Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

20. - 21. ŘÍJNA 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 20. - 21. října 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

9. kolo – I. B třída (21. 10.): SK Sokoleč - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:3 PK 4:5 (0:0), sestava a branky Jiskry: Z. Louda - Viktora, Jouza, Hájek, L. Jelínek - L. Martinák, T. Martinák, Petrů 1, P. Jelínek (64. Janda 1) – Arnolt, Zeman 1. Trenér: Michal Váňa


FOTBAL B

9. kolo – IV. B třída (21. 10.): Rozvoj Křesetice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 2:3 (0:3), sestava a branky Jiskry: Daněk – Krištóf, Koudela, Váňa, Hirnyk – Vavřička, Šindelář, Kovář, Zelenka 1 – Vinc (76. Král), Závorka 2


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

9. kolo - mladší žáci (20. 10.): Sokol Červené Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:5 (0:3), sestava a branky Jiskry: Šanda - Anděl, Čekal, Nácovský 1, Adam 1, Hromas, Horák, Čermák 2, Pěkný, Pistorius 1, Pěkná, Štichauer


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

8. kolo - starší přípravka (20. 10.): mistrovský turnaj v Uhlířských Janovicích

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0 (0:0)

FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:1 (5:0), branka Jiskry: Váňa

Sestava Jiskry: Kotěra – Pěkná, Berka, Božík, Sixta, Matoušek, Jelínek, Váňa, Strecker


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (20. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 1:3 (-25, -20, 22, -17)      

3. kolo - KP 1 (20. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 0:3 (-18, -19, -21)   

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Nutil, Slouka, Hrbek, Krajc, Viktora, Novák 


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (20. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:1 (-25, 20, 22, 20)     

3. kolo - KP 1 (20. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 0:3 (-6, -24, -29)  

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Šteffková, Pištěková, Poláková, Loudová, Stejskalová, Melcrová, Rezková 


HÁZENÁ MUŽI

5. kolo – Společná regionální liga mužů (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Bělá pod Bezdězem 31:21 (16:12), sestava a branky Jiskry: Vinc 1, Vodrážka – Felis 7, M. Vrzáček 6, Havránek 5, D. Korel 3, Plaščák 2, Lefner 2, Kafka 2, V. Červinka 2, O. Červinka 1, Koubský


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

5. kolo – přebor mladšího dorostu (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 32:32 (17:17), sestava a branky Jiskry: Korecký – Osovskij 11, Mikšík 10/3, Tůma 5, Herud 4, Chvojka 1, Jelínek 1, Adrián, Vilimovský


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

5. kolo – přebor starších žáků (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HK Dvůr Králové nad Labem 29:37 (12:18), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Mikšík 9, Tůma 6, Šveněk 5, Karban 5, Ruth 2, Vilímovský 1, Jelínek 1, Adrián, Klouda, Procházka


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Účastníci pátého turnaje – Úvaly (20. 10.): Sokol Úvaly A, TJ Jiskra Zruč n. S. A, AŠ Mladá Boleslav, TJ Sokol Úvaly B, Kostelec nad Černými lesy

Účastníci pátého turnaje – Bělá pod Bezdězem (21. 10.): Sokol Bělá pod Bezdězem, TJ Jiskra Zruč n. S. B, Sparta Kutná Hora, Spartak Příbram, Házená Mělník

Zápasy turnaje se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje

Předpis: prvních 10 minut povinná osobní obrana, následně volitelný systém obrany, zákaz kombinované obrany, po ukončení hrací doby shot-out(y) - všichni hráči

Jiskra A (Úvaly - sobota): Matěj Karban, Dominik Vašíček, Martin Nikodým, Vladimír Klouda, Adam Petrík, Martin Jindřich, Vojtěch Pešout, Dan Procházka

Jiskra B (Bělá pod Bezdězem - neděle): Jakub Popek, Lukáš Pajer, Tomáš Horký, Martin Jindřich, Dominik Vašíček, Taso Aye, Tomáš Šťastný, Martin Nikodým


ŠIPKY

6. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (19. 10.): DC Šipkaři Kanín - Baltazaři Kácov 7:11 - legy: 20:27, sestava a body Baltazarů: Hejl 4, Chmel 3, Žižlavský 1, Doležal 1, Rada 1, double 1


ČESKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2018/2019 – KVALIFIKACE, 66 TÝMŮ

O víkendu 20. - 21. října 2018 se uskutečnila kvalifikace na Český pohár starších žákyň. Kvalifikaci pořádaly celky TJ Orion Praha, TJ Lokomotiva Plzeň, TJ Slavia Hradec Králové a TJ Slavia Uherské Hradiště

Kvalifikace TJ Kralup (hraje zde zručská Barbora Filipová) v Hradci Králové:

TJ Kralupy – Studio Sport Praha 2:0

TJ Kralupy – Volleyball Nymburk 2:0

TJ Kralupy – SK TO Duchcov B 2:0

TJ Kralupy – SK Meteor Praha 2:0

 

TJ Kralupy – SK TO Duchcov A 2:0

 

vítězná TJ Kralupy postoupila do 1. sedmičky


HÁZENÁ MUŽI – 3. KOLO ČESKÝ POHÁR

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

3. kolo – Český pohár (20. 10.): Sokol Úvaly – HBC Ronal Jičín 25:37 (11:20)

Dolejší skóroval 3x, Kovařík 6x


ATLETIKA

47. International Wolfgangseelauf - prestižní běh v Rakousku - 4 zručští atleti (21. 10.) 

Výsledky:

Panoramalauf  5,2 km

Kačka Dubjáková - 1. místo - kategorie W U20 - 22:41

Ondra Dubják - 2. místo - kategorie M U16 - 21:02

Uferlauf 10 km

Petr Dubják - 3. místo - kategorie M 45 - 38:35

Lauf um den Wolfgangsee 27 km (nejnabitější závod včetně Keňanů)

Ondra Pojmon - 19. místo - kategorie M 40 - 2:01:20

Mixed Team Marathon (5,2 + 10 + 27 km)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (Kačka Dubjáková, Petr Dubják, Ondra Pojmon) - 7. místo - 3:02:34


MÖLKKY

Turnaj mölkky Zruč nad Sázavou – Poslední hod (závěrečný turnaj sezony), tenisové kurty, 2018 (20. 10.)

Pořadí:

Dvojice: 1. Tomáš Lohynský - Milan Louda (Dynamo, Lobe), 2. Martin Toman - Pavel Ozzy Benčát (W.W.W.), 3. Dan Dragoun - Marcela Volfová (Dynamo, Palasit), 4. Pavel Mácha - Luďa Kvapil (W.W.W. - Dynamo), 6. Jakub Šebek - Jan Doubrava (W.W.W., My to vypijeme), 8. Šárka Menšíková - Petr Zubec (W.W.W.), atd.

Jednotlivci: 1. Martin Kadlec 2. Josef Černý 3. Dan Dragoun, atd.


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Pavel Mácha, Libor Karban, Michal Havránek, Libor Nácovský, archiv atletiky Jiskry)dfcvbg

Datum vložení: 21. 10. 2018 21:14
Datum poslední aktualizace: 22. 10. 2018 14:13
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 19
DNES: 529
TÝDEN: 5895
CELKEM: 2603337

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz