Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

23. - 24. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 6x, fotbal - 1x, florbal - 1x, liga mariáše - 1x, mölkky - 1x, šipky - 1x, stolní tenis - 5x) - foto

23. - 24. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 6x, fotbal - 1x, florbal - 1x, liga mariáše - 1x, mölkky - 1x, šipky - 1x, stolní tenis - 5x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

8. kolo – třetí liga, skupina C (23. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – TJ Mikulčice 8:10, sestava a body SKC: Loudín 3, F. Herout 1, Nevřela 1, Slavík 1, čtyřhra 2 

9. kolo – třetí liga, skupina C (24. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Sokol Lanžhot 10:2, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Loudín 2, Škopek 2, Nevřela 1, čtyřhra 2


STOLNÍ TENIS B

8. kolo – KS2, skupina D (23. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TTC Říčany B 5:10, sestava a body SKC: Vaigl 3, Vosátka 2, Němec, Zd. Jandejsek

9. kolo – KS2, skupina D (24. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – Sokol Močovice A 9:9, sestava a body SKC: Vosátka 3, T. Herout 2, Němec 2, Zd. Jandejsek 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS C

7. kolo - RP1 (23. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Uhlířské Janovice A 3:15, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 1, Friš 1, Buldra 1, Dolejš, V. Förster


STOLNÍ TENIS D

7. kolo - RP2 (22. 11.): Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 2:16, sestava a body SKC: Dolejš 4, Babka 4, Vacík 3, V. Förster 3, čtyřhra 2


STOLNÍ TENIS E

8. kolo – RP3 (23. 11.): Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 12:6, sestava a body SKC: Cendelín 2,  Jajčišin 1, T. Förster 1, Nácovský, čtyřhra 1


HÁZENÁ MUŽI

Dohrávka 1. kola – Společná regionální liga mužů (24. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – KF Ledeč nad Sázavou 27:33 (14:11), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Felis 8, M. Vrzáček 6, V. Červinka 4, Havránek 3, Hejl 2, Kafka 1, O. Červinka 1, Koubský 1, Lefner 1, Veselý, Olt  


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

4. kolo – přebor mladšího dorostu (24. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 31:39 (15:19), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Karban 7, Tůma 7, Mikšík 4, Ruth 4, Šveněk 4, Taso Aye 2, Petrík 2, Jelínek 1, Klouda, Vašíček 


ŠIPKY

9. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (24. 11.): Baltazaři - Boubínský expres Kolín 7:11 - legy: 19:25, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 2, M. Vrzáček 1, Hejl


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Ve Sportovní hale ZŠ v Kunicích sehrály starší žákyně v soutěži krajského přeboru 2. kolo turnaje druhé výkonnostní skupiny, skupiny B. Pořadatel: TJ Kunice

TJ Kunice - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:2 (-13, -20)

VK Benešovská - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2 (-23, 16, -9)

Kladno B - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0 (21, 20)

Sestava Jiskry: Hana Melcrová, Jana Brůzlová, Anna Adamová, Linda Filipová, Kamila Filipová, Veronika Filipová a Veronika Pechová


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

Fotbalový turnaj mladší přípravka (23. 11.) – turnaj OFS, Čáslav, 3. místo Jiskry

Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 1:7, branka Jiskry: Pustka 1

Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:3

Zruč nad Sázavou – FK Chotusice 2:1, branky Jiskry: Diary Aye 2 

Zruč nad Sázavou – Star Tupadly 2:2, branky Jiskry: Pustka 1, Diary Aye 1

Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 1:0, branka Jiskry: Diary Aye 1

Sestava Jiskry: Kováč Michal, Pustka Felix, Aye Diary, Mrázek Václav, Šebesta David, Forejt Patrik, Kovařík Šimon, Hoang Le Hai Dang

Pořadí: 1. Čáslav, 2. Kutná Hora, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou, 4. Vrdy, 5. Tupadly, 6. Chotusice


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2019/20

5. kolo – ve Zruči nad Sázavou v restauraci U Gatěho (23. 11.) – 28 hráčů

Účastníci: Zdeněk Brůžek, Václav Dittrich, Ladislav Kubíček, Ladislav Stýblo, Zdeněk Hrbek, Jaroslav Studnička,  Machan Marian, Nejedlo František, Risteski Slobodan, Rezek Jaroslav (Zruč nad Sázavou), Dejda Milan (Zruč nad Sázavou) atd.


MÖLKKY

Halové mistrovství Rakouska - Gössendorf/Graz (23. 11.), pět skupin po osmi týmech

Ze Zruče nad Sázavou hrály dva celky – WWW a Dynamo

Stupně vítězů zručských týmům nebyly souzený – 5. místo: WWW, 25. místo: Dynamo


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

11. kolo extraliga (24. 11.): Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 21:27 (14:12)

Kovařík skóroval 4x, Dolejší 4x


VOLEJBAL JUNIORKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za SCM-ČVS-KKY (Lvíčata - reprezentační družstvo dívek 04/05) hraje zručská Barbora Filipová (22. – 26. 11.)

SCM-ČVS-KKY – Olymp Praha 0:3 (-16,-20,-10)   

SCM-ČVS-KKY – BVC Chodov 2:3 (16, 22, -22, -17, -11)   


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

12. kolo superliga (22. 11.): 1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:7 (4:2, 3:1, 3:4)


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

8. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (22. 11.): Španielka - Volejbal Modřany B 1:3 (22, -22, -19, -19)   


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

9. kolo – 1. liga (23. 11.): ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 19:30 (10:16)

A. Dolejší skóroval 4x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

9. kolo – 2. liga (23. 11.): Sokol Velké Meziřičí – SK Kuřim 36:19 (20:10)

Roub skóroval 3x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

9. kolo – 2. liga (24. 11.): TJ Dolní Cerekev - Slavia Praha 30:33 (19:17)

D. Korel neskóroval


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

13. kolo - 1. liga mužů (22. 11.): MFF Praha – Bučovice 2:3 (-19, 19, -18, 18, -12)        

14. kolo - 1. liga mužů (23. 11.): MFF Praha – Staré Město 3:1 (15, -23, 13, 19)    


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Josef Macháček, Pavel Vrzáček, Libor Nácovský, Jan Rozkošný, Martin Havel, WWW mölkky)

klm

Datum vložení: 24. 11. 2019 22:45
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2019 21:14
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 485
TÝDEN: 8001
CELKEM: 2166854

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz