestava a body SKC: Dolejš 2, V. Förster 1, J. Förster 1, Baloun


STOLNÍ TENIS E

6. kolo – RP3 (2. 11.): SKK Hlízov - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 5:13, sestava a body SKC: Babka 4, Jajčišin 3, Nácovský 2, Baloun 2, čtyřhry 2


FOTBAL A

11. kolo – I. B třída (2. 11.): Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:0 (2:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín -  Louda, Jouza, L. Jelínek, Hájek - M. Váňa (55. Pejša), Viktora, L. Martinák, Arnolt (82. Kotek) - Zeman (70. Bareš), P. Jelínek (76. Kovář)


FOTBAL B

Dohrávané 2. kolo – IV. B třída (3. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Suchdol B 4:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – J. Váňa, Musil, Hájek, Drbal 1 - Hluchý, Janda, Arnolt 2 (74. Král), Dolejš 1 – Pejša, Závorka (46. Cudlín)


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15

Odložené 1. kolo - starší žáci (2. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Star Tupadly 8:1 (6:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek, Sechovec, Horák 2, Rezek 4, Vörös 2, Adam, Šanda, Čermák, Anděl, Pivoňka, Božík, Hromas  


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

11. kolo - mladší žáci (3. 11.): Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:5 (0:2), sestava a branky Jiskry: Pistorius –  Anděl, Čermák 1, Hromas, Božík 1, Horák, Adam 2, Pěkný, Pivoňka, Šanda, Štichauer, Vöröš 1


HÁZENÁ MUŽI

Dohrávka 4. kola – Společná regionální liga mužů (2. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 23:23 (11:13), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Havránek 12/5, Kafka, O. Červinka, Lefner 5, Koubský, Veselý, Olt 2, V. Červinka 3, M. Vrzáček 1


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Kvalifikační turnaj starších žáků o postup do Žákovské ligy (2. 11.): 5 týmů, Zruč nad Sázavou

Sestava a branky starších žáků Jiskry Zruč nad Sázavou (78): Kulhánek – Tůma 3 (odehrál pouze jeden zápas, obnovil si zranění), Ruth 9, Klouda 3, Petrík 17, Šveněk 4, Taso Aye 20, Vašíček 2, Karban 16, Jelínek 4

Jiskra Zruč nad Sáz. – Sokol Úvaly 13:17 (6:7), branky: Karban 4, Tůma 3, Taso Aye 3, Ruth 1, Petrík 1, Šveněk 1 

Jiskra Zruč n. Sáz. – HC Kolín 17:16 (10:8), branky: Karban 6, Taso Aye 4, Petrík 3, Jelínek 2, Ruth 1, Klouda 1 

Jiskra Zruč n. Sáz. – Sparta Kutná Hora 22:34 (9:16), branky: Taso Aye 6, Petrík 5, Ruth 3, Šveněk 2, Karban 2, Vašíček 2, Klouda 1, Jelínek 1 

Jiskra Zruč n. Sáz. – Házená Mělník 26:10 (13:7), branky: Petrík 8, Taso Aye 7, Ruth 4, Karban 4, Šveněk 1, Jelínek 1, Klouda 1

Tabulka: 1. Úvaly A, 2. Kutná Hora, 3. Zruč nad Sázavou, 4. Mělník, 5. Kolín


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

8. kolo extraliga (2. 11.): HBC Ronal Jičín – SKKP Handball Brno 21:20 (7:9)

Kovařík skóroval 3x, Dolejší 5x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

6. kolo – 2. liga (3. 11.): Slavia Praha – České Budějovice 32:29 (16:14)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

6. kolo – 1. liga (3. 11.): Sokol Nové Veselí – HK Lovosice 35:29 (19:12)

A. Dolejší skóroval 4x


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

  9. kolo – extraliga kadetek (3. 11.): Olymp Praha - Plzeň 3:1 (16, -15, 19, 19)   

10. kolo – extraliga kadetek (3. 11.): Olymp Praha - Plzeň 2:3 (-22, 23, -17, 15, -13)


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

10. kolo superliga (3. 11.): Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians 8:14 (4:2, 0:3, 4:9)


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

13. kolo - divize, skupina C (2. 11.): FK Letohrad - FK Čáslav 5:1 (0:1)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

Dohrávané 1. kolo – Česká divize žáků U 15 (2. 11.): FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Náchod 4:0 (3:0)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

Dohrávané 1. kolo – Česká liga žáků U 14 (2. 11.): FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Náchod 9:2 (5:2)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Libor Nácovský, archiv Ondřeje Pojmona, Jan Rozkošný, Hana Filipová, Jiří Forejt)

hnmbnh

Datum vložení: 3. 11. 2019 21:33
Datum poslední aktualizace: 10. 11. 2019 20:59
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

zavřeno

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
2
27
3
28
2
29
2
30
3
1
4
2
4
3
3
4
5
5
5
6
4
7
4
8
7
9
5
10
4
11
4
12
5
13
4
14
5
15
5
16
6
17
4
18
5
19
5
20
5
21
4
22
4
23
5
24
4
25
5
26
4
27
3
28
3
29
3
30
3
31
2
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Rekonstrukce Spolkového domu - 2012

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 577
TÝDEN: 4206
CELKEM: 2563202

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz