Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

25. - 26. ledna 2020 (s 18. - 19. 1.) - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 2x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, florbal - 1x) - foto

25. - 26. ledna 2020 (s 18. - 19. 1.) - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 2x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, florbal - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

13. kolo – třetí liga, skupina C (25. 1.): KST Blansko - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7, sestava a body SKC: Fr. Herout 4, Loudín 1, Škopek 1, Slavík, čtyřhra 1 

14. kolo – třetí liga, skupina C (26. 1.): SK Slatina - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 4, Loudín 3, Škopek 1, Slavík 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS B

13. kolo – KS2, skupina D (25. 1.): TTC Žehuň A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:3, sestava a body SKC: Vaigl 3, T. Herout, Vosátka, V. Herout 

14. kolo – KS2, skupina D (26. 1.): Sokol Kostelec nad Černými lesy - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:0, sestava a body SKC: T. Herout, Friš, Dolejš, F. Cendelín 


STOLNÍ TENIS C

13. kolo - RP1 (25. 1.): Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 12:6, sestava a body SKC: V. Herout 2, Dolejš 2, Zd. Jandejsek 1, Friš, WO 1


STOLNÍ TENIS D

13. kolo - RP2 (25. 1.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT -Sokol Uhlířské Janovice B 5:13, sestava a body SKC: Babka 1, Jajčišin 1, Baloun 1, V. Förster 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS E

15. kolo – RP3 (25. 1.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT - Sokol Čáslav F 17:1, sestava a body SKC: Baloun 4, Jajčišin 4, Cendelín 4, T. Förster 3, čtyřhry 2


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

13. kolo - KP 1 (18. 1.): Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (16, 14, 12)           

13. kolo - KP 1 (18. 1.): Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (20, 17, 10)           

Sestava Jiskry: Králová, Brožová, Brůzlová, Pištěková, D. Dubinová, Stejskalová, Menšíková, Měšťánková   

14. kolo - KP 1 (25. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2 (-18, 23, 21, -26, 11)       14. kolo - KP 1 (25. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 0:3 (16, 13, 19)          

Sestava Jiskry: Králová, Melcrová, Brůzlová, Pištěková, Sedláčková, D. Dubinová, Menšíková, Měšťánková  


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (18. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky u Prahy 0:3 (-16,-17,- 19)      8. kolo - KP 1 (18. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky u Prahy 2:3 (-24,-18, 19, 18, -13)        

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Vaněček, Nutil, Krajc, Hrbek    

9. kolo - KP 1 (25. 1.): KV Dobříš A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (18, 26, 25)           

9. kolo - KP 1 (25. 1.): KV Dobříš A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (-23, -19, 21, 15, 7)         

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Slouka, Nutil, Krajc, Hrbek


ŠIPKY

14. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (19. 1.): Baltazaři – Letci Kolín 9:9 - legy: 23:22, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Hejl 2, M. Vrzáček 1, Chmel, double 1, cricket 1


ŠACHY

7. kolo - regionální soutěž, skupina C (25. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou - ŠK Český Brod B 5:0, sestava a body Jiskry: Světlík 1, Netolický 1, Bečvář 1, V. Voldán 1, J. Voldán 1


FLORBAL MUŽI

13. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (25. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou - Vlci Tatran Kostelec nad Č. l. 3:6 (0:1 1:2 2:3), branky a asistence Jiskry: 21. Jan Čech (Vladimír Červinka), 31. Petr Tvrdík (Jan Tůma), 33. Petr Kratochvíl (Jan Čech)

14. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (25. 1.): FBC Slavia Praha C - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:4 (0:0 0:1 2:3), branky a asistence Jiskry: 19. Vladimír Červinka, 29. Petr Tvrdík (Jan Čech), 31. František Jantač (Petr Kratochvíl), 35. Luboš Drbal (František Jantač)

Sestava Jiskry: Malý – M. Kratochvíl, Vodrážka - Tůma, Edr - P. Kratochvíl, Drbal, Červinka – Čech, Tvrdík, Jantač - Kafka


HÁZENÁ MINIŽÁCI

Turnaj ve Zruči nad Sázavou (19. 1.) – Zimní přípravný turnaj minižáků 6+1 – Minišestka Cup 2020

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 16:4, branky Jiskry: Edr 5, Tlach 5, Blažek 3, Budínský 2, Sixta 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Louny 11:12, branky Jiskry: Edr 4, Tlach 4, Blažek 2, Budínský 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 8:14, branky Jiskry: Blažek 2, Timoš 2, Bernard 1, Tlach 1, Pustka 1, Sixta 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Úvaly 15:14, branky Jiskry: Bernard 5, Edr 3, Tlach 2, Pustka 1, Sixta 1, Blažek 1, Timoš 1, Budínský 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Příbram 15:6, branky Jiskry: Edr 4, Blažek 3, Sixta 3, Timoš 2, Kirňák 1, Pustka 1, Tlach 1

Ostatní zápasy: Louny – Ledeč 7:3, Louny – Úvaly 11:6, Louny – Příbram 9:3, Louny – Kutná Hora 11:4, Ledeč – Úvaly 10:6, Ledeč – Příbram 11:5, Ledeč – Kutná Hora 13:2, Úvaly – Příbram 9:5, Úvaly – Kutná Hora 10:2, Příbram – Kutná Hora 8:7.

Celkové pořadí: 1. Louny 10 bodů, 2. Ledeč nad Sázavou 8 bodů, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou 6 bodů, 4. Úvaly 4 body, 5. Příbram 2 body, 6. Kutná Hora 0 bodů.

Sestava a branky Jiskry (65): Urban – Zoubek, Bernard 6, Edr 16, Tlach 13, Pustka 3, Sixta 6, Smejkal, Blažek 11, Timoš 5, Budínský 4, Kirňák 1


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

17. kolo – extraliga kadetek (18. 1.): Olymp Praha – VK Dukla Liberec 1:3 (23, -17, -14,-13)   

18. kolo – extraliga kadetek (18. 1.): Olymp Praha – VK Dukla Liberec 0:3 (-22,-19,-7)      

19. kolo – extraliga kadetek (25. 1.): Volejbal Plzeň - Olymp Praha 1:3 (-20, 23, -14, -21)     

20. kolo – extraliga kadetek (25. 1.): Volejbal Plzeň - Olymp Praha 3:1 (24, -19, 14, 16)  


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

14. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (23. 1.): Michle - Volejbal Modřany B 0:3 (-22, -20, -22)


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Za starší žáky Nového Veselí hrají zručští Jan Tůma a Matěj Karban

Žákovská liga starších žáků, turnaj v Jičíně, 2. kolo, pět týmů, 2 x 18 minut (19. 1.)

TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most 21:11, branky Sokola: Horáček 8, Dlouhý 3, Tůma 2, Merunka 2, Melichar 2, Blažejovský 1, Havlíček 1, Chvátal 1, Karban 1 

TJ Sokol Nové Veselí – HBC Jičín 14:11, branky Sokola: Dlouhý 6, Chvátal 2, Horáček 2, Kakač 2, Havlíček 1, Melichar 1 

TJ Sokol Nové Veselí – SK Kuřim 32:13, branky Sokola: Karban 10, Havlíček 5, Chvátal 5, Tůma 4, Hamerník 4, Melichar 2, Van Long Duong 2 

TJ Sokol Nové Veselí - HBC Olomouc 1966 20:21, branky Sokola: Horáček 9, Merunka 4, Tůma 2, Havlíček 2, Dlouhý 1, Chvátal 1, Melichar 1                  

Celkové pořadí po 2. kolech ŽL (25 družstev): 1. Lovosice, 2. Dukla A, 3. Plzeň, 4. Ostrava, 5. Kopřivnice, 6. Olomouc,  7. Sokol Nové Veselí atd.

Sestava: Zástěra – Kakač, Blažejovský, Havlíček, Tůma, Merunka, Hamerník, Van Long Duong, Horáček, Dlouhý, Chvátal, Melichar, Karban


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Josef Macháček, Jan Rozkošný)


fvb

 

Datum vložení: 26. 1. 2020 20:44
Datum poslední aktualizace: 27. 1. 2020 21:21
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

zavřeno

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
2
27
3
28
2
29
2
30
3
1
4
2
4
3
3
4
5
5
5
6
4
7
4
8
7
9
5
10
4
11
4
12
5
13
4
14
5
15
5
16
6
17
4
18
5
19
5
20
5
21
4
22
4
23
5
24
4
25
5
26
4
27
3
28
3
29
3
30
3
31
2
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 576
TÝDEN: 4205
CELKEM: 2563201

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz