Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

23. - 24. února 2019 - sport - výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal, volejbal, házená, stolní tenis, šipky, šachy, florbal, mölkky) - foto

Týdenní výsledkový servis 23. - 24. února 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

17. kolo – třetí liga, skupina C (23. 2.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno 10:3, sestava a body SKC: Slavík 2, F. Herout 1, Loudín 1, Škopek 1, čtyřhra 1, WO 4 

18. kolo – třetí liga, skupina C (24. 2.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SKST Liberec E 8:10, sestava a body SKC: F. Herout 4, Loudín 3, Škopek, Slavík, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS B

17. kolo - KS1, skupina B (23 2.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Krchleby A 4:10, sestava a body SKC: Slavík 2, Hameta 1, T. Herout, Kamarýt, čtyřhra 1

18. kolo - KS1, skupina B (24. 2.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Kosmonosy 10:4, sestava a body SKC: Slavík 2, Hameta 2, T. Herout 2, Polívková 2, čtyřhra 1, WO 1  


VOLEJBAL ŽENY – PLAY-OUT (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 play-out o 7. – 10. místo (23. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Neratovice 3:1 (23, 18, -20, 23)     

2. kolo - KP 1 play-out o 7. – 10. místo (23. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Neratovice 2:3 (18, -24, 16, -20, -7)    

Sestava Jiskry: Králová, Filipová, Pištěková, Šteffková, Poláková, Melcrová, Vrzáčková, Stejskalová


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

15. kolo - KP 1 (23. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – EMĚ Mělník 0:3 (-23, -20, -27)           

15. kolo - KP 1 (23. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – EMĚ Mělník 0:3 (-20, -25, -27)                                                                                                                         

Sestava Jiskry: Vosyka, Slouka, M. Drahokoupil, Krajc, Hrbek, Nutil, Viktora


STOLNÍ TENIS C

16. kolo - RP1 (23. 2.): Sokol Močovice B - Zruč nad Sázavou C RABBIT 8:10, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 3, Němec 3, Dolejš, čtyřhry 1 


STOLNÍ TENIS D

16. kolo - RP2 (23. 2.): Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 3:15, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, Friš 4, Dolejš 3, Babka 2, čtyřhry 2


FLORBAL MUŽI

15. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (24. 2.): FBC Lynx Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:6 (1:3 0:0 2:3), branky a asistence Jiskry: 2. Petr Kratochvíl (Josef Edr), 6. Lukáš Kafka (Luboš Drbal), 10. Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 25. Jan Tůma, 31. Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 36. Jan Čech    

16. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (24. 2.): FBK Koleje Slovan Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:5 (3:3 1:2 2:0), branky a asistence Jiskry: 2. Petr Kratochvíl (Josef Chaloupka), 4. Luboš Vodrážka (Petr Kratochvíl), 6. Luboš Drbal (Jan Tůma), 17. Petr Tvrdík (Jan Tůma), 23. Josef Edr (Josef Chaloupka)  

Sestava Jiskry: Malý – Tůma, Edr – Vodrážka, P. Kratochvíl, Chaloupka - Čech, Drbal, Tvrdík – Červinka, Kafka


ŠACHY

9. kolo - regionální soutěž, skupina D (24. 2.): Spartak Vlašim C - Jiskra Zruč nad Sázavou ½ - 4 ½, sestava a body Jiskry: Světlík ½, T. Netolický 1, Bečvář 1, V. Voldán 1, J. Voldán 1


ŠIPKY

17. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (24. 2.): Baltazaři – Plechovky Pečky B 8:10 - legy: 21:27, sestava a body Baltazarů:  Chmel 3, Doležal 2, Rada 1, Žižlavský 1, Hejl, double 1


FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Druhé přípravné přátelské utkání – UMT Vlašim (24. 2.):

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Jiskra Struhařov (I. B třída) 2:5 (2:3), branky Jiskry: Kovář 1, Zeman 1

Sestava: Cudlín – Jaroslav Váňa, Jouza, Viktora, Šindelář – Brabec, Michal Váňa, Patrik Jelínek, Lukáš Jelínek - Zeman, Kovář   


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

7. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (24. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benešovská 0:2 ( -15, -18)

7. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (24. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Králův Dvůr 2:0 (10, 17)

7. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (24. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Vavřinec Kladno B 2:0 (12, 21)

Sestava Jiskry: Veronika Filipová, Linda Filipová, Kamila Filipová, Petra Buchtová, Jana Brůzlová, Anna Flekalová, Pavla Kubišová a Hana Melcrová


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Zimní turnaj mladších žáků v Kutné Hoře (23. 2.) – přípravný turnaj na jarní sezonu v hale BIOS

Jiskra Zruč nad Sázavou – Baník Most 19:16, branky Jiskry: Šveněk 6, Karban 4, Pešout 4, Petrík 3, Popek 2

Jiskra Zruč nad Sázavou – Pardubice 14:11, branky Jiskry: Karban 6, Šveněk 5, Pešout 2, Petrík 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 13:4, branky Jiskry: Pešout 3, Karban 3, Petrík 3, Šveněk 2, Vašíček 2  

Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod 18:0, branky Jiskry: Vašíček 5, Karban 5, Petrík 4, Pešout 2, Šveněk 1,  Kulhánek 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostelec nad Labem 18:3, branky Jiskry: Karban 5, Popek 4, Pešout 3, Vašíček 3, Petrík 2, Šveněk 1  

Sestava Jiskry (82): Jindřich - Šveněk 15, Karban 23, Petrík 13, Pešout 14, Popek 6, Kulhánek 1, Vašíček 10

Pořadí: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou, 2. Pardubice, 3. Most, 4. Sparta Kutná Hora, 5. Havlíčkův Brod, 6. Kostelec nad Labem


MÖLKKY – ČM POHÁR RAKOVNÍK

Česko – moravský pohár ve hře mölkky 2019 (23. - 24. 2.) – Rakovnické mölkkování, sedm celků ze Zruče nad Sázavou, Tenis Centrum Cafex Rakovník

Zručské týmy: We Will Win, W.W.W 2, SKM ZZV 1, SKM ZZV 2, Dynamo, FINOVÉ, Lobestar

Pořadí po sobotním programu: 1. Tomira, 2. Semtamťuk, 3. Mölkky Bystrc II., 4. Men o´mölkk reloaded, 5. Mamaja, 6. SKM ZZV 1 – Zruč nad Sázavou, 7. Dynamo – Zruč nad Sázavou, 8. Třináctá mölkka, 9. Finové – Zruč nad Sázavou, další zručské týmy: 11. We Will Win, 13. W.W.W. 2, 19. Lobestar, 20. SKM ZZV 2

Celkové výsledky: 1. Semtamťuk – Jablonec n. N., 2. Men o´mölkk reloaded - Norimberk, 3. Třináctá komnata – Brno/Praha, 4, Mölkky Bystr II. - Brno, 5. Tomira - Bílovec, 6. SKM ZZV 1 – Zruč nad Sázavou, 7. Mamaja - Bílovec, 8. Dynamo – Zruč nad Sázavou

Druhá šance: 1. W.W.W. 2 – Zruč nad Sázavou


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

18. kolo – Extraliga (20. 2.): HBC Ronal Jičín – KH Kopřivnice 20:25 (7:11)

Dolejší neskóroval, Kovařík 4x

19. kolo – Extraliga (24. 2.): Talent Plzeň – HBC Ronal Jičín 36:23 (19:13)

Dolejší ani Kovařík neskórovali


FOTBAL DIVIZE - PŘÍPRAVA

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

Přátelské utkání (23. 2.): FK Čáslav (divize) – Sokol Polná (divize) 4:2 (2:0)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

12. kolo – 1. liga (23. 2.): Sokol Velké Meziřičí – Sokol Juliánov 31:27 (15:15)

Roub skóroval 5x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

12. kolo – 1. liga (24. 2.): Sokol Úvaly – Slavia Praha 28:33 (13:18)

D. Korel skóroval 1x


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

12. kolo – 1. liga (24. 2.): JM Chodov A – HBC Strakonice 22:35 (9:14)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

12. kolo – 1. liga (24. 2.): Sokol Nové Veselí – TJ Náchod 34:19 (17:10)

A. Dolejší skóroval 4x


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ZIMNÍ LIGA 2018/19

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

4. kolo – Zimní liga žáků U 13 – pořadatel SK Motorlet (23. 2.), 2 x 40 minut

BS Vlašim – Praha Braník 10:3 (3:1)  


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA – PLAY-OFF

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

Semifinále/1. zápas – 1. liga mužů (22. 2.): Black Volley Beskydy - MFF Praha 3:0 (25, 20, 22)   

Semifinále/2. zápas – 1. liga mužů (23. 2.): Black Volley Beskydy - MFF Praha 3:0 (15, 24, 14) 


VOLEJBAL KADETKY – 1. LIGA (dvojzápas) – PLAY-OFF

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

5. kolo – 1. liga kadetek, skupina o 1. – 6. místo (23. 2.): TJ Kralupy – SKŠ ZŠ Mikulova Praha 3:1 (17, 15, -20, 18)    

6. kolo – 1. liga kadetek, skupina o 1. – 6. místo (23. 2.): TJ Kralupy – SKŠ ZŠ Mikulova Praha 3:0 (24, 18, 18)   


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Libor Karban, Vlaďka Adamová, selfie Jana Rady, Kamil Petrů, Jiří Skarke, Martina Tůmová, Kateřina Tůmová, archiv Pavla Máchy)

Týdenní výsledkový servis 23. - 24. února 2019

Datum vložení: 24. 2. 2019 20:15
Datum poslední aktualizace: 3. 3. 2019 22:44
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

IX. Reprezentační ples města

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 13
DNES: 540
TÝDEN: 5906
CELKEM: 2603348

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz