Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

22. - 23. ZÁŘÍ 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 22. - 23. září 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

 TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 


FOTBAL A

5. kolo – I. B třída (22. 9.): FK Loučeň - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín - Z. Louda, Jouza, L. Martinák, L. Jelínek - Arnolt, Janda (81. Kotek), Petrů, T. Martinák, P. Jelínek - Kovář (50. Viktora). Trenér: Michal Váňa


FOTBAL B

5. kolo – IV. B třída (22. 9.): FK Nepoměřice - Jiskra Zruč nad Sázavou B 1:4 (1:1), sestava a branky Jiskry: Daněk – Bareš, Havel 1, Koudela, Hirnyk 1 – Váňa (46. Hluchý), Krištóf, Brabec, Vavřička (67. Vrzáček 1) – Vinc (46. Zelenka 1), Červinka (46. Felis)  


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

4. kolo - starší přípravka (22. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav A 2:23 (2:13), branky Jiskry: Smejkal 1, Matoušek 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 4:4 (3:1), branky Jiskry: Pěkný 2, Matoušek 1, Váňa 1

Sestava Jiskry: Kotěra – Pěkná, Dudák, Smejkal, Matoušek, Sixta, T. Hrabánek, K. Hrabánek, Jelínek, Váňa, Strecker, Pěkný, Hrubý


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

4. kolo - mladší přípravka (23. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav B 17:2 (8:0), branky Jiskry: Berka 6, K. Hrabánek 5, Smejkal 3, Dudák 3

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora A 5:8 (3:5), branky Jiskry: Dudák 3, Sixta 2

Sestava Jiskry: Smejkal, K. Hrabánek, Sixta (gólmani se střídali) -  Berka, K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, Kováč, M. Bělina, T. Hrabánek


HÁZENÁ MUŽI

2. kolo – Společná regionální liga mužů (23. 9.): Sokol Chrudim - Jiskra Zruč nad Sázavou 29:27 (16:12), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – M. Vrzáček 13, Havránek 7, Lefner 5, V. Červinka 1, Koubský 1, O. Červinka, Veselý, P. Vrzáček, Kafka    


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

2. kolo – přebor mladšího dorostu (23. 9.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 30:18 (16:5), sestava a branky Jiskry: Korecký – Osovskij 8, Herud 3, Ruth 2, Vilímovský 2, Mikšik 1, Tůma 1, Jelínek 1, Procházka, Klouda, Rozehnal, Adrián


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

2. kolo – přebor starších žáků (23. 9.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:24 (14:11), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Mikšík 14, Šveněk 5, Tůma 3, Jelínek 1, Ruth 1, Petrík, Vilímovský, Procházka, Klouda, Adrián


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Účastníci turnaje: TJ Jiskra Zruč n. S. A, TJ Jiskra Zruč n. S. B, Sokol Kostelec n. L., TJ Sokol Úvaly B, TJ Spartak Příbram

Zápasy turnaje se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje

Předpis: prvních 10 minut povinná osobní obrana, následně volitelný systém obrany, zákaz kombinované obrany, po ukončení hrací doby shot-out(y) - všichni hráči

Jiskra A: Veselý Filip, Pešout Vojtěch, Kopecký Štěpán, Popek Jakub, Pajer Lukáš, Šťastný Tomáš, Kadlec Matěj, Sedláček Adam, Šerý Štěpán, Semerád Jan

Jiskra B: Petrík Adam, Taso Aye, Šveněk Jan, Nikodým Martin, Jindřich Martin, Vašíček Dominik, Kulhánek Matěj, Horký Tomáš, Procházka Dan, Klouda Vladimír


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (dvojzápas)

3. kolo – KP, skupina C (22. 9.): VK Benešovská - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1 (24,-23,9)

3. kolo – KP, skupina C (22. 9.): Kunice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2 (-22,23,13)

Sestava Jiskry: Adamová, Brůzlová, Buchtová, V. Filipová, L. Filipová, K. Filipová, Melcrová  


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

3. kolo – KP, skupina B (22. 9.): TJ Kralupy – Mělník A 2:0 (9,20)

3. kolo – KP, skupina B (22. 9.): TJ Kralupy – Mělník B 2:0 (7,5)                      

3. kolo – KP, skupina B (22. 9.): TJ Kralupy - Neratovice 2:0 (4,9)


VOLEJBAL KADETKY (dvojzápas)

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

1. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (22. 9.): TJ Kralupy – Rychnov nad Kněžnou 3:0 (22,18,24)

2. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (22. 9.): TJ Kralupy – Rychnov nad Kněžnou 1:3 (-22,-22,14,-14)  


VOLEJBAL KADETKY (dvojzápas)

Za kadetky VK Benešovská hraji zručská Kateřina Tůmová

3. kolo – KP kadetek (22. 9.): VK Benešovská - Kolín 0:3 (18,17,21)

3. kolo – KP kadetek (22. 9.): VK Benešovská - Čelákovice 1:3 (-12,19,-9,-24) 


ŠIPKY

3. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (23. 9.): Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B - Baltazaři Kácov 4:14 - legy: 13:31, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 4, Doležal 3, Rada 1, double 1, cricket 1


ATLETIKA 1

5. ročník závodu Šustův běh pro každého, 4650 m, Jankov (22. 9.)

Výsledky:

Kateřina Dubjáková (Jiskra Zruč nad Sázavou), ženy A – 1. místo, čas: 20:30

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou), muži B – 4. místo, čas: 18:22 


ATLETIKA 2

Spartan super 13 plus (nakonec to bylo 19 km a 29 překážek), Lipno (23. 9.) – účast kolem 2000 závodníků

Účast: Milan Závorka, Luboš Drbal, Věrka Maštalířová, Vendula Závorková, Martin Vlk, Lukáš Hájek, Petr Burda a Pavel Augustov – závodili v kategorii OM a OW

Milan Závorka – absolutní pořadí: 704. místo – čas: 3:23,14

Luboš Drbal - absolutní pořadí: 595. místo - čas: 3:14,54

Věrka Maštalířová - absolutní pořadí: 1157. místo - čas: 3:57,54

Vendula Závorková - absolutní pořadí: 1158. místo - čas: 3:57,54

Martin Vlk - absolutní pořadí: 274. místo - čas: 2:51,36

Lukáš Hájek - absolutní pořadí: 367. místo - čas: 2:57,03

Petr Burda - absolutní pořadí: 313. místo - čas: 2:51,36

Pavel Augustov - absolutní pořadí: 1002. místo - čas: 3:46,34

Spartan Beast 20 plus 30 překážek, Lipno (23. 9.)

Martin Šíša – absolutní pořadí: 264. místo – čas: 3:33,59

Spartan Sprint 5 plus 20 překážek, Lipno (23. 9.)

Josef Nádvorník – absolutní pořadí: 898. místo – čas: 2:05,31


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, archiv Petra a Kateřiny Dubjákových, archiv Milana Závorky, Vlaďka Adamová, Valentina Lišková, archiv VK Benešovská, Václav Starý)

Týdenní výsledkový servis 22. - 23. září 2018

Datum vložení: 23. 9. 2018 22:20
Datum poslední aktualizace: 1. 10. 2018 12:50
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 15
DNES: 134
TÝDEN: 4728
CELKEM: 2602170

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz