Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

3. - 4. LISTOPADU 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 3. - 4. listopadu 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

11. kolo – I. B třída (3. 11.): Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou A 0:2 (0:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Hájek, Jouza, L. Jelínek – L. Martinák (62. Janda 1), Viktora, Petrů, Arnolt – P. Jelínek, Zeman 1. ČK: 61. Jouza (Z)


FOTBAL B

11. kolo – IV. B třída (4. 11.): Družba Suchdol B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 1:3 (0:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – Krištóf, Koudela, Šindelář, Hirnyk – Vavřička (75. Vinc), Hluchý, Kovář, Felis (55. Vrzáček) - Zelenka (60. Cudlín 2), Závorka 1. ČK: 60. Krištóf (Z)


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

10. kolo - mladší žáci (2. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 5:1 (1:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius (Šanda) - Anděl, Čekal, Nácovský, Vörös 1, Adam 2, Hromas, Horák, Čermák 1, Pěkný, Štichauer, Novotný 1, Pivoňka, Procházka


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI 1

1. kolo (odložené) - mladší žáci (4. 11.): Sokol Zásmuky - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:4 (1:1), sestava a branky Jiskry: Pistorius (Šanda) - Anděl, Čekal, Nácovský 1, Vörös, Adam 2, Hromas, Horák, Čermák 1, Pěkný, Štichauer, Novotný,   Procházka, Božík


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (3. 11.): Sokol Roztoky - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (-24, 12, -22, 17, -9)       

4. kolo - KP 1 (3. 11.): Sokol Roztoky - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (18, 21, -21, 22)     

Sestava Jiskry: Vosyka, Jakub Drahokoupil, Matěj Drahokoupil, Slouka, Krajc, Nutil, Hrbek   


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (3. 11.): Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (25, 21, 23)     

4. kolo - KP 1 (3. 11.): Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (13, 23, 19)   

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Šteffková, Pištěková, Poláková, Loudová, Filipová, Menšíková 


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

1. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (4. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SPIRIT Říčany 2:0 (9, 9)

1. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (4. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:2 (-25, -13)

1. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (4. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Králův Dvůr 2:0 (17, 16)

Sestava Jiskry: Adamová, Brůzlová, Buchtová, V. Filipová, L. Filipová, K. Filipová, Flekalová, Kubištová, Pechová, Melcrová   


ŠIPKY

7. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (4. 11.): Baltazaři Kácov – Smrkáči Břežany 7:11 - legy: 18:26, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 1, Doležal, Hejl, double 1, cricket 1


ŠACHY

2. kolo - regionální soutěž, skupina D (4. 11.): ŠK KDSJ Sedlčany C - Jiskra Zruč nad Sázavou 0.5:3.5, sestava a body Jiskry: Světlík 1, Bečvář 0.5, V. Voldán 1, J. Voldán 1, Vršťala 


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI - TURNAJ

Kvalifikační turnaj starších žáků, Úvaly (4. 11.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Kolín 21:9 (11:5), branky Jiskry: Mikšík 10, Tůma 6, Ruth 2, Vilimovský 2, Adrián 1

Házená Mělník – Jiskra Zruč nad Sázavou 19:9 (15:1), branky JIskry: Mikšík 4, Tůma 2, Adrián 1, Klouda 1, Ruth 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 16:22 (7:9), branky Jiskry: Mikšík 9, Tůma 3, Ruth 3, Adrián 1

Sokol Úvaly – Jiskra Zruč nad Sázavou 26:16 (14:9), branky Jiskry: Mikšík 6, Tůma 5, Ruth 3, Adrián 2

Sestava: Korecký – Ruth, Vilimovský, Mikšík, Klouda, Tůma, Procházka, Adrián


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJ

1. ročník turnaje o Putovní pohár ředitele Škoda JS (2. – 4. 11.) – Plzeň

Účastníci:

HC Dukla Praha I, HC Dukla Praha II, TJ JM Chodov, TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Sokol Šťáhlavy, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Tatran Litovel, Talent Škoda JS Plzeň

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Dukla Praha I  12:19

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Dukla Praha II 11:17

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ JM Chodov  20:8

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Horka nad Moravou  16:8

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Šťáhlavy 18:18

Jiskra Zruč nad Sázavou - Tatran Litovel 17:14

Jiskra Zruč nad Sázavou - Talent Škoda JS Plzeň 2:21

Pořadí: 1. Plzeň, 2. Dukla II, 3. Dukla I, 4. Zruč nad Sázavou, 5. Chodov, 6. Šťáhlavy, 7. Litovel, 8. Horka

Sestava: Taso Aye – Jakub Popek, Filip Veselý, Martin Jindřich, Tomáš Šťastný, Martin Nikodým, Adam Petrík, Dominik Vašíček, Štěpán Kopecký, Matěj Karban, Jan Šveněk


STOLNÍ TENIS D

5. kolo - RP2 (3. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Malešov A 16:2, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, Buldra 4, Friš 4, Dolejš 2, čtyřhra 2


BADMINTON

Zruč nad Sázavou – 4. badmintonové pinkání 2018 (3. 11.) – 26 dvojic

Pořadí: 1. Hetfleiš Vláďa - Hamerníková Kačka 16:0 (240:134) 42 b. - Pardubice, 2. Slavík Radek - Vytrhlík Pavel 12:4 (220:151) 35 b. – Benešov u Prahy, 3. Horálek Jiří - Doubravský Petr 11:5 (207:150) 32 b. - Vlašim, 4. Zajíček Luboš - Štorc Karel 11:5 (207:174) 30 b., 5. Havlíček Matěj - Černý Josef 10:6 (209:165) 30 b. – Zruč nad Sázavou, 6. Knetl Karel - Viktora Jan 10:6 (212:170) 29 b., 7. Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 8:8 (214:180) 29 b., 8. Homolka Pavel - Rokusková Monika 8:8 (208:181) 27 b., 9. Výborný Roman - Sochůrek Radek 9:7 (198:175) 26 b. – Zruč nad Sázavou, 10. Vach Petr - Vachová Petra 9:7 (195:181) 26 b., 11. Závorka Milan - Sochůrková Markéta 9:7 (179:182) 25 b. – Zruč nad Sázavou, 14. Havlíček Martin - Domanská Jitka 8:8 (205:200) 24 b. – Zruč nad Sázavou, atd.


ATLETIKA

Závod s Trilobitem, a to do Holyně bez holínek – 13. ročník (3. 11.), náročná trať dlouhá 56 km s převýšením 1800 m

Martin Lejnar (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 3. místo - 6:22:40 hodin


ATLETIKA 1

33. ročník Hornické desítky ve Frýdku - Místku (4. 11.)

Juniorky:

Kateřina Dubjáková (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 1. místo - 42:40 (osobní rekord)

Junioři:

Ondřej Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 7. místo - 38:23 (osobní rekord)

Muži 45 - 49 let:

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 4. místo - 36:56 (osobní rekord)

Petr Dubják:,,Mohlo by se zdát, že Ondrovo umístění nebylo tak dobré, ale uvedený čas je na jeho věk hodně kvalitní a navíc závodil se staršími borci z předních atletických oddílů.“


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL, REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04-05

Reprezentace ČR - Lvíčata 04/05 – Belgie (Spa) - se zručskou Barborou Filipovou - v rámci soustředění českého reprezentačního celku se uskutečnily tři přátelské zápasy (29. 10. – 2. 11.)

Lvíčata ČR - Volleybal VBC Waremme (2. liga žen) 2:3 (13:25, 24:26, 25:19,28:26 a 13:15)

Lvíčata ČR – reprezentace Belgie 04 5:0 (hráno na pět setů)

Lvíčata ČR – reprezentace Belgie 04 5:0 (hráno na pět setů)


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

7. kolo – Extraliga (31. 10.): KH Kopřivnice – HBC Ronal Jičín 23:31 (10:17)

Dolejší skóroval 1x, Kovařík 6x

8. kolo – Extraliga (3. 11.): HBC Ronal Jičín – M.A.T. Plzeň 29:20 (15:10)

Dolejší neskóroval, Kovařík 6x


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

1. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (4. 11.): TJ Kralupy A – Baník Příbram 2:0 (22,19)

1. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (4. 11.): TJ Kralupy A – Spartak Pečky A 2:0 (9,12)                            

1. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (4. 11.): TJ Kralupy A – Sokol Komárov 2:0 (9,13)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

3. kolo (odložené) – Česká divize žáků U 14 (4. 11.): Sokol Třebeš - BS Vlašim 1:6 (1:5)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

13. kolo – Česká liga žáků U 13 (3. 11.): MFK Trutnov - BS Vlašim 1:1 (0:0)  


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ONDRÁŠOVKA CUP 2019, KVALIFIKACE

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

FC Sellier & Bellot Vlašim ročník 2006, kvalifikace na Ondrášovka Cup 2019, hřiště Motorlet Praha (31. 10.)

Vlašim -  Motorlet Praha 0:1

Vlašim - SK Plzeň 2:0

Vlašim - Sparta Praha 1:2

Vlašim - Bohemians Praha 2:1

Vlašim - Braník Praha 1:0

Vlašim - Xaverov Horní Počernice 2:0

Konečné umístění: SKUPINA F

1. AC Sparta Praha fotbal, a. s.

2. CU Bohemians Praha, z. s.

3. FC Sellier & Bellot Vlašim,z. s.

4. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

5. SK Petřín Plzeň z. s.

6. ABC Braník fotbal, z. s.

7. SC Xaverov Horní Počernice, z. s.


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Libor Karban, Libor Nácovský, archiv Petra Dubjáka, archiv Martina Lejnara, Martina Tůmová, Karolína Machalická, Josef Černý, archiv repre Lvíčat, sefie Adély Králové)

vbg

Datum vložení: 4. 11. 2018 21:38
Datum poslední aktualizace: 11. 11. 2018 22:57
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kvalifikační kolo mažoretkového sportu 9.4.2017

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 147
TÝDEN: 4741
CELKEM: 2602183

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz