Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

25. - 26. května 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 7x, tenis - 5x, SDH - 1x, mariáš - 3x, házená - 2x, nohejbal - 1x) - foto

Týdenní výsledkový servis 25. - 26. května 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

23. kolo – I. B třída (25. 5.): TJ Liblice - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek - Arnolt, T. Martinák, Viktora, M. Váňa (70. J. Váňa), Janda – Munkhbayasakh. ČK: 52. Jouza (Z)


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

5. kolo - mladší žáci nadstavba (25. 5.): Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (3:1), sestava a branky Jiskry: Pistorius - Anděl, Adam, Horák, Nácovský, Pěkný, Herud, Šanda, Novotný, Pivoňka, Hromas


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

16. kolo - starší přípravka (25. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Malín 5:6 (3:2), branky Jiskry: Božík 3, Berka 1, Váňa 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Rozvoj Křesetice 10:2 (4:1), branky Jiskry: Božík 4, Váňa 4, Šnaider 1, Strecker 1

Sestava Jiskry: Kotěra – Váňa, Pěkná, Jelínek, Božík, Strecker, Matoušek, Berka, Šnaider


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

16. kolo - mladší přípravka (26. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sáz. – Kavalier Sázava 4:15 (3:6), branky Jiskry: Berka 4 

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 10:8 (6:4), branky Jiskry: Berka 6, Hrabánek 2, Sixta 2

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 8:11 (4:6), branky Jiskry: Aye Diary 4, Berka 2, Sixta 2

Sestava Jiskry: Sixta, Hrabánek - Aye Diary, Sixta, Hrabánek, Berka, Forejt, Hrubý


TENIS A

4. kolo - II. třída D, dospělí (25. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Oáza Říčany 1:8, sestava a body Jiskry: M. Kadlec, Moravec, Svobodová, Krtilová, Menšík, Dragoun, čtyřhra Menšík – M. Kadlec, čtyřhra Moravec – Dragoun 1, čtyřhra Krtilová – Svobodová 


TENIS B

4. kolo - IV. třída F, dospělí (25. 5.): Tenis Vlašim -Jiskra Zruč nad Sázavou B 3:6, sestava a body Jiskry: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Š. Menšíková, Štiková, čtyřhra Menšíková – Štiková, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1, čtyřhra Smítka – Pecha 1


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

4. kolo - II. třída B, starší žactvo (25. 5.): TK Čelákovice- Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3, sestava a body Jiskry: Gibek 1, Pešek, Novotný 1, Kateřina Koubová, Pechová, V. Urban, čtyřhra Gibek – Pešek 1, čtyřhra Novotný - Urban, čtyřhra Kateřina Koubová – Pechová 


TENIS STARŠÍ ŽACTVO B

4. kolo - III. třída D, starší žactvo – béčko (25. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 1:8, sestava a body Jiskry: Vilímovský, Mareček, M. Urban, Jelínek, Št. Menšíková, Flekalová, čtyřhra Flekalová – Št. Menšíková 1, čtyřhra Urban – Jelínek, čtyřhra Vilímovský – Mareček  


TENIS MLADŠÍ ŽACTVO

4. kolo - I. třída mladší žactvo (26. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Radošovice B 4:5, sestava a body: Urban 1, Št. Menšíková 1, Smejkalová 1, Švarc, Jelínek, Gabko, čtyřhra Št. Menšíková – Smejkalová 1, čtyřhra Jelínek – Urban,  čtyřhra Švarc – Gabko 


NOHEJBAL

8. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (25. 5.): Sokol Velim - Jiskra Zruč nad Sázavou 10:0 - sety: 20:6, sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Setnička, Kotek, Sátra, Jelínek


HÁZENÁ RHC - STARŠÍ ŽÁCI

Regionální házenkářské centrum Středočeského kraje pro talentovanou mládež Mělník, jednodenní přípravný kemp RHC starších žáků v Úvalech před turnajem RHC výběrů v Ostravě (14. – 16. 7.) – mezi 18 pozvanými hráči z Kutné Hory a Mělníka i házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou Jan Tůma a Štěpán Mikšík


SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU

Okrsková soutěž u požární nádrže v Nesměřicích (25. 5.)

Výsledky mužů:

1. Čejtice 26.47, 2. Zruč nad Sázavou 28.77, 3. Řendějov 29.09, 4. Onšovec 31.44, 5. Nesměřice 35.31, 6. Chabeřice 45.37

Výsledky žen:

1. Nesměřice 29.90, 2. Zruč nad Sázavou 31.35

Sestava SDH Zruč nad Sázavou muži: koš - Vojta Lepeš, spoj savic - Josef Konvalinka stroj - Jaroslav Svoboda, spoj B - Jindřich Slavíček, rozdělovač - Luboš Drbal, pravý proud - Jan Čech, levý proud - Matouš Švec

Sestava SDH Zruč nad Sázavou ženy: koš - Katka Hejlová, spoj savic - Jitka Trojanová, stroj - Lucie Klatovská, spoj B -  Ilona Fajmanová, rozdělovač - Eva Melicharová, pravý proud - Eliška Chlumská, levý proud - Šárka Štechová


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 1

Liga mariášové unie 2018/19 – 25. ročník, 13. kolo (18. 5.), Labská Chrčice

Pořadí jednotlivců v turnaji: 1. Pokorný Zdeněk, 2. Dittrich Václav, 3. Vašíček František, 4. Zelený Jaroslav, 5. Dušánek Josef, 6. Nejedlo František, 7. Pajer Jiří, 8. Čapek Jaroslav, 9. Čech Josef, 10. Vavřínek František, 11. Vopelák Jiří, 12. Risteski Slobodan, 13. Brandejský Jan, 14. Pajer Jindřich, 15. Jiránek František, 16. Hrbek Zdeněk, 17. Kopecký Arnošt, 18. Šindelář Vladimír, 19. Ronovský Míla, 20. Studnička Jaroslav, atd.


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2

Liga mariášové unie 2018/19 – 25. ročník, 14. kolo (24. 5.), Čáslav

Pořadí jednotlivců v turnaji: 1. Šlégr Václav, 2. Kubiska Jiří, 3. David Pavel, 4. Pfajfr Jiří, 5. Šindelář Vladimír, 6. Slabý Josef, 7. Boleček Štefan, 8. Zelený Jaroslav, 9. Studnička Jaroslav, 10. Brandejský Jan, 11. Risteski Slobodan, 12. Dnebovská Kamila, 13. Michal Jiří ml., 14. Čech Josef, 15. Snop Václav, 16. Vašíček František, 17. Brůžek Zdeněk, 18. Zeman Jiří, 19. Novák Jindra, 20. Kubíček Ladislav, 21. Kopecký Arnošt, 22. Šindelář Jaroslav, atd.


MARIÁŠ, EXTRALIGA 2019

Mariáš, Extraliga 2019 – 9. kolo (25. 5.), Jirny

Pořadí jednotlivců v turnaji: 1. Václav Šlégr, 2. Vladimír Šindelář, 3. Robert Russ, 4. Josef Velich, 5. Jaroslav Šindelář, 6. Štefan Boleček, 7. Vráťa Brožek, 8. Václav Snop, 9. Slobodan Risteski, 10. Roman Kraus, 11. Josef Slabý, 12. Jan Kříž, 13. Jiří Majer, 14. Zdeněk Korous, 15. Václav Dittrich, 16. Vít Halamíček, 17. Zdeněk Toman, 18. Ladislav Stýblo, 19. Florian Bosák, 20. Vojtěch Hrdlička, 21. Zdeněk Šulc, 22. Jiří Viktora, 23. Jiří Kubiska, 24. Vladimír Šic, 25. Jaroslav Studnička, 26. Miloslav Ronovský, 27. Josef Dušánek, 28. František Nejedlo, 29. Zdeněk Pokorný, 30. Ladislav Kubíček, 31. Jiří Pfeifer, 32. Zdeněk Hrbek, 33. Miroslav Petříček, 34. Arnošt Kopecký, 35. Miroslav Krýbl, 36. Míra Rousek, atd.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI 1. LIGA – ČESKOSLOVENSKÝ POHÁR, TREBIŠOV

Boj o federativní titul - za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

Semifinále – 1. liga (25. 5.): Tatran Prešov - Sokol Nové Veselí 25:24 (13:11)

A. Dolejší skóroval 9x

O 3. – 4. místo: – 1. liga (26. 5.): Slavoj Trebišov - Sokol Nové Veselí 18:27 (11:11)

A. Dolejší skóroval 8x

Sokol Nové Veselí získal 3. místo


FOTBAL DIVIZE C

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

27. kolo - divize, skupina C (25. 5.): FK Přepeře – FK Čáslav 5:1 (2:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

23. kolo – Česká liga žáků U 13 (26. 5.): SK Sparta Kolín - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:9 (0:3)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

21. kolo – Česká divize žáků U 14 (26. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Chrudim 7:2 (2:0)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Jan Čech, Sokol Nové Veselí, SDH Zruč nad Sázavou, Martina Tůmová, Michal Šnaider)

Týdenní výsledkový servis 25. - 26. května 2019

Datum vložení: 26. 5. 2019 22:39
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2019 22:40
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč nad Sázavou/Chabeřice - Sokol Velim 6:4, 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 669
TÝDEN: 6321
CELKEM: 2409843

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz