Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

24. - 25. LISTOPADU 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 24. - 25. listopadu 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

9. kolo – třetí liga, skupina C (24. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Tesla Pardubice 10:4, sestava a body SKC: F. Herout 2, Nevřela 2, Loudín 2, Slavík 2, čtyřhra 2 

10. kolo – třetí liga, skupina C (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Lokomotiva Pardubice 10:2, sestava a body SKC: Nevřela 3, Fr. Herout 2, Loudín 2, Škopek 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

9. kolo - KS1, skupina B (24. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - TTC Bělá pod Bezdězem B 9:9, sestava a body SKC: Slavík 4, T. Herout 2, Hameta 2, čtyřhra 1, Bleha

10. kolo - KS1, skupina B (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - TJ Neratovice B 10:1, sestava a body SKC:  Hameta 3, Polívková 2, Slavík 2, T. Herout 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS C

7. kolo - RP1 (24. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Močovice B 15:3, sestava a body SKC: Bleha 4, V. Herout 4, P. Jandejsek 4, Zd. Jandejsek 2, Baloun, čtyřhra 1   


STOLNÍ TENIS D

7. kolo - RP2 (24. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice C 12:6, sestava a body SKC: Friš 4, Buldra 3, Zd. Jandejsek 2, Baloun 1, Čekal, čtyřhra 2


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (24. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice A 3:1 (22, -14, 22, 15)         

7. kolo - KP 1 (24. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice A 0:3 (-21, -15, -19)

Sestava Jiskry: Vosyka, Slouka, Šramka, Krajc, Nutil, Hrbek, Vorlíček, Viktora


ŠIPKY

9. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (25. 11.): Baltazaři Kácov - Nymburk Lions 11:7 - legy: 24:17, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Rada 3, Hejl 3, Doležal, Žižlavský, double 1


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – TURNAJ MOST

1. ročník turnaje starších žáků o Pohár primátora Mostu 2018 (23. – 25. 11.) – Most

Účastníci: Jiskra Zruč nad Sázavou, HK Baník Most, TJ Sokol Úvaly, Handball Liberec – dvoukolově

Výsledky: 1 x 28 minut

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK Baník Most 14:17

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Úvaly 17:20

Jiskra Zruč nad Sázavou - Handball Liberec 9:28

Jiskra Zruč nad Sázavou -  TJ Sokol Úvaly 9:16

Jiskra Zruč nad Sázavou - Handball Liberec 9:14

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK Baník Most 16:18

Sestava Jiskry: Korecký – Ruth, Vilímovský, Mikšík, Klouda, Tůma, Procházka, Rozehnal, Adrián


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI – TURNAJ MOST

1. ročník turnaje mladších žáků o Pohár primátora Mostu 2018 (23. – 25. 11.) – Most

Účastníci - skupina A: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, HK FCC Město Lovosice, Chomutov/Most 2, HK Baník Most, Handball Liberec, LIONS Hostivice 2006, TJ Sokol Úvaly

Výsledky Jiskry: skupina A – 1 x 22 minut

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK FCC Město Lovosice 11:21

Jiskra Zruč nad Sázavou - Chomutov/Most 2 13:10

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK Baník Most 14:14

Jiskra Zruč nad Sázavou - Handball Liberec 18:11

Jiskra Zruč nad Sázavou - LIONS Hostivice 2006 10:10

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Úvaly 12:12

Pořadí: 1. Lovosice, 2. Most, 3. Hostivice 2006, 4. Zruč nad Sázavou, 5. Úvaly, 6. Liberec, 7. Chomutov/Most

Skupina B: Dukla Praha, Lokomotiva Louny, Lions Hostivice 2007, Házená Mělník, TJ Slavoj Děčín, HC Tatran Stupava

Pořadí: 1. Louny, 2. Dukla Praha, 3. Stupava, 4. Hostivice 07, 5. Mělník, 6. Děčín

Zápasy o pořadí (5. – 8. místo)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Tatran Stupava 6:13

Zápasy o pořadí (7. – 8. místo)

Jiskra Zruč nad Sázavou  - Lions Hostivice 2007 11:11, sedmičky 3:2

Sestava Jiskry: Taso Aye – Kulhánek, Veselý, Jindřich, Šťastný, Nikodým, Petrík, Vašíček, Kopecký, Karban, Šveněk, Pešout


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

Humpolecká zimní liga v kopané mladších žáků 2018 (25. 11.), Humpolec - první turnaj

Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou:

Jiskra - Přibyslav 0:0

Jiskra - Pacov 1:1, branka Jiskry: Adam

Jiskra - Humpolec 1:1, branka Jiskry: Vörös

Jiskra – Havlíčkův Brod 1:3, branka Jiskry: Nácovský

Jiskra - Štoky 1:1, branka Jiskry: Vörös

Sestava Jiskry: Pistorius, Šanda - Anděl, Čekal, Nácovský, Hromas, Horák, Adam, Voroš, Pěkný, Pivoňka, Štichauer. Trenér Roman Kudyn

Pořadí: 1. Přibyslav 11 bodů, 2. Pacov 7 bodů, 3. Havlíčkův Brod 6 bodů, 5. Humpolec 5 bodů, 6. Jiskra Zruč nad Sázavou 4 body, 6. Štoky 2 body


ATLETIKA

Dostihové závodiště Pardubice (24. 11.), KIDS TAXIS GLADIATOR RACE, trať 2 km, 10 překážek včetně Hadího příkopu

Tereza Lapáčková (Jiskra Zruč nad Sázavou), čas 13:55.98 (bez trestného kola), 10. místo z padesáti tří účastnic

Matěj Gabko (Jiskra Zruč nad Sázavou), 15:39:71 (dvě trestná kola), 37. místo z osmdesáti jedna účastníků  


MÖLKKY

ÖMM Gössendorf/Graz – Rakousko (24. 11.), rakouské mistrovství dvojic, 40 dvojic, 5 skupin po osmi (dvě družstva ze Zruče nad Sázavou)

W.W.W. - Pavel Mácha, Luděk Kvapil (Dynamo) – 5. místo

W.W.W. 2 - Leoš Fiala (SKM), Pavel Benčát – 14. místo

Oba týmy postoupily z 1. místa ve skupinách

Skupina B: 1. W.W.W., 2. Catchup Ultimate 1, 3. The Royals

skupina E: 1. W.W.W. 2, 2. Mölkk-Up, 3. Mölkkynat­ors 2

W.W.W. vyhrálo v osmifinále a prohrálo ve čtvrtfinále – poté výhra o 5. místo

W.W.W. 2 prohrálo v osmifinále, poté výhra o 14. místo


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

11. kolo – Extraliga (21. 11.): SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín 28:26 (12:11)

Dolejší skóroval 1x, Kovařík 1x


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

9. kolo – 1. liga (24. 11.): HK Dvůr Králové - JM Chodov A 19:27 (10:12)

Böhm skóroval 2x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

9. kolo – 2. liga (24. 11.): Sokol Velké Meziřičí - SHC Maloměřice B 35:27 (16:12)

Roub skóroval 2x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie Praha hraje zručský David Korel

9. kolo – 2. liga (25. 11.): Sezimovo Ústí - Slavia Praha 25:26 (15:15)

Korel skóroval 1x


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA 

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

13. kolo – 1. liga mužů (23. 11.): Tesla Brno - MFF Praha 0:3 (-19, -18, -19)  

14. kolo – 1. liga mužů (24. 11.): Black Volley Beskydy - MFF Praha 3:0 (22, 14, 24)   


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ – ČESKÝ POHÁR

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

Český pohár Kralupy nad Vltavou (24. – 25. 11.), účast sedmi celků

TJ Kralupy A – Olymp Praha A 0:2 (-22,-19)

TJ Kralupy A – Baník Příbram 2:0 (23,20)

TJ Kralupy A – Chodov u Karlových Varů 0:2 (-21,-17)

TJ Kralupy A – Plzeň 2:0 (21,23)

TJ Kralupy A – Liberec 0:2 (-22,-11)

TJ Kralupy A – Hlincovka 2:0 (16,11)  

Pořadí: 1. Chodov u Karlových Varů, 2. Liberec, 3. Kralupy A, 4. Hlincovka, 5. Olymp A, 6. Plzeň, 7. Příbram


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Libor Nácovský, archiv atletiky Jiskry, selfie W.W.W., archiv JM Chodova, archiv Ronal Jičín, archiv SKC)

Týdenní výsledkový servis 24. - 25. listopadu 2018

Datum vložení: 25. 11. 2018 19:50
Datum poslední aktualizace: 2. 12. 2018 20:30
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zruč n. Sáz. - Hornets Praha 6:1, Zruč n. Sáz. - FBC Čáslav 7:7

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 13
DNES: 146
TÝDEN: 4740
CELKEM: 2602182

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz