Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

21. - 22. září 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (nohejbal - 1x, volejbal - 2x, házená - 8x, fotbal - 7x, florbal - 1x, atletika - 2x, stolní tenis - 1x) - foto

21. - 22. září 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (nohejbal - 1x, volejbal - 2x, házená - 8x, fotbal - 7x, florbal - 1x, atletika - 2x, stolní tenis - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

5. kolo – I. B třída (21. 9.): TJ Kunice - Jiskra Zruč nad Sázavou A 5:0 (3:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, Kotek – Viktora (75. Dolejš), L. Martinák, Janda, M. Váňa (59. Pejša), T. Martinák - Arnolt. Trenér: Svatopluk Veroněk.


FOTBAL B

5. kolo – IV. B třída (22. 9.): Sokol Kaňk B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 7:4 (4:1), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý, Pejša, Musil, Šindelář – Vosyka, Tugsmandakh 1, Vinc (60. Král), Felis 1 – Závorka 2, Svoboda


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15
5. kolo - starší žáci (21. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Chotusice/Bílé Podolí 4:1 (1:1), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek, Sechovec, Anděl, Horák, Nácovský 1, Čermák 2, Pivoňka, Hromas 1, Herud


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

5. kolo - mladší žáci (22. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora C 9:0 (6:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Anděl 2, Čermák 4, Strecker, Horák, Nácovský, Pěkný 1, Božík, Hromas, Vörös 2


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA U12

3. kolo - starší přípravka (21. 9.): mistrovský turnaj v Uhlířských Janovicích

Sokol Červené Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:6 (2:1), branky Jiskry: Matoušek 2, Strecker 2, L. Sechovec 2 

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:5 (4:2), branky Jiskry: Strecker 2, L. Sechovec 1, Váňa 1, Jelínek 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Pěkná, Strecker, Sechovec, Jelínek, Smejkal, Váňa, Božík, Matoušek, Berka, Bělina


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

3. kolo - mladší přípravka (22. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 5:7 (2:4), branky Jiskry: Berka 2, Sixta 1, Pustka 1, Smejkal 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Malín 9:13 (2:6), branky Jiskry: Berka 5, Pustka 2, Sixta 2  

Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Uhlířské Janovice 3:5 (1:2), branky Jiskry: Berka 2, Sixta 1  

Sestava Jiskry: Sixta, Smejkal - K. Hrabánek, Berka, Dudák, Kováč, Forejt, Sixta, Smejkal, Pustka, Bělina


NOHEJBAL

18. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (21. 9.): Sokol Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1 - sety: 18:3, sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Sátra, Exner, Malec, Král


HÁZENÁ MUŽI

1. kolo – Společná regionální liga mužů (21. 9.): Sokol Bělá pod Bezdězem - Jiskra Zruč nad Sázavou 35:30 (15:12), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Felis 9, D. Korel 7, V. Červinka 3, M. Vrzáček 3, Lefner 3, Kafka 2, O. Červinka 2, Koubský 1.


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

2. kolo – přebor mladšího dorostu (21. 9.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 50:28 (27:12), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Mikšík 3, Ruth 15, Petrík 3, Klouda 1, Šveněk 1, Karban 2, Procházka 3, Vilímovský  


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

3. kolo – přebor starších žáků (22. 9.): Sokol Kostelec n. L. - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:29 (3:19), sestava a branky Jiskry: Jindřich 1 – Ruth 5, Petrík 8, Šveněk 4, Vašíček 4, Jelínek 1, Klouda 5, Karban 1

4. kolo – přebor starších žáků (22. 9.): TJ Sokol Bělá p. B. - Jiskra Zruč nad Sázavou 21:33 (10:13), sestava a branky Jiskry: Jindřich 1 – Petrík 5, Ruth 3, Vašíček 1, Šveněk 6, Karban 15, Klouda 1, Jelínek 1


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (dvojzápas)

Krajský přebor starších žákyň, 3. kolo  - podzimní část, skupina B

KP, skupina B (21. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Mělník 2:0 (6, 16)

KP, skupina B (21. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Neratovice 1:2 (-21, 18, 8)

Sestava Jiskry: Adamová Anna, Bruzlová Jana, Filipová Kamila, Filipová Linda, Filipová Veronika, Flekalová Anna, Melcrová Hana


STOLNÍ TENIS E

1. kolo – RP3 (21. 9.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT – SKK Hlízov B 12:6, sestava a body SKC: F. Cendelín 3, Baloun 3, Nácovský 2, Babka 2, T. Cendelín, čtyřhry 2


ATLETIKA

Mattoni 1/2Maraton, Ústí nad Labem (21. 9.) - 2351 účastníků

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 63. místo - 1:23:24 min. - osobní rekord (v kategorii M45 - 6. místo z 273).

Ondřej Pojmon - 163. místo - 1:30:16 min. (v kategorii M 40 - 29. místo z 355).


ATLETIKA 1

Šustův běh Jankov (16. závod v seriálu Běžec Podblanicka) - 21. 9.

Nikol Petrásková (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 3. místo v ženách (1. místo v kategorii Ženy A)


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

2. kolo extraliga (18. 9.): HBC Ronal Jičín – HCB Karviná 23:23 (10:12)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší 3x

3. kolo extraliga (21. 9.): Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 30:24 (12:16)

Kovařík skóroval 2x, Dolejší 2x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

1. kolo – 2. liga (22. 9.): Jiskra Havlíčkův Brod - Slavia Praha 25:25 (18:12)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

1. kolo – 1. liga (22. 9.): JM Chodov A – Bystřice pod Hostýnem 36:26 (16:13)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

1. kolo – 2. liga (22. 9.): Sokol Telnice - Sokol Velké Meziřičí 38:22 (19:9)

Roub neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

1. kolo – 1. liga (21. 9.): Sokol Nové Veselí – Liberec Handball 27:20 (13:6)

A. Dolejší neskóroval


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

 1. kolo – extraliga kadetek (22. 9.): Chodov u Karlových Varů – Olymp Praha 3:0 (17, 13, 12)  

 2. kolo – extraliga kadetek (22. 9.): Chodov u Karlových Varů – Olymp Praha 3:0 (16, 14, 21)


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

7. kolo - divize, skupina C (22. 9.): SK Poříčany – FK Čáslav 0:2 (0:0)

K. Petrů neskóroval


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

1. kolo superliga (15. 9.): FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 8:4 (3:2, 2:0, 3:2)

2. kolo superliga (22. 9.): FbŠ Bohemians - FAT PIPE Florbal Chodov 8:9 (3:1 1:5 4:3)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Hana Filipová, Jiří Forejt, atletika Jiskry, Lukáš Jelínek, Alois Salák, Zdeněk Rebhán, Libor Karban)

nmk

Datum vložení: 22. 9. 2019 21:32
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2019 21:25
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

zavřeno

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
2
27
3
28
2
29
2
30
3
1
4
2
4
3
3
4
5
5
5
6
4
7
4
8
7
9
5
10
4
11
4
12
5
13
4
14
5
15
5
16
6
17
4
18
5
19
5
20
5
21
4
22
4
23
5
24
4
25
5
26
4
27
3
28
3
29
3
30
3
31
2
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Superpohár, Jiskra Zruč n. S. A - Uhl. Janovice B 2:3, 2015

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 580
TÝDEN: 4209
CELKEM: 2563205

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz