Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

26. - 27. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 2x, házená - 2x, fotbal - 7x, stolní tenis - 5x) - foto

26. - 27. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 2x, házená - 2x, fotbal - 7x, stolní tenis - 5x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

4. kolo – třetí liga, skupina C (26. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:3, sestava a body SKC: F. Herout 3, Slavík 3, Škopek 1, Loudín 1, čtyřhry 2 

5. kolo – třetí liga, skupina C (27. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – TJ Holásky 7:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Škopek 1, Slavík 1, Loudín 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS B

4. kolo – KS2, skupina D (26. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Malín B 10:0, sestava a body SKC: Vaigl 2, T. Herout 2, Němec 2, Vosátka 2, čtyřhra 2

5. kolo – KS2, skupina D (27. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT -  Sokol Čáslav B 10:2, sestava a body SKC: Vaigl 3, Slavík 3, T. Herout 2, Němec 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

4. kolo - RP1 (26. 10.): Sokol Malín D - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 14:4, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 2, Friš 1, Buldra 1   


STOLNÍ TENIS D

4. kolo - RP2 (22. 10.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT – Sokol Kácov A 7:11, sestava a body SKC: V. Förster 3, Babka 2, Baloun 1, J. Förster 1


STOLNÍ TENIS E

4. kolo – RP3 (26. 10.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT – Církvice 11:7, sestava a body SKC: Nácovský 2, Baloun 2, Jajčišin 1, F. Cendelín, čtyřhry 1, WO 5


FOTBAL A

10. kolo – I. B třída (26. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – FC Jílové 1:4 (1:3), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, Bareš - Tugsmandakh (46. L. Jelínek), Viktora, L. Martinák, Arnolt – P. Jelínek, Kovář 1 (73. Kotek)


FOTBAL B

Dohrávané 1. kolo – IV. B třída (26. 10.): Sokol Kačina - Jiskra Zruč nad Sázavou B 7:0 (3:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý, Koudela (28. Vörös), Musil, Felis – Dolejš, Fanta, Veselý, Vrzáček – Pejša, Červinka


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15

10. kolo - starší žáci (26. 10.): Chvaletice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:5 (0:2), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek, Sechovec 1, Horák, Nácovský, Rezek 2, Vörös, Adam 2, Šanda, Čermák, Herud


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

10. kolo - mladší žáci (27. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 2:0 (1:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Nácovský 1, Anděl, Čermák, Hromas, Božík, Horák, Novotný 1, Adam, Pěkný, Pivoňka, Šanda


HÁZENÁ MUŽI

7. kolo – Společná regionální liga mužů (27. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Veselí B 19:32 (7:15), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Havránek 1, Kafka, Felis 9, O. Červinka, Lefner 1, Koubský, Veselý, Olt 2, V. Červinka, D. Korel 3, M. Vrzáček 3


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL JUNIORKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za SCM-ČVS-KKY (Lvíčata - reprezentační družstvo dívek 04/05) hraje zručská Barbora Filipová (25. – 27. 10.)

SCM-ČVS-KKY – SK Španielka Řepy 3:0 (23, 17, 24)   

SCM-ČVS-KKY – VK České Budějovice 3:0 (25, 18, 21)


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

7. kolo - 1. liga mužů (25. 10.): VK České Budějovice B - MFF Praha 3:0 (15, 16, 20)     

8. kolo - 1. liga mužů (26. 10.): Sokol Dobřichovice - MFF Praha 3:1 (-17, 17, 20, 20)  


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

12. kolo - divize, skupina C (27. 10.): FK Čáslav – MFK Trutnov 2:1 (1:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

Dohrávané 2. kolo – Česká divize žáků U 15 (26. 10.): SK Benešov - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:10 (1:4)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

Dohrávané 2. kolo – Česká liga žáků U 14 (26. 10.): SK Benešov - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:5 (1:1)  


HÁZENÁ MUŽI – SRL (společná regionální liga)

Za béčko mužů Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

7. kolo – SRL (27. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Veselí B 19:32 (7:15)

A. Dolejší skóroval 7x


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, František Herout, Tomáš Förster, Lvíčata ČR, Tomáš Herout)

nhj

Datum vložení: 27. 10. 2019 20:15
Datum poslední aktualizace: 3. 11. 2019 21:40
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

zavřeno

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
2
27
3
28
2
29
2
30
3
1
4
2
4
3
3
4
5
5
5
6
4
7
4
8
7
9
5
10
4
11
4
12
5
13
4
14
5
15
5
16
6
17
4
18
5
19
5
20
5
21
4
22
4
23
5
24
4
25
5
26
4
27
3
28
3
29
3
30
3
31
2
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

FC Graffin Vlašim - Jiskra Zruč n. S. st. přípr., přátelák, 3:2, 2015

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 588
TÝDEN: 4217
CELKEM: 2563213

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz