Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

27. - 28. dubna 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 7x, volejbal - 3x, nohejbal - 1x, stolní tenis - 1x, házená - 7x, tenis - 5x, florbal - 1x, atletika - 1x) - foto

Týdenní výsledkový servis 27. - 28. dubna 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

19. kolo – I. B třída (28. 4.): SK Městec Králové - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:0 (2:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek – Viktora, T. Martinák, P. Jelínek, L. Martinák – Arnolt (69. Kotek), Kovář


FOTBAL B

17. kolo – IV. B třída (28. 4.): SK Malešov B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 4:0 (2:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý, Koudela, J. Váňa, Bareš – Hirnyk, Závorka, Šindelář, Felis - Zelenka, Svoboda (64. Král)


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

12. kolo - starší přípravka (27. 4.): mistrovský turnaj v Malešově

FK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:4 (2:2), branky Jiskry: Božík 3, Strecker 1

Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:2 (4:0), branky Jiskry: Bělina, Berka

Sestava Jiskry: Kotěra - Jelínek,Pěkná, Božík, Váňa, Strecker, Šnaider, Bělina, Berka


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

12. kolo - mladší přípravka (28. 4.): mistrovský turnaj v Potěhách

Sokol Potěhy - Jiskra Zruč nad Sázavou 12:1 (7:1), branka Jiskry: Berka 1

Církvice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:8 (1:7), branky Jiskry: Berka 3, Aye Diary 2, Kováč 1, Dudák 1, K. Hrabánek 1  

Sestava Jiskry: K. Hrabánek - Berka, Dudák, Aye Diary, Kováč, Bělina, Forejt


HÁZENÁ MUŽI

9. kolo – Společná regionální liga mužů (27. 4.): HC Kolín - Jiskra Zruč nad Sázavou 29:24 (13:13), sestava a branky Jiskry: Vinc – Havránek 7, V. Červinka 5, Felis 4, Koubský 4, M. Vrzáček 2, Lefner 2, Veselý, O. Červinka, Kafka, D. Korel


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

9. kolo – přebor mladšího dorostu (27. 4.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 46:39 (20:19), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Ruth 9, Tůma 8, Šveněk 6, Karban 5, Mikšík 5, Kafka 3, Klouda 2, Procházka 1


FLORBAL MUŽI

19. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (28. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Vokurky 7:3 (2:0 4:0 1:3), branky a asistence Jiskry: 5. Petr Kratochvíl (Luboš Vodrážka), 7. Vladimír Červinka (Michal Kratochvíl), 13. Vladimír Červinka (František Jantač), 16. Luboš Drbal (Jakub Holeček), 20. Luboš Drbal (František Jantač), 23. Zdeněk Lopour (František Jantač), 28. Zdeněk Lopour (Luboš Drbal)    

20. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (28. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK Koleje Slovan 4:14 (1:7 2:5 1:2), branky a asistence Jiskry: 2. Luboš Drbal (Lukáš Kafka), 17. Luboš Drbal (Zdeněk Lopour), 22. Petr Tvrdík (Josef Edr), 26. Vladimír Červinka (Petr Kratochvíl)

Sestava Jiskry: Malý – Tůma, Edr – Lopour, Holeček - P. Kratochvíl, Jantač, M. Kratochvíl - Vodrážka, Drbal, Tvrdík – Červinka, Kafka


TENIS A

1. kolo - II. třída D, dospělí (27. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Týnec nad Sázavou 3:6, sestava a body Jiskry:  Kučera 1, Svobodová 1, Krtilová 1, Menšík, Moravec, Dragoun, čtyřhra Kučera – M. Kadlec, čtyřhra Menšík – Moravec, čtyřhra Menšíková – Svobodová 


TENIS B

1. kolo - IV. třída F, dospělí (27. 4.): Kavalier Sázava-Jiskra Zruč nad Sázavou B 9:0, sestava a body Jiskry: Beznoska, Moravec, Kouba, Dragoun, Menšíková, Janatová, čtyřhra Menšíková – Janatová, čtyřhra Kouba – Dragoun, čtyřhra Moravec – Beznoska


TENIS DOROST 

1. kolo - II. třída B, dorost (28. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 7:2, sestava a body Jiskry: T. Kovařík 1, Beznoska 1, Čáp 1, Šimek 1, Karolina Koubová 1, Kroutilová, čtyřhra T. Kovařík – Šimek 1, čtyřhra Karolina Koubová – Šárka Menšíková, čtyřhra Beznoska – Čáp 1  


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

1. kolo - II. třída B, starší žactvo (27. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Říčany 1:8, sestava a body Jiskry: Břenda 1, Gibek, Pešek, Novotný, Kateřina Koubová, Štěpánka Menšíková, čtyřhra Gibek – Pešek, čtyřhra Novotný – Břenda, čtyřhra Kateřina Koubová – Štěpánka Menšíková  


TENIS STARŠÍ ŽACTVO B

1. kolo - III. třída D, starší žactvo – béčko (27. 4.): Slavoj Český Brod C -Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sestava a body Jiskry: Urban, Janata, Flekalová, Streckerová, Vilímovský, Mareček, čtyřhra Flekalová – Streckerová, čtyřhra Urban – Janata, čtyřhra Vilímovský – Mareček  


STOLNÍ TENIS C

3. kolo - RP1 – finále play-off (24. 4.): Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 9:6, sestava a body SKC: Němec 3, Zd. Jandejsek 1, P. Jandejsek 1, V. Herout, čtyřhra 1 - celkově: 2:1


NOHEJBAL

3. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (27. 4.): Nohejbal Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 10:0 - sety: 20:1, sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Sátra, Jelínek, Kotek, Král


VOLEJBAL – ZRUČKA 2019

Turnaj smíšených družstev ve složení 4 ženy a 2 muži, 3. ročník (27. 4.)

Pořadí: 1. Božani, 2. Hobliny, 3. Husitská jízda, 4. Želvy a Žížaly Zruč nad Sázavou (Martin Beneš, Josef Nádvorník, Petra Menšíková, Šárka Kleinová, Petra Kubálková, Kristýna Šťastná), dále hrály týmy Vlasatice, Pergoška, WTF, Pokladničky, Jelenice, Potkali se u Kolína


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

O 16. – 19. místo – KP, 2. výkonnostní skupina B (28. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kunice 0:2 (-13, -7)

O 16. – 19. místo – KP, 2. výkonnostní skupina B (28. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kostomlaty n. L. 1:2 (-8, 21, -4)

O 16. – 19. místo – KP, 2. výkonnostní skupina B (28. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-16, -12)

Sestava Jiskry: V. Filipová, K. Filipová, L. Filipová, Brůzlová, Melcrová, Osovská, Vaníková, Koniariková

Pořadí: 16. AŠ Mladá Boleslav, 17. TJ Kunice, 18. Sokol Kostomlaty nad Labem, 19. Jiskra Zruč nad Sázavou


ATLETIKA

Štěpánovský trhák 2019 (27. 4.), Trhový Štěpánov, 47 startujících

Trasa ročníku 2019 byla změněná, neboť závěrečná louka je zoraná a čerstvě zasetá, takže větší část závodu se konala  tentokrát po lesních cestách, z koupaliště se běželo cca 2 km do kopce na vrch Paseka, následoval zvlněný úsek lesních cest a závěrečný seběh do cíle, stejnou trasou kudy se běželo nahoru.  Délka trasy cca 7 km, převýšení 186 m.

Lukáš Hájek (Jiskra Zruč nad Sázavou), 4. místo v celkovém pořadí – čas 32.32 minut, 1. místo v kategorii 19 – 39 let

Vendula Závorková (SDH Chabeřice) – 33. místo v celkovém pořadí – čas 41.42 minut, 3. místo v kategorii 19 – 34 let

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 3. místo v celkovém pořadí – čas 30.04 minut, 2. místo v kategorii 40 – 49 let

Miloš Otava (Zruč nad Sázavou) – 35. místo v celkovém pořadí – čas 42.39 minut, 4. místo v kategorii 60 – 69 let


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL, REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04-05, KVALIFIKACE ME

Reprezentace ČR - Lvíčata 04/05 – Ploješti/Rumunsko (25. – 28. 4.) – kvalifikace ME 2019 se zručskou Barborou Filipovou

čtvrtek: reprezentace Rumunska - Lvíčata ČR 3:2 (18, -15, -19, 22, 10)

pátek: reprezentace Slovenka - Lvíčata ČR 1:3 (25:23, 14:25, 19:25, 20:25)

sobota: reprezentace Lotyšska - Lvíčata ČR 1:3 (8:25, 10:25 25:19 20:25)

1. Rumunsko 8 bodů, 2. Česká republika 7 bodů, 3. Slovensko 3 body, 4. Lotyšsko 0 bodů – postoupil vítěz


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 1. – 4. místo, druhé utkání (24. 4.): HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň 37:38 po s. h. 32:32 (16:17)

Kovařík skóroval 4x, Dolejší 4x, stav série: 0:2

Extraliga, play-off o 1. – 4. místo, třetí utkání (28. 4.): Talent Plzeň - HBC Ronal Jičín 29:18 (16:6)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší 1x, stav série: 3:0


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

19. kolo – 1. liga (27. 4.): Loko České Budějovice - Slavia Praha 38:30 (18:15)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

19. kolo – 1. liga (28. 4.): HK Bystřice p. H. - JM Chodov A 28:28 (16:17)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

19. kolo – 1. liga (27. 4.): Sokol Velké Meziřičí – TJ Dolní Cerekev 31:29 (17:15)

Roub skóroval 8x


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

19. kolo – 1. liga (27. 4.): Sokol Nové Veselí – Dukla Praha 25:22 (14:11)

A. Dolejší skóroval 5x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

23. kolo - divize, skupina C (27. 4.): Jiskra Mšeno – FK Čáslav 4:0 (2:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

17. kolo – Česká divize žáků U 14 (27. 4.): FK Náchod - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 (1:2)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

19. kolo – Česká liga žáků U 13 (28. 4.): FK Hradec Králové - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:5 (4:1) 


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma,  Kateřina Machalická, Michal Šnaider, oddíl florbalu, repre ČR 04/05, Jiří Forejt, archiv Lukáše Hájka)

Týdenní výsledkový servis 27. - 28. dubna 2019

Datum vložení: 28. 4. 2019 22:44
Datum poslední aktualizace: 6. 5. 2019 16:18
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
2
30
3
1
3
2
2
3
2
4
2
5
2
6
2
7
2
8
3
9
3
10
2
11
3
12
2
13
2
14
2
15
4
16
2
17
2
18
3
19
3
20
2
21
2
22
3
23
2
24
2
25
3
26
2
27
2
28
2
29
3
30
2
31
2
1
4
2
2

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 902
TÝDEN: 1695
CELKEM: 2321208

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz