Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

26. - 27. LEDNA 2019 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH TÝMŮ A HRÁČŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI (FOTBAL, STOLNÍ TENIS, VOLEJBAL, HÁZENÁ, ATLETIKA, ŠIPKY, ŠACHY) - FOTO

Týdenní výsledkový servis 26. - 27. ledna 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

13. kolo – třetí liga, skupina C (26. 1.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Stará Paka 10:1, sestava a body SKC: Nevřela 3, F. Herout 2, Slavík 1, Loudín, čtyřhra 1, WO 3 

14. kolo – třetí liga, skupina C (27. 1.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - DTJ Hradec Králové C 9:9, sestava a body SKC: F. Herout 2, Loudín 2, Nevřela 2, Slavík 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

13. kolo - KS1, skupina B (26. 1.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - TTC Říčany A 5:10, sestava a body SKC: Slavík 2, Hameta 2, T. Herout 1, Zd. Jandejsek

14. kolo - KS1, skupina B (27. 1.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - TJ Sadská B 10:7, sestava a body SKC: Slavík 4, T. Herout 3, Polívková 2, Hameta 1


STOLNÍ TENIS C

13. kolo - RP1 (26. 1.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT - SKP Olympia Kutná Hora A 6:12, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 3, Friš, Dolejš


STOLNÍ TENIS D

13. kolo - RP2 (25. 1.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT - SKP Olympia Kutná Hora B 8:10, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, Buldra 2, Friš 1, Dolejš, čtyřhra 2


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

12. kolo - KP 1 (26. 1.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (11, 21, 19)          

12. kolo - KP 1 (26. 1.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (-22, -20, -16)   

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Slouka, Krajc, Hrbek, Nutil  


ŠIPKY

14. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (27. 1.): Baltazaři – Letci Kolín 6:12 - legy: 19:26, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Rada 2, Žižlavský 1, Doležal, Hejl, cricket 1


ŠACHY

7. kolo - regionální soutěž, skupina D (27. 1.): Kavalier Sázava B - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:4, sestava a body Jiskry: Světlík, T. Netolický 1, Bečvář 1, J. Voldán 1, Kratina 1


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI – TURNAJ ZRUČ NAD SÁZAVOU

Turnaj mladších žáků, 2. ročník o pohár města (27. – 28. 1.) – Zruč nad Sázavou

Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, TJ Lokomotiva Vršovice, RHC Mělník II, RHC Mělník I, HC TJ Náchod, Házená Zbraslavice, TJ JM Chodov, TJ Tatran Bohunice, TJ Sparta Kutná Hora

Výsledky Jiskry ve skupině A:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sáz. 13:13, branky Jiskry: Vašíček 8, Pešout 2, Šveněk 2, Jindřich 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Lokomotiva Vršovice 19:12, branky Jiskry: Petrík 8, Šveněk 3, Karban 2, Vašíček 2, Jindřich 2, Kopecký 2

Jiskra Zruč nad Sázavou - RHC Mělník II 26:12, branky Jiskry: Petrík 6, Vašíček 6, Karban 4, Šveněk 3, Kopecký 3, Pešout 2, Jindřich 1, Edr 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC TJ Náchod 19:14, branky Jiskry: Šveněk 7, Petrík 3, Vašíček 3, Jindřich 2, Kopecký 2, Edr 1, Pešout 1

Utkání o umístění:

Jiskra Zruč nad Sázavou – JM Chodov 20:11, branky Jiskry: Petrík 9, Šveněk 6, Pešout 2, Vašíček 2, Jindřich 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 10:10, branky Jiskry: Petrík 3, Jindřich 2, Kopecký 2, Pešout 1, Vašíček 1, Šveněk 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Tatran Bohunice 14:15, branky Jiskry: Petrík 6, Šveněk 3, Vašíček 3, Pešout 1, Jindřich 1

(výsledky ze skupiny se započítaly)

Pořadí: 1. Tatran Bohunice, 2. Sparta Kutná Hora, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou, 4. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 5. TJ JM Chodov, 6. HC Náchod, 7. Lokomotiva Vršovice, 8. Házená Zbraslavice, 9. RHC Mělník II., 10. RHC Mělník I.

Sestava a branky Jiskry (121): Kulhánek Matěj - Petrík Adam 35, Šveněk Jan 25, Jindřich Martin 10, Vašíček Dominik 25, Karban Matěj 6, Pešout Vojtěch 9, Kopecký Štěpán 9, Edr Jiří 2

Druhý tým Jiskry – Házená Zbraslavice – skončil v turnaji na 8. místě

Výsledky Zbraslavic ve skupině B:

Házená Zbraslavice – JM Chodov 7:16

Házená Zbraslavice – RHC Mělník I. 17:11

Házená Zbraslavice – Sparta Kutná Hora 9:15

Házená Zbraslavice – Brno-Bohunice 8:22

Utkání o umístění:

Házená Zbraslavice – RHC Mělník II. 12:6

Házená Zbraslavice – Loko Vršovice 14:20

Sestava Zbraslavic: Filip Veselý – Taso Aye, Tomáš Horký, Jakub Popek, Tomáš Šťastný, Lukáš Pajer, Ondřej Budínský, Martin Nikodým, Jan Semerád, Matěj Kadlec


FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

První přípravné přátelské utkání – UMT Vlašim (26. 1.):

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Meteor Tábor (I. A třída) 3:1 (1:1), branky Jiskry: Zeman 1, M. Váňa 1, Arnolt 1

Sestava: Cudlín – Louda, Hájek, Petr Jelínek, Kotek - Luboš Martinák, Patrik Jelínek, Michal Váňa, Lukáš Jelínek – Zeman, Arnolt. Střídal: Jaroslav Váňa 


ATLETIKA

Říčanská laťka (26. 1.), Sportovní hala Říčany, 9. ročník závodů ve skoku vysokém (pro všechny borce premiéra)

Matěj Gabko (Jiskra Zruč nad Sázavou), elévové – 13. místo – 95 cm

Antonín Maxa (Jiskra Zruč nad Sázavou), elévové – 6. místo – 105 cm

Vojtěch Maxa (Jiskra Zruč nad Sázavou), mladší žáci – 4. místo – 120 cm


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

15. kolo – Extraliga (25. 1.): Cement Hranice - HBC Ronal Jičín 25:27 (15:15)

Dolejší skóroval 1x, Kovařík neskóroval


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ – ČESKÝ POHÁR, FINÁLE

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

Český pohár Brno, první osmička (26. – 27. 1.), palubovka KP Brno, účast osmi celků (pět českých a tři moravské)

TJ Kralupy A – Olymp Praha A 1:2 (19,-23,11)

TJ Kralupy A – KP Brno 2:0 (18, 22)

TJ Kralupy A – Chodov u Karlových Varů 0:2 (-12, -14)

TJ Kralupy A – TJ Ostrava 2:0 (12, 19)  

TJ Kralupy A – Dukla Liberec 0:2 (-11,-13)

TJ Kralupy A – Slavia Hradec Králové 2:0 (15,22)

TJ Kralupy A – Slovácká Slavia Uherské Hradiště 2:1 (-19,18,13)  

Pořadí: 1. Chodov u KV, 2. Uherské Hradiště, 3. Liberec, 4. Kralupy A, 5. Hradec Králové, 6. Ostrava, 7. Brno, 8. Olymp Praha A


FOTBAL

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

Přátelské utkání (26. 1.): FK Čáslav (divize) – SS Ostrá (divize) 2:1 (1:0)

Petrů neskóroval


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Lucie Loudínová, Kamil Petrů)

Týdenní výsledkový servis 26. - 27. ledna 2019

Datum vložení: 27. 1. 2019 19:51
Datum poslední aktualizace: 3. 2. 2019 18:58
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 477
TÝDEN: 5843
CELKEM: 2603285

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz