Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

4. - 5. května 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 8x, volejbal - 1x, nohejbal - 1x, šipky - 1x, házená - 6x, tenis - 5x, atletika - 2x) - foto

Týdenní výsledkový servis 4. - 5. května 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

20. kolo – I. B třída (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sokol Škvorec 1:2 (1:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – L. Martinák, Jouza 1, Hájek, L. Jelínek – Louda, T. Martinák, P. Jelínek, Viktora – Arnolt, Kovář (41. Janda)


FOTBAL B

18. kolo – IV. B třída (5. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Soběšín 3:5 (1:4), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý (36. M. Vrzáček), Koudela, J. Váňa, Bareš – Hirnyk 1, Kotek, Šindelář, Felis (46. Arnolt 1) – Zelenka (46. T. Martinák 1), Závorka (55. Vinc)


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

13. kolo - starší přípravka (4. 5.): mistrovský turnaj v Čáslavi

FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2 (3:0), branky Jiskry: Božík 1, Strecker 1

FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:2), branky Jiskry: Strecker 1, Šnaider 1

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:4 (0:1), branky Jiskry: Božík 1, Strecker 1, Šnaider 1, Váňa 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Jelínek,Pěkná, Božík, Váňa, Strecker, Šnaider, Matoušek


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

13. kolo - mladší přípravka (5. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Červené Janovice 2:13 (0:9), branka Jiskry: Berka 1, Aye Diary 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav A 6:14 (2:9), branky Jiskry: Berka 4, Aye Diary 2  

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 6:19 (3:11), branka Jiskry: Berka 6

Sestava Jiskry: Sixta - Berka, Aye Diary, Kováč, Šebesta, Forejt


HÁZENÁ MUŽI

8. kolo – Společná regionální liga mužů (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Chrudim 25:23 (10:9), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – M. Vrzáček 8, Havránek 7/3, Lefner 4/1, Felis 3, V. Červinka 2, O. Červinka 1, Koubský, Veselý, P. Vrzáček, Kafka


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

9. kolo – přebor mladšího dorostu (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ JM Chodov 26:35 (10:17), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Ruth 6, Šveněk 6, Tůma 4, Karban 3, Mikšík 3, Vilímovský 3, Kafka 1, Klouda, Procházka


TENIS A

2. kolo - II. třída D, dospělí (4. 5.): TK Radošovice -Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sestava a body Jiskry: M. Kadlec, M. Kovařík, Svobodová, Krtilová, Menšík, Kučera, čtyřhra Kučera – M. Kovařík 1, čtyřhra Menšík – M. Kadlec 1, čtyřhra Krtilová – Svobodová 


TENIS B

2. kolo - IV. třída F, dospělí (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – LTC Kolín E 2:7, sestava a body Jiskry: Beznoska 1,  Dragoun, Š. Menšíková 1, Štiková, Smítka, Pecha, čtyřhra Menšíková – Štiková, čtyřhra Beznoska – Dragoun, čtyřhra Smítka – Pecha


TENIS DOROST 

2. kolo - II. třída B, dorost (5. 5.): Tsport Votice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:6, sestava a body Jiskry: T. Kovařík, Beznoska 1, Čáp 1, Šimek 1, Karolina Koubová 1, Kroutilová, čtyřhra T. Kovařík – Beznoska 1, čtyřhra Kroutilová – Šárka Menšíková, čtyřhra Šimek – Čáp 1   


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

2. kolo - II. třída B, starší žactvo (4. 5.): TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sestava a body Jiskry: Gibek 1, Pešek, Novotný 1, Kateřina Koubová, Pechová, Urban 1, čtyřhra Gibek – Novotný 1, čtyřhra Pešek - Urban, čtyřhra Kateřina Koubová – Pechová  


TENIS MLADŠÍ ŽACTVO

2. kolo - I. třída mladší žactvo (5. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Tsport Votice 6:3, sestava a body: Urban 1, Šnaider 1, Š. Menšíková 1, Engineer 1, čtyřhra Š. Menšíková – E. Ebgineer 1, čtyřhra Jelínek – Šnaider 1, Proisl, Jelínek, čtyřhra Proisl – Urban   


NOHEJBAL

4. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod C 4:6 - sety: 10:15, sestava Jiskry: Rebhán, Exner, Sátra, Janda, Kotek, Král, Setnička


ŠIPKY

24. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (5. 5.): Korunky Kolín B - Baltazaři 11:7 - legy: 29:19, sestava a body Baltazarů:  Chmel 3, Hejl 2, Rada 1, Doležal 1, Žižlavský


VOLEJBAL – TURNAJ

Turnaj smíšených družstev ve složení 2 ženy a 4 muži, Uhlířské Janovice (1. 5.)

Pořadí: 1. Čáslav, 2. Zruč nad Sázavou (Šárka Kleinová, Martina Fialová, Martin Hujer, Roman Starý a Josef Nádvorník), 3. Uhlířské Janovice, 4. Rumíci, 5. Lyžaři


ATLETIKA 1

29. ročník Karlovského kopcováku - kopcovitý závod dlouhý 4,5 km, který je součástí poháru Běžec Podblanicka (1. 5.), Benešov u Prahy

Lukáš Hájek (Jiskra Zruč nad Sázavou), 4. místo – čas 21.32 minut, kategorie 19 – 39 let

Vendula Závorková (SDH Chabeřice), 2. místo – čas 27.13 minut, kategorie 19 - 34 let


ATLETIKA 2

25. ročník Volkswagen Prague Marathon, Praha (5. 5.). Počasí běžcům přálo a zručští atleti maratonskou trať zdolali úspěšně a ve velmi slušném čase

Výsledky:

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) -  čas 3:02:52 h. - celkem 347. místo z 7294 účastníků - v kategorii SM45 - 26. místo z 963 běžců

Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč nad Sázavou) - čas 3:13:09 h. - celkem 586. místo z 7294 účastníků - v kategorii SM40 - 124. místo z 1089 běžců

Lukáš Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou) – čas 4:02:09 h. – celkem 3706. místo z 7294 účastníků

Sportisimo ½ Maraton Praha 2019:

Josef Nádvorník (Zruč nad Sázavou) – čas 2:26:15 h. (chyba v předání štafety způsobila nezměření ofiko času)


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

20. kolo – 1. liga (5. 5.): Slavia Praha – Sezimovo Ústí 31:22 (18:12)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

20. kolo – 1. liga (5. 5.): JM Chodov A – Dvůr Králové 36:19 (19:6)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

20. kolo – 1. liga (4. 5.): SHC Maloměřice B - Sokol Velké Meziřičí 30:22 (13:9)

Roub skóroval 4x


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

20. kolo – 1. liga (5. 5.): HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 34:36 (15:20)

A. Dolejší skóroval 13x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

24. kolo - divize, skupina C (5. 5.): FK Čáslav – SK Vysoké Mýto 0:3 (0:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

18. kolo – Česká divize žáků U 14 (4. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Čáslav 10:1 (5:1)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

18. kolo – Česká liga žáků U 13 (1. 5.): TJ Svitavy - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:11 (1:4)  


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ONDRÁŠOVKA CUP – ROUDNICE N. L.

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

1. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): FK Hradec Králové - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0   

2. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): Vysočina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3  

3. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): FK Šumperk - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0

4. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): FK Mladá Boleslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 

5. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): SPK České Budějovice - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 

Pořadí: 1. Hradec Králové 11 bodů, 2. SKP České Budějovice 8, 3. Vlašim 8, 4. Mladá Boleslav 6, 5. Šumperk 4, 6. Jihlava 3

Stříbrná skupina:

1. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1   

2. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): FK Pardubice - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:1  

3. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Baník Sokolov - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0

4. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): FK Mladá Boleslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 

5. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 

6. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): SK Prostějov - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 

7. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Slavia Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0

FC Sellier & Bellot Vlašim skončil v celkovém pořadí na 14. místě ze 64 přihlášených týmů


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Michal Šnaider, oddíl fotbalu BS Vlašim, archiv Venduly Závorkové, archiv Petra Dubjáka a Ondřeje Pojmona, archiv Josefa Nádvorníka)

Týdenní výsledkový servis 4. - 5. května 2019

Datum vložení: 5. 5. 2019 21:17
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2019 22:10
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

zavřeno

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
2
27
3
28
2
29
2
30
3
1
4
2
4
3
3
4
5
5
5
6
4
7
4
8
7
9
5
10
4
11
4
12
5
13
4
14
5
15
5
16
6
17
4
18
5
19
5
20
5
21
4
22
4
23
5
24
4
25
5
26
4
27
3
28
3
29
3
30
3
31
2
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 576
TÝDEN: 4205
CELKEM: 2563201

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz