Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

22. - 23. června 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 2x, házená - 1x, firmy sportují - 1x, nohejbal - 1x, SDH - 1x, tenis - 3x) - foto

Týdenní výsledkový servis 22. - 23. června 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


HÁZENÁ MINIŽÁCI

Liberec, 19. ročník mezinárodního turnaje v házené minižáků - MEGAMINI LIBEREC 2019 (21. - 23. 6.)

Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou ve skupině C:

Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 9:7 (branky Jiskry: Lanc 3, Edr 2, Sixta 1, Pustka 1, Pajer 1, Janata 1), Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Veselí 5:19 (branky Jiskry: Pajer 2, Pustka 1, Lanc 1, Edr 1), Zruč nad Sázavou – Liberec Handball oranžoví 11:4 (branky Jiskry: Sixta 3, Pustka 2, Janata 2, Budínský 2, Bernard 2), Zruč nad Sázavou – Slavoj Děčín 4:7 (branky Jiskry: Lanc 2, Pajer 1, Veselý 1), Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 5:9 (branky Jiskry: Edr 3, Pajer 1, Veselý 1), Zruč nad Sázavou – HCB Karviná 12:4 (branky Jiskry: Pajer 5, Edr 3, Pustka 2, Sixta 1, Lanc 1).

Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou ve skupině F (1. - 16.):

Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Veselí 5:19 (ze skupiny), Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 5:9 (ze skupiny), Zruč nad Sázavou – Slavoj Děčín 4:7 (ze skupiny), Zruč nad Sázavou – Dukla Praha 1:14 (branky Jiskry: Lanc 1), Zruč nad Sázavou – Velké Meziříčí 4:15 (branky Jiskry: Pajer 2, Urban 1, Edr 1), Zruč nad Sázavou – Náchod 3:14 (branky: Jiskry: Budínský 1, Lanc 1, Pajer 1), Zruč nad Sázavou – Louny 5:12 (branky Jiskry: Šerý 2, Edr 1, Janata 1, Pustka 1)   

O 15. – 16. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vršovice 5:10 (branky Jiskry: Edr 2, Bernard 1, Urban 1, Veselý 1)

Sestava Jiskry (64): Josef Hlava – Dominik Bernard, Lukáš Budínský, Jiří Edr, František Janata, Tomáš Lenc, Felix Pustka, Tobiáš Sixta, Štěpán Šerý, Tobiáš Urban, Lukáš Pajer, Filip Veselý.


ZRUČSKÉ FIRMY SPORTUJÍ

5. ročník - Sportovní areál za ZŠ, Zruč nad Sázavou – 9 firem (21. 6.)

Celkové pořadí:

1. Variel, a. s. 14 bodů, 2. Drobní podnikatelé 11 bodů, 3. Želivská provozní 10 bodů, 4. Město Zruč nad Sázavou 8 bodů, 5. Wikov a. s. 6 bodů, 6. Hvězdy za školou 5 bodů, 7. Boki Industries 3 body, 8. Asmo Czech 2 body, 9. Kovomont 1 bod.


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI, TURNAJ KÁBA CUP 2019

Finále Kába Cupu 2019, Horní Počaply (23. 6.), 24 týmů Středočeského kraje

Výsledky Jiskry ve skupině:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Sedlec-Prčice 2:0, branky Jiskry: Adam 2

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slovan Hradištko 1:0, branka Jiskry: Adam

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Hředle 2:1, branky Jiskry: Nácovský 1, Adam 1

Postup do osmifinále z celkového 2. místa:

1. Jesenice, 2. Zruč nad Sázavou, 3. Hostouň, 4. Hrusice, 5. Radim, 6. Vrdy, 7. Unhošť, 8. Červené Pečky, 9. Dobrovice, 10. Kunice, 11. Jestřábí Lhota, 12. Hředle, 13. Podlesí, 14. Březnice, 15. Dlouhé Pole, 16. Hradištko (1 – 16, 2 – 15, 3 – 14 atd.)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dlouhé Pole 1:0, branka Jiskry: Adam

Postup do čtvrtfinále:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kunice 0:3

Utkání o 5. – 6. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Hrusice 2:3, branky Jiskry: Adam 2

Sestava Jiskry: Štichauer – Pistorius, Anděl, Nácovský, Adam, Horák, Čermák, Pěkný, Novotný, Božík, Filip, Pivoňka, Záklasník, Šanda


FOTBAL FANKLUBŮ

14 fanklubů Sparty, Praha – Strahov, 2 skupiny (21. 6.), pořadatel: Sparta Praha pro všechny fankluby, systém 5+1, 12 minut

SKUPINA A:

FCS Zruč nad Sázavou - FCS Žatec 1:1

FCS Zruč nad Sázavou - FCS Turnov 6:0

FCS Zruč nad Sázavou - FCS Přelouč 1:0

FCS Zruč nad Sázavou - FCS Hostinné 2:2

FCS Zruč nad Sázavou - FCS Polička 0:1

FCS Zruč nad Sázavou - FCS Opolany 1:5

Postup ze 4. místa ve skupině do čtvrtfinále:

FCS Zruč nad Sázavou – FCS Lipník nad Bečvou 1:1, PK 3:2

Semifinále:

FCS Zruč nad Sázavou – FCS Bezno 0:0, PK 5:4

Finále:

FCS Zruč nad Sázavou – FCS Opolany 0:2

Branky FCS: Musil 3, Zeman 2, Kotek 2, Kulhánek 2, Mikšovský 1, Skupník ml. 1

Jáchym Zeman vyhlášen hráčem turnaje

Sestava: Zdeněk Brabec - Dan Szalai, Zdeněk Louda, Jáchym Zeman, Miloslav Musil, Tomáš Kotek, Jakub Koudela, Jiří Urban, Rybár st., Rybár ml., Bušta, Martin Mikšovský, Skupník st., Skupník ml., Kulhánek


NOHEJBAL

12. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (21. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 4:6 - sety: 12:15 sestava Jiskry: Janda, Rebhán, Exner, Jeništa, Setnička, Sátra, Pössnicker, Král


TENIS B

7. kolo - IV. třída F, dospělí (22. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Slavoj Žiželice B 3:6, sestava a body Jiskry: Beznoska, Dragoun, Smítka 1, Kouba 1, Š. Menšíková, Janatová, čtyřhra Menšíková – Janatová, čtyřhra Beznoska – Dragoun 1, čtyřhra Smítka – Kouba


TENIS DOROST 

7. kolo - II. třída B, dorost (23. 6.): LTC Houštka - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sestava a body Jiskry: Beznoska, Kraus, Šimek, Pecha, Karolina Koubová 1, Kroutilová, čtyřhra Šimek – Kraus, čtyřhra Kar. Koubová – Kroutilová 1, čtyřhra Beznoska – Pecha   


TENIS MLADŠÍ ŽACTVO

7. kolo - I. třída mladší žactvo (23. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – I. TK Pacov 7:2, sestava a body: Švarc 1, Št. Menšíková 1, Smejkalová 1, Proisl 1, Jelínek 1, M. Urban 1, čtyřhra Št. Menšíková – Smejkalová 1, čtyřhra Proisl – Švarc, čtyřhra Urban - Jelínek   


SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU

11. ročník soutěže O pohár starosty města Zruče nad Sázavou, SDH Nesměřice (22. 6.)

Výsledky mužů:

1. Řendějov 31.64, 2. Nesměřice 32.00, 3. Zruč nad Sázavou 32.28, 4. Chabeřice 33.43, 5. Želivec 34.47, 6. Holšice 37.69, 7. Čejtice 37.72, 8. Soutice A 41.53, 9. Keblov 42.25, 10. Dalkovice 47.59, 11. Hněvkovice 1:01.05, 12. Soutice stará garda 1:30.66

Sestava SDH Zruč nad Sázavou muži: koš – Jan Čech, spoj savic - Josef Konvalinka stroj - Jaroslav Svoboda, spoj B - Jindřich Slavíček, rozdělovač - Luboš Drbal, pravý proud - Matouš Švec, levý proud – Lukáš Hoskovec

Výsledky žen:

1. Nesměřice 33.01, 2. Chabeřice 37.08, 3. Hněvkovice 45.20


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, házená mládež Jiskry, Libor Nácovský, fotbal mládež Jiskry, Fanklub Sparty Zruč nad Sázavou, Jan Čech, SDH Zruč nad Sázavou)

Týdenní výsledkový servis 22. - 23. června 2019

Datum vložení: 23. 6. 2019 21:54
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2019 15:34
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 466
TÝDEN: 7982
CELKEM: 2166835

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz