Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

20. - 21. dubna 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 6x, volejbal - 1x, nohejbal - 1x, badminton - 1x, stolní tenis - 1x, házená - 3x) - foto

Týdenní výsledkový servis 20. - 21. dubna 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

18. kolo – I. B třída (20. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – FK Loučeň 2:1 PP 1:1 (0:1), sestava a branky Jiskry: Cudlín – L. Martinák 1, Jouza, Hájek, L. Jelínek – Viktora, T. Martinák, Janda (65. Hirnyk), M. Váňa (46. Zd. Louda) – Arnolt, Kovář


FOTBAL B

16. kolo – IV. B třída (21. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – SK Nepoměřice 6:3 (4:1), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý, Koudela, J. Váňa, Hirnyk 1 – Závorka 2, Vavřička, Felis 1, Vrzáček – Červinka 2, Svoboda


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

11. kolo - mladší žáci (21. 4.): Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:5 (1:2), sestava a branky Jiskry:  Štichauer – Pistorius 1, Anděl 1, Adam 1, Horák, Nácovský, Procházka, Pěkný 1, Herud, Šanda, Novotný, Vörös 1


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

11. kolo - starší přípravka (20. 4.): mistrovský turnaj v Záboří nad Labem

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Hlízov 20:1 (9:1), branky Jiskry: Božík 7, Matoušek 4, Bělina 3, Sixta 2, Váňa 2, Pěkná 1, Šnaider 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Záboří nad Labem 5:5 (1:1), branky Jiskry: Božík 3, Váňa 1, Matoušek 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Jelínek, Pěkná, Božík, Sixta, Matoušek, Šnaider, Bělina, Váňa


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

11. kolo - mladší přípravka (20. 4.): mistrovský turnaj v Tupadlech

Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 12:0 (6:0)

FK Chotusice - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:2 (3:2), branky Jiskry: Berka 2

Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 12:5 (4:2), branky Jiskry: Berka 2, T. Hrabánek 2, Dudák 1

Sestava Jiskry: Balcar – Aye Diary, K. Hrabánek, Kováč, Berka, Dudák, T. Hrabánek, Hrubý, Bělina


STOLNÍ TENIS C

2. kolo - RP1 – finále play-off (19. 4.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT - Sokol Kutná Hora C 8:10, sestava a body SKC: Němec 4, Zd. Jandejsek, V. Herout 2, P. Jandejsek 2 , celkově: 1:1


NOHEJBAL

2. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (20. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Nohejbal Kostelec/Konojedy 0:10 - sety: 2:20, sestava Jiskry: Rebhán, Exner, Sátra, Setnička, Kotek, Malec


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Prague Handball Cup 2019 – 28. ročník (18. 4. – 22. 4.): 29 států, 44 hal, 635 týmů

Sestava a branky starších žáků Jiskry Zruč nad Sázavou (79): Rozehnal – Tůma 12, Ruth 20, Procházka 4, Klouda 1, Janata 1, Mikšík 15, Vilímovský 11, Petrík 4, Šveněk 7, Taso Aye 4. Trenéři: D. Vinc, J. Svoboda, O. Červinka

Jiskra Zruč nad Sázavou – základní skupina MC 18

Celkem 18 skupin starších žáků – 109 týmů

Jiskra Zruč nad Sáz. – Saint-Petersburg HS (Rusko) 11:32 (3:17), branky: Mikšík 4, Vilímovský 3, Tůma 2, Ruth 1, Klouda 1 

Jiskra Zruč n. Sáz. – HC Nový Jičín (ČR) 14:20 (7:10), branky: Petrík 3, Ruth 3, Mikšík 3, Vilímovský 2, Šveněk 2, Taso Aye 1 

Jiskra Zruč n. Sáz. – Nøvling IF II (Dánsko) 13:12 (7:9), branky: Ruth 5, Šveněk 3, Vilímovský 3, Tůma 1, Taso Aye 1 

Jiskra Zruč n. Sáz. - Kispest NKK (Maďarsko) 15:23 (7:14), branky: Ruth 4, Tůma 3, Mikšík 3, Taso Aye 2, Procházka 1, Petrík 1, Vilímovský 1

Jiskra Zruč n. Sáz. - RK Poreč (Chorvatsko) 10:23 (2:13), branky Jiskry: Ruth 3, Mikšík 3, Tůma 1, Klouda 1, Janata 1, Vilímovský 1 

Tabulka MC 18: 1. RK Poreč (Chorvatsko) 10 bodů, 2. Saint-Petersburg HS (Rusko) 8 bodů, 3. Kispest NKK (Maďarsko) 6 bodů, 4. HC Nový Jičín (ČR) 4 body, 5. Jiskra Zruč nad Sázavou (ČR) 2 body, 6. Nøvling IF II (Dánsko) 0 bodů

Postup do 32 finále, skupiny B

Play-off B – 1/32 finále:

Jiskra Zruč n. Sáz. (ČR) – Sokol Horka nad Moravou (ČR) 16:19 (9:10), branky Jiskry: Tůma 5, Procházka 3, Ruth 3, Šveněk 2, Mikšík 2, Vilímovský 1


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Prague Handball Cup 2019 – 28. ročník (18. 4. – 22. 4.): 29 států, 44 hal, 635 týmů

Sestava a branky mladších žáků Jiskry Zruč nad Sázavou (132): Kulhánek – Veselý 2, Popek 1, Nikodým 3, Edr 3, Kopecký 10, Karban 25, Šveněk 22, Vašíček 33, Jindřich, Taso Aye 21, Petrík 12. Trenér: V. Starý

Jiskra Zruč nad Sázavou – základní skupina MD 13

Celkem 15 skupin mladších žáků – 90 týmů

Jiskra Zruč n. Sáz. – MRK Metalac (Chorvatsko) 26:13 (16:6), branky: Vašíček 6, Edr 3, Šveněk 3, Karban 3, Petrík 3, Taso Aye 3, Nikodým 2, Veselý 2, Popek 1

Jiskra Zruč n. Sáz. – RD LL Grosist Slovan (Slovinsko) 18:14 (9:9), branky: Taso Aye 6, Šveněk 5, Petrík 4, Karban 2, Vašíček 1

Jiskra Zruč n. Sáz. – ŠK Zemplín Trebišov (Slovensko) 15:15 (10:6), branky: Vašíček 7, Šveněk 4, Karban 2, Taso Aye 2

Jiskra Zruč n. Sáz. - Sokol Telnice (ČR) 19:25 (10:13), branky: Šveněk 6, Karban 5, Vašíček 5, Petrík 3

Jiskra Zruč n. Sáz. - Põlva Spordikool (Estonsko) 26:20 (12:8), branky Jiskry: Vašíček 9, Karban 8, Taso Aye 4, Šveněk 2, Kopecký 1, Nikodým 1, Petrík 1

Tabulka MD 13: Sokol Telnice (ČR) 10 bodů, 2. Jiskra Zruč nad Sázavou (ČR) 7 bodů, 3. Põlva Spordikool (Estonsko) 6 bodů, 4. MRK Metalac II (Chorvatsko) 4 body, 5. ŠK Zemplín Trebišov (Slovensko) 2 body, 6. RD LL Grosist Slovan (Slovinsko) 1 bod

Postup do hlavní části soutěže – MD 27

Hlavní skupina MD 27:

Jiskra Zruč n. Sáz. (ČR) - MRK Metalac I. (Chorvatsko) 17:20 (13:8), branky Jiskry: Kopecký 5, Taso Aye 5, Vašíšek 2, Šveněk 2, Karban 2, Petrík 1

Jiskra Zruč n. Sáz. (ČR) - RK Sevnica (Slovinsko) 11:24 (6:12), branky Jiskry: Kopecký 4, Vašíček 3, Karban 3, Taso Aye 1

Tabulka MD 27: 1. MRK Metalac I. (Chorvatsko) 4 body, 2. RK Sevnica (Slovinsko) 2 body, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou (ČR) 0 bodů

Do play-off 1/16 kola postoupil ze skupiny pouze první tým.


BADMINTON, VELIKONOČNÍ TURNAJ 2019

Velikonoční turnaj 2019, Zruč nad Sázavou (20. 4.), Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou

1. Zuzana Radišová - Jan Viktora, 2. Petra Starcová - Pavel Homolka, 3. Stáňa Hoskovcová - Jarda Kuba, 4. Jitka Navrátilová - Luboš Vojtíšek, 5. Lída Vlková - Martin Havlíček, 6. Blanka Mikesková - Karel Knetl, 7. Veronika Houdová - Samuel Frei, 8. Zuzana Exnerová - Jan Konečný, 9. Markéta Sochůrková - Milan Závorka, 10. Eva Macešková - Karel Štorc, atd.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL, REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04-05

Reprezentace ČR - Lvíčata 04/05 – Přerov (17. – 21. 4.) – osmý reprezentační sraz v roce 2019 se zručskou Barborou Filipovou - v rámci soustředění českého reprezentačního celku před kvalifikací ME v Rumunsku se uskutečnily v Přerově dva přátelské zápasy s Německem

sobota: reprezentace Německa - Lvíčata ČR 1:3

neděle: reprezentace Německa - Lvíčata ČR 2:3


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 1. – 4. místo (21. 4.): Talent Plzeň - HBC Ronal Jičín 31:29 (17:14)

Kovařík skóroval 6x, Dolejší 1x, stav série: 1:0


FOTBAL 1. A TŘÍDA

Za družstvo Čáslavi B hraje zručský Kamil Petrů

22. kolo – I. A třída (19. 4.): Slovan Lysá nad Labem – FK Čáslav B 2:1 PP 1:1 (1:0)

K. Petrů neskóroval


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma,  Petr Škramovský, Michal Šnaider, repre ČR 04/05, Martina Tůmová, Jan Tůma, Libor Nácovský)bnm

Datum vložení: 21. 4. 2019 22:29
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2019 17:33
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 472
TÝDEN: 7988
CELKEM: 2166841

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz