Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

28. - 29. září 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (šipky - 1x, volejbal - 2x, házená - 8x, fotbal - 9x, florbal - 2x, stolní tenis - 5x) - foto

28. - 29. září 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (šipky - 1x, volejbal - 2x, házená - 8x, fotbal - 9x, florbal - 2x, stolní tenis - 5x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

1. kolo – třetí liga, skupina D (28. 9.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Jiskra Havlíčkův Brod 10:3, sestava a body SKC:  F. Herout 3, Nevřela 3, Slavík 2, Loudín 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS B

1. kolo – KS2, skupina D (28. 9.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – Sokol Sadská C 10:0, sestava a body SKC: Vaigl 2, Vosátka 2, T. Herout 2, Slavík 2, čtyřhry 2


STOLNÍ TENIS C

1. kolo - RP1 (28. 9.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Čáslav C 4:14, sestava a body SKC: Friš 1, Zd. Jandejsek 1, V. Herout 1, V. Förster, Dolejš, WO 1 


STOLNÍ TENIS D

1. kolo - RP2 (24. 3.): Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 12:6, sestava a body SKC: V. Förster 2, Babka 2, J. Förster 1, Nácovský, WO 1


STOLNÍ TENIS E

2. kolo – RP3 (28. 9.): Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 5:13, sestava a body SKC: F. Cendelín 4, Baloun 4, Babka 4, T. Cendelín, čtyřhry 1


FOTBAL A

6. kolo – I. B třída (28. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – TJ Mnichovice 2:6 (0:3), sestava a branky Jiskry: Daněk - P. Jelínek, Z. Louda, Hájek, Kotek - M. Váňa (71. Pejša), Viktora, Jouza, Zeman 1 (80. L. Jelínek) - Kovář (65. Musil 1), Dolejš. Trenér: Svatopluk Veroněk.


FOTBAL B

6. kolo – IV. B třída (29. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Močovice 6:5 PP 5:5 (2:3) – PK 5:4, sestava a branky Jiskry: Svoboda – J. Váňa, Musil (33. Zelenka), Koudela, Pejša – Šindelář, Felis 3, Dolejš (58. Cudlín 1), Závorka (46. Kotek) - Tugsmandakh, Zeman 1


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15

6. kolo - starší žáci (28. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Malín 6:2 (6:2), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek 1, Sechovec, Anděl 1, Horák, Nácovský, Rezek 1, Vörös, Adam 2, Šanda, Čermák, Hromas, Herud, vlastní 1


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

6. kolo - mladší žáci (27. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Močovice 7:3 (5:2), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Anděl, Čermák 4, Strecker, Horák 1, Nácovský 1, Pěkný 1, Božík, Hromas, Adam, Šanda, Sechovec


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA U12

4. kolo - starší přípravka (28. 9.): mistrovský turnaj v Tupadlech

Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:13 (0:9), branky Jiskry: Božík 6, Berka 4, Matoušek 1, Váňa 1, Strecker 1 

Sestava Jiskry: Kotěra - Strecker, Sechovec, Aye Diary, Jelínek, Váňa, Božík, Matoušek, Berka


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

4. kolo - mladší přípravka (29. 9.): mistrovský turnaj v Tupadlech

Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:10 (0:4), branky Jiskry: Berka 6, Diary Aye 3, K. Hrabánek 1

Sokol Potěhy - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:6 (6:3), branky Jiskry: Berka 3, Diary Aye 2, Smejkal 1  

Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:14 (0:4), branky Jiskry: P. Forejt 4, Smejkal 3, Diary Aye 3, Šebesta 1, Berka 1, K. Hrabánek 1, Mrázek 1 

Sestava Jiskry: Smejkal - K. Hrabánek, Berka, P. Forejt, Diary Aye, Šebesta, Mrázek


HÁZENÁ MUŽI

3. kolo – Společná regionální liga mužů (28. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Chrudim 25:21 (12:9), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Felis 2, D. Korel 3, V. Červinka 1, M. Vrzáček 4, Lefner 4, Kafka 3, Havránek 3, O. Červinka 4/1, Koubský 1, Veselý.


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

5. kolo – přebor starších žáků (29. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly 23:18 (14:9), sestava a branky Jiskry: Kulhánek, Jindřich – Ruth 2, Petrík 1, Šveněk 1, Tůma 6, Kopecký 1, Karban 7, Nikodým, Procházka, Taso Aye 5


FLORBAL MUŽI

3. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (29. 9.): FBC Hornets Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:2 (1:1 2:1 2:0), branky a asistence Jiskry: 4. Luboš Vodrážka (Jan Čech), 19. Luboš Drbal (Jan Čech).

4. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (29. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou - Fbk Koleje Slovan 9:5 (2:2 4:1 3:2), branky a asistence Jiskry: 5. Lukáš Kafka (Luboš Drbal), 7. Jan Čech (František Jantač), 13. Jan Čech (František Jantač), 15. Petr Tvrdík (Petr Kratochvíl), 22. Luboš Vodrážka (Luboš Drbal), 23. František Jantač (Jan Čech), 30. Vladimír Červinka (TS), 33. Lukáš Kafka (Luboš Drbal), 35. Luboš Vodrážka (Josef Chaloupka).

Sestava Jiskry: Malý – Tůma, M. Kratochvíl – Vodrážka, Lopour - P. Kratochvíl, Jantač, Chaloupka – Tvrdík, Drbal, Kafka – Čech, Červinka


ŠIPKY

Dohrávané 1. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (29. 9.): Letci Kolín – Baltazaři 10:8 - legy: 26:19, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Žižlavský 4, Hejl 1, M. Vrzáček 1


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

4. kolo extraliga (28. 9.): HBC Ronal Jičín – KH ISMM Kopřivnice 25:29 (14:15)

Kovařík skóroval 2x, Dolejší 4x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

2. kolo – 2. liga (29. 9.): Slavia Praha – Sokol Úvaly 24:32 (13:14)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

2. kolo – 1. liga (28. 9.): Náchod - JM Chodov A 35:26 (19:15)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

2. kolo – 2. liga (29. 9.): Sokol Velké Meziřičí – Sokol II. Prostějov 30:23 (13:12)

Roub neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – SRL (společná regionální liga)

Za béčko mužů Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

2. kolo – SRL (29. 9.): Chomutov - Sokol Nové Veselí 22:33 (9:16)

A. Dolejší skóroval 10x


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

2. kolo – 1. liga (28. 9.): Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 31:19 (14:9)

A. Dolejší skóroval 2x


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

3. kolo – extraliga kadetek (28. 9.): Olymp Praha – České Budějovice 3:0 (16, 27, 18)  

4. kolo – extraliga kadetek (28. 9.): Olymp Praha – České Budějovice 3:1 (25, -12, 17, 18)


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

1. kolo - 1. liga mužů (27. 9.): Sokol Bučovice - MFF Praha 3:0 (18,18,15)  

2. kolo - 1. liga mužů (28. 9.): VSK Staré Město - MFF Praha 3:0 (16, 15, 25)  


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

7. kolo - divize, skupina C (29. 9.): FK Čáslav – Vysoké Mýto 1:2 (0:2)

K. Petrů neskóroval


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

3. kolo superliga (26. 9.): Technology Florbal Mladá Boleslav - FbŠ Bohemians 7:3 (2:1, 2:2, 3:0)

4. kolo superliga (29. 9.): FbŠ Bohemians – Hu-Fa Panthers Otrokovice 8:6 (2:2 2:2 4:2)


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

8. kolo – Česká divize žáků U 15 (29. 9.): FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Čáslav 15:0 (9:0)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

8. kolo – Česká liga žáků U 14 (29. 9.): FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Čáslav 6:3 (4:1)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Jiří Forejt, Libor Karban, Anna Marie Červenková)

nmj

Datum vložení: 29. 9. 2019 21:16
Datum poslední aktualizace: 6. 10. 2019 22:51
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Čtvrtý ročník Police cup revival – Ortéza cup 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 685
TÝDEN: 6337
CELKEM: 2409859

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz