Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

30. listopadu - 1. prosince 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 3x, házená - 5x, florbal - 1x, mariáš - 2x, atletika - 1x, šipky - 1x, stolní tenis - 3x, šachy - 1x) - foto

30. listopadu - 1. prosince 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 3x, házená - 5x, florbal - 1x, mariáš - 2x, atletika - 1x, šipky - 1x, stolní tenis - 3x, šachy - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (30. 11.): EMĚ Mělník - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (3, 11, 2)          

9. kolo - KP 1 (30. 11.): EMĚ Mělník - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (12, 18, 13)          

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Melcrová, Sedláčková, Menšíková, Brožová, Brůzlová, Stejskalová   


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (30. 11.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (11,19,28)         

6. kolo - KP 1 (30. 11.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (20,22,23)        

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Vaněček, Slouka, Nutil, Krajc, M. Drahokoupil  


STOLNÍ TENIS C

8. kolo - RP1 (30. 11.): Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 6:12, sestava a body SKC: Friš 4, Zd. Jandejsek 3, V. Herout 2, Buldra 2, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS D

8. kolo - RP2 (30. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT - Sokol Močovice C 11:7, sestava a body SKC: Dolejš 3, Babka 3, V. Förster 1, J. Förster, čtyřhra 1, WO 3


STOLNÍ TENIS E

9. kolo – RP3 (30. 11.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT – Sokol Močovice D 10:8, sestava a body SKC: Baloun 3, Jajčišin 3, Cendelín 2, T. Förster 1, čtyřhra, WO 1


ŠIPKY

10. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (1. 12.): LIpánci Přehvozdí - Baltazaři 7:11 - legy: 11:22, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 3, Hejl 2, M. Vrzáček 1, cricket 1


ŠACHY

4. kolo - regionální soutěž, skupina C (1. 12.): KŠ Stříbrná Skalice C - Jiskra Zruč nad Sázavou 1 ½ : 3 ½ , sestava a body Jiskry: Světlík 1, Netolický, Bečvář 1, V. Voldán 1, J. Voldán ½


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaj ve Zruči nad Sázavou (30. 11. – 1. 12.) – „JAGO CUP 2019“ - turnaj mladších žáků a žákyň

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 11:9, branky Jiskry: Kopecký 7, Edr 1, Veselý 1, Pešout 1, Janata 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 8:11, branky Jiskry: Kopecký 3, Edr 3, Pešout 1, Jindřich 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 12:6, branky Jiskry: Kopecký 3, Jindřich 3, Janata 2, Veselý 2, Sixta 1, Šťastný 1   

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 4:19, branky Jiskry: Jindřich 2, Kopecký 1, Šťastný 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 14:15, branky Jiskry: Kopecký 11, Jindřich 2, Pešout 1  

Pořadí ve skupině: 1. Hostivice, 2. Příbram, 3. Úvaly B, 4. Jiskra Zruč nad Sázavou, 5 Kutná Hora, 6. Kolín

Utkání o 5. – 8. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kostelec n. L. 13:17, branky Jiskry: Kopecký 5, Šťastný 2, Jindřich 2, Janata 2, Bernard 1, Lanc 1

Sestava: Jindřich, Edr - Kopecký, Edr, Veselý, Pešout, Janata, Sixta, Jindřich, Bernard, Lanc, Šťastný, Pajer, Tlach, Dudák


ATLETIKA

Kids Taxis Gladiator Race (1. 12.), Pardubice

Celkem 315 mladých nadšenců se sešlo na dostihovém závodišti, aby se dobrovolně brodili bahnem a skákali do ledové vody. V kategorii Kids II si trasou 2 km dlouhou s 18 - ti překážkami vyzkoušeli Tereza Lapáčková a Matěj Gabko z Jiskry Zruč nad Sázavou. V průběhu závodu bylo nutné překonat všechny překážky, přičemž některé byly v případě nezvládnutí „odměněny“ trestným kolečkem - dřepováním nebo odnášením pneumatik. I když nejdůležitější bylo zdárně dokončit celý kruh a závod si užít, dosáhli zručští reprezentanti moc pěkných výsledků. Tereza se dokonce dostala do TOP 10, když doběhla na skvělém sedmém místě z celkem šedesáti pěti závodnic. Matěj skončil dvacátý pátý z celkem osmdesáti čtyř mladých gladiátorů. Adéla Gabková (Jiskra Zruč nad Sázavou) v kategorii Kids I vyrazila na trať dlouhou 1 km a čekalo jí 12 překážek. Trať již byla výrazně ovlivněna faktem, že se přes ni přehnalo více než 200 závodníků, takže v některých pasážích zůstávali závodníci uvězněni v bahně... I přes všechna úskalí Adéla trasu zvládla a doběhla na dvacátém pátém místě z celkem třiceti sedmi závodnic.


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2019/20

5. kolo – ve Zruči nad Sázavou v restauraci U Gatěho (30. 11.) – 28 hráčů

Účastníci: Zdeněk Brůžek, Václav Dittrich, Ladislav Kubíček, Ladislav Stýblo, Zdeněk Hrbek, Jaroslav Studnička,  Machan Marian, Nejedlo František, Risteski Slobodan, Rezek Jaroslav (Zruč nad Sázavou), Dejda Milan (Zruč nad Sázavou) atd.

Výsledky - pořadí jednotlivců v turnaji: 1. Václav Dittrich, 2. Jiří Kubiska, 3. Jiří Michal, 4. Vladimír Šindelář, 5. Roman Kraus, 6. Milan Dejda (Zruč nad Sázavou), 7. František Nejedlo, 8. Slobodan Risteski, 9. Florian Bosák, 10. Jaroslav Šindelář, 11. Zdeněk Mráček, 12. Jaroslav Rezek (Zruč nad Sázavou), 13. Zdeněk Brůžek, 14. Miloslav Petříček, 15. Míla Ronovský, 16. Ladislav Kubíček, 17. František Mareš, 18. Zdeněk Hrbek, 19. Jaroslav Studnička, 20. Bohumil Hrubeš, atd.


MARIÁŠ, EXTRALIGA 2019

Nultý ročník mariášové extraligy 2019, závěrečný 16. turnaj, Jirny (30. 11.)

Z celkového vítězství se radoval Jiří Pfajfr (Tým Jihočeši), 2. Ladislav Šindelář (Podřípani), 3. Slobodan Risteski (Podřípani).

Soutěž družstev vyhráli Podřípani, druhá skončila Zruč nad Sázavou (Jaroslav Studnička, Roman Kraus, Miloslav Ronovský a Arnošt Kopecký), 3. Panenský Týnec


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

12. kolo extraliga (30. 11.): HBC Ronal Jičín – Dukla Praha 24:36 (13:18)

Kovařík skóroval 3x, Dolejší 2x


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

13. kolo – extraliga kadetek (1. 12.): VK České Budějovice - Olymp Praha 3:1 (21, 14, -23, 20)    

14. kolo – extraliga kadetek (1. 12.): VK České Budějovice - Olymp Praha 0:3 (-22, -16, -18)


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

13. kolo superliga (27. 11.): 1. BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 9:11 (2:3, 5:6, 2:2)

14. kolo superliga (1. 12.): FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:3 (2:1, 1:2, 4:0)


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

10. kolo – 1. liga (1. 12.): Sokol Nové Veselí – Zubří 20:33 (13:17)

A. Dolejší skóroval 2x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

10. kolo – 2. liga (30. 11.): Jiskra Třeboň - Slavia Praha 33:27 (14:12)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – SRL (společná regionální liga)

Za béčko mužů Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

7. kolo – SRL (30. 11.): Sokol Nové Veselí B – Sokol Chrudim 42:22 (21:15)

A. Dolejší neskóroval


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Karolína Machalická, Jaroslav Studnička, atletika Jiskry)

fbf

Datum vložení: 1. 12. 2019 21:05
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2019 20:45
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
2
30
3
1
3
2
2
3
2
4
2
5
2
6
2
7
2
8
3
9
3
10
2
11
3
12
2
13
2
14
2
15
4
16
2
17
2
18
3
19
3
20
2
21
2
22
3
23
2
24
2
25
3
26
2
27
2
28
2
29
3
30
2
31
2
1
4
2
2

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 965
TÝDEN: 1758
CELKEM: 2321271

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz