Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

30. - 31. března 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal, volejbal, házená, šipky, šachy, mölkky, atletika, stolní tenis) - foto

Týdenní výsledkový servis 30. - 31. března 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

15. kolo – I. B třída (30. 3.): TJ Pátek - Jiskra Zruč nad Sázavou A 4:3 PK 2:2 (0:2), sestava a branky Jiskry: Daněk – Z. Louda, Jouza 1, L. Jelínek, Viktora 1 – P. Jelínek, L. Martinák, Janda (54. T. Martinák), Arnolt – Hájek (87. Kotek), Zeman (78. Kovář). Trenér: Michal Váňa.


ŠACHY

11. kolo - regionální soutěž, skupina D (31. 3.): Stříbrná Skalice C - Jiskra Zruč nad Sázavou 1 ½ - 3 ½, sestava a body Jiskry: Světlík ½, T. Netolický 1, Bečvář ½, V. Voldán ½, J. Voldán 1


STOLNÍ TENIS C

1. kolo - RP1 – play-off (30. 3.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Močovice A 10:6, sestava a body SKC: Herout 3, Němec 3, Buldra 1, Zd. Jandejsek 1, WO 1, čtyřhra 1. Celkově: 1:0


ŠIPKY

21. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (31. 3.): Baltazaři – Letci Kolín B 11:7 - legy: 25:19, sestava a body Baltazarů:  Chmel 3, Hejl 3, Rada 2, Doležal 1, cricket 1, double 1


FOTBAL B

13. kolo – IV. B třída (30. 3.): Sokol Kačina - Jiskra Zruč nad Sázavou B 2:3 PP 2:2 (1:1), sestava a branky Jiskry: Svoboda – Hluchý, Koudela, Bareš, Hirnyk 1 – Šindelář, Vavřička, Musil, Zelenka – Felis 1, Vinc (46. J. Váňa).


HÁZENÁ RHC - STARŠÍ ŽÁCI

Regionální házenkářské centrum Středočeského kraje pro talentovanou mládež Mělník, turnaj v Městské sportovní hale na Slovanech - Plzeň (30. 3.), přípravný turnaj RHC starších žáků – 16 hráčů

Družstva: 1. RHC Dukla Praha, 2. RHC Talent Plzeň, 3. RHC Lovosice, 4. RHC Mělník, 5. RHC Jičín

V Plzni se uskutečnily zápasy RHC Mělník (tým složený z oddílů Mělníka, Kutné Hory, Úval a Zruče nad Sázavou) proti dalším čtyřem celkům RHC - z Jiskry Zruč nad Sázavou se zúčastnili turnaje za tým Mělníka Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Jakub Ruth

RHC Lovosice – RHC Mělník

RHC Mělník – RHC Jičín

RHC Dukla – RHC Mělník

RHC Mělník – RHC Plzeň

Zápasy se hrály bez ukazatelů skóre, nezapočítávaly se branky, nedělala se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašoval se vítěz utkání ani turnaje.


MÖLKKY – ME TALLIN (ESTONSKO)

30. 3. – 31. 3. 2019, Tallin, halové mistrovství Evropy ve hře mölkky, dvoudenní turnaj dvoučlenných týmů. V sobotu  boj v základních skupinách, v neděli pak vyřazovací část turnaje, 72 soutěžních týmů (8 skupin po 9 týmech)

Zručské týmy na ME: W.W.W. 1 (Benčát, Mácha), W.W.W. 2 (Toman, Menšíková)

Skupina A: EESTI, Le Baton Moule, Kymiläiset, LTP poijjaat, KKSMölkky/Creative, SEE teater, Gravex, W.W.W.2 – CZE, KKSMölkky/Ladies

Skupina E:Estonian Mölkky Team, Pacosin Torot, A-Team, Kaameet Apinat, Logistiikka wasco, W.W.W.1 - CZE, Gravex 2,  MAVARA, Trunks'n'Noses

Pořadí skupin po sobotním programu:

Skupina A: 1. Kymiläiset, 2. EESTI, 3. LTP poijjaat, 4. Le Baton Moule, 5. W.W.W.2 – CZE, atd.

Skupina E: 1. Pacosin Torot, 2. A-Team, 3. Estonian Mölkky Team, 4. W.W.W.1 – CZE, atd.

Pořadí finále

1. Pacosin Torot (Pauli Kirves - Pekka Lintunen)
2. Janetzki JT (Jari Haasiatarha - Timo Hiltunen)
3. Nahkeat Nappulat (Antton Soini - Jaakko Räsänen)
4. Cobra CSKA (Miro Koivisto - Mika Packalen)
5. Kymiläiset (Marko Timonen - Joni Eväkoski)
6. Wood Pub (Timo Kemppi - Harry Asp)
7. Mölkk Your World (Antti Hämäläinen - Oli Good)
8. Hiiumaa (Virgo Kattel - Vaiko Kivi)

B finále

1. Jeggu Janetzk1 (Toni Rask - Jarmo Rantanen)
2. Janetzk1 HT (Heiki Reitalu - Tuomo Jantunen)
3. Armi&Danny (Tiia Hiljanen - Joosua Hiljanen)
4. Mahlu 1 (Jyrki Harju - Pentti Autio)

C finále

1. Mölkynkölkyn Siloposket (Kai Lindén - Juha Kittelä)
2. Koukkupolvet (Pekka Pietiläinen - Pasi Tervala)
3. KKS-Mölkky/Ladies (Aija Snabb - Soile Lehtonen)

EURO CUP

1. Estonia 
2. Finland 
3. France 
4. Hiiumaa 
5. Czech Republic (W.W.W. Zruč nad Sázavou)
6. Russia


ATLETIKA

7. ročník Křížové desítky, Hradec Králové (30. 3.)

Běh na 500 m - dívky 2007 - 2008

Tereza Lapáčková - 4. místo (z 8 závodnic) – čas 1:36.94 min.

Běh na 5 km - junioři

Ondřej Dubják - 2. místo (z 8 závodníků) – čas 18:54.69 min.

Běh na 10 km - ženy A

Kateřina Dubjáková - 5. místo (z 38 závodnic) – čas 44:23.03 min.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 1. – 8. místo (30. 3.): HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 28:24 (12:12)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší 7x

Extraliga, play-off o 1. – 8. místo (31. 3.): HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 30:25 (12:11)

Kovařík neskóroval, Dolejší 4x


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ – ČESKÝ POHÁR, TŘETÍ FINÁLE

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

Český pohár Hradec Králové, třetí kolo finálové první osmičky (29. – 31. 3.), Městská SH Hradec Králové, účast pěti celků českých a tří moravských

TJ Kralupy A – VK Sever Žatec 0:2 (-23, -23)

TJ Kralupy A – Loko Plzeň 0:2 (-22, -24)  

TJ Kralupy A – Chodov u Karlových Varů 0:2 (-25, -20)

TJ Kralupy A – TJ Ostrava 2:0 (18, 13)   

TJ Kralupy A – Dukla Liberec 0:2 (-16, -23)

TJ Kralupy A – VK Královo Pole Brno 2:1 (-11, 17, 8)

TJ Kralupy A – Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1:2 (11, -15, -9)  

Pořadí: 1. Uherské Hradiště, 2., Chodov u KV, 3. Plzeň, 4. Liberec, 5. Žatec, 6. Brno, 7. Kralupy A, 8. Ostrava

Celkové pořadí finále ČR (tři turnaje z 24 týmů): 1. Chodov u KV 71 bodů, 2. Uherské Hradiště 70, 3. Liberec 63, 4. Plzeň 60, 5. Kralupy A 60, atd.


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

19. kolo - divize, skupina C (30. 3.): TJ Velké Hamry - FK Čáslav 3:2 (1:1)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

17. kolo – 1. liga (30. 3.): Sokol Velké Meziřičí – Sokol Telnice 23:28 (11:9)

Roub skóroval 2x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

17. kolo – 1. liga (31. 3.): Loko Vršovice - Slavia Praha 26:42 (16:22)

D. Korel skóroval 1x


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

17. kolo – 1. liga (31. 3.): Sokol Nové Veselí – Házená Velká Bystřice 36:27 (15:11)

A. Dolejší skóroval 8x


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

17. kolo – 1. liga (31. 3.): Sokol Nové Veselí – KH ISMM Kopřivnice 40:19 (21:14)

A. Dolejší skóroval 3x


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

15. kolo – Česká liga žáků U 13 (31. 3.): BS Vlašim – FC Hlinsko 4:5 (1:2)  


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

17. kolo – Česká divize žáků U 14 (31. 3.): Polaban Nymburk - BS Vlašim 0:11 (0:4)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Pavel Mácha, archiv atletiky Jiskry, archiv RHC Mělník)

hnm

Datum vložení: 31. 3. 2019 21:54
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2019 11:23
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - Jawa Brodce C 5:0, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 17
DNES: 462
TÝDEN: 5828
CELKEM: 2603270

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz