Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

23. - 24. března 2019 - sport - výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal, volejbal, házená, šipky, stolní tenis) - foto

Týdenní výsledkový servis 23. - 24. března 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

21. kolo – třetí liga, skupina C (23. 3.): Tesla Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9, sestava a body SKC:  F. Herout 3, Slavík 3, Nevřela 2, Škopek, čtyřhra 1 

22. kolo – třetí liga, skupina C (24. 3.): Lokomotiva Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 1:10, sestava a body SKC: F. Herout 3, Nevřela 2, Škopek 2, Slavík 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

21. kolo - KS1, skupina B (23. 3.): TTC Bělá pod Bezdězem B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:2, sestava a body SKC: Němec 1, Hameta 1, Kamarýt, V. Herout

22. kolo - KS1, skupina B (24. 3.): TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 3:10, sestava a body SKC: Kamarýt 3, Polívková 2, Hameta 2, Němec 1, WO 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

18. kolo - RP1 (23. 3.): Sokol Uhlířské Janovice A - Zruč nad Sázavou C RABBIT 13:5, sestava a body SKC: Baloun, V. Förster, Nácovský, T. Förster, WO 5 


STOLNÍ TENIS D

18. kolo - RP2 (23. 3.): Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 10:8, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, Buldra 2, Dolejš 2, Babka


FOTBAL A

14. kolo – I. B třída (23. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – AFK Sadská 4:3 PK 3:3 (1:1), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Z. Louda, Jouza, L. Jelínek, Viktora 1 – P. Jelínek 1, L. Martinák (46. T. Martinák), Janda (46. Hájek), Arnolt – Zeman, Kovář (74. Kotek) – vlastní hostů 1. Trenér: Michal Váňa.


ŠIPKY

20. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (24. 3.): Smrkáči Břežany - Baltazaři 11:7 - legy: 25:18, sestava a body Baltazarů:  Žižlavský 3, Rada 2, Chmel 1, Hejl 1, Doležal


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

6. kolo – přebor mladšího dorostu (24. 3.): TJ JM Chodov - Jiskra Zruč nad Sázavou 41:29 (21:16), sestava a branky Jiskry: Kafka – Mikšík 6, A. Dolejší 6, Ruth 5, Karban 5, Tůma 4, Klouda 2, Jelínek 1, Šveněk, Vilimovský


FOTBAL B – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Druhé přípravné přátelské utkání – hřiště Jiskry Zruč nad Sázavou (24. 3.):

Jiskra Zruč nad Sázavou B (IV. třída) – Sokol Křivsoudov B (IV. třída) 8:1 (2:1), branky Jiskry: Cudlín 2, Lavrinok 2, Kovář 1, Havel 1, Závorka 1, Vavřička 1

Sestava: Daněk – Hluchý, Šindelář, Koudela, Hirnyk – Bareš, Vavřička, T. Martinák, Vrzáček – Kovář, Závorka. Hokejově střídali: Cudlín, Havel, Lavrinok  


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 1. – 8. místo (23. 3.): KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 30:33 (14:17)

Kovařík skóroval 2x, Dolejší 3x

Extraliga, play-off o 1. – 8. místo (24. 3.): KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 36:24 (17:10)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší 1x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

18. kolo - divize, skupina C (24. 3.): FK Čáslav - FK Turnov 4:3 PK 3:3 (1:2)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

16. kolo – 1. liga (24. 3.): HBC Olomouc 1966 - Sokol Velké Meziřičí 32:34 (17:17)

Roub skóroval 6x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

16. kolo – 1. liga (24. 3.): JM Chodov B - Slavia Praha 24:33 (11:17)

D. Korel skóroval 1x


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

16. kolo – 1. liga (24. 3.): JM Chodov A - Házená TJ Sokol Praha Vršovice 33:24 (15:14)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

16. kolo – 1. liga (23. 3.): Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 26:17 (12:12)

A. Dolejší skóroval 3x


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

9. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (24. 3.): TJ Kralupy A – Sokol Komárov 2:0 (11, 21)

9. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (24. 3.): TJ Kralupy A – EMĚ Mělník A 2:0 (13, 6)                            

9. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (24. 3.): TJ Kralupy A – Volejbal Kolín 2:0 (14, 17)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

14. kolo – Česká liga žáků U 13 (23. 3.): RMSK Cidlina – BS Vlašim 4:7 (2:3)  


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

16. kolo – Česká divize žáků U 14 (23. 3.): MFK Trutnov - BS Vlašim 0:6 (0:1)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Daniel Hajník)

Týdenní výsledkový servis 23. - 24. března 2019

Datum vložení: 24. 3. 2019 22:51
Datum poslední aktualizace: 31. 3. 2019 22:09
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

XVII. Historické slavnosti 5.8.2017

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 150
TÝDEN: 4744
CELKEM: 2602186

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz