Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

4. - 5. května 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 8x, volejbal - 1x, nohejbal - 1x, šipky - 1x, házená - 6x, tenis - 5x, atletika - 2x) - foto

Týdenní výsledkový servis 4. - 5. května 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

20. kolo – I. B třída (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sokol Škvorec 1:2 (1:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – L. Martinák, Jouza 1, Hájek, L. Jelínek – Louda, T. Martinák, P. Jelínek, Viktora – Arnolt, Kovář (41. Janda)


FOTBAL B

18. kolo – IV. B třída (5. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Soběšín 3:5 (1:4), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý (36. M. Vrzáček), Koudela, J. Váňa, Bareš – Hirnyk 1, Kotek, Šindelář, Felis (46. Arnolt 1) – Zelenka (46. T. Martinák 1), Závorka (55. Vinc)


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

13. kolo - starší přípravka (4. 5.): mistrovský turnaj v Čáslavi

FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2 (3:0), branky Jiskry: Božík 1, Strecker 1

FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:2), branky Jiskry: Strecker 1, Šnaider 1

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:4 (0:1), branky Jiskry: Božík 1, Strecker 1, Šnaider 1, Váňa 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Jelínek,Pěkná, Božík, Váňa, Strecker, Šnaider, Matoušek


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

13. kolo - mladší přípravka (5. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Červené Janovice 2:13 (0:9), branka Jiskry: Berka 1, Aye Diary 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav A 6:14 (2:9), branky Jiskry: Berka 4, Aye Diary 2  

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 6:19 (3:11), branka Jiskry: Berka 6

Sestava Jiskry: Sixta - Berka, Aye Diary, Kováč, Šebesta, Forejt


HÁZENÁ MUŽI

8. kolo – Společná regionální liga mužů (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Chrudim 25:23 (10:9), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – M. Vrzáček 8, Havránek 7/3, Lefner 4/1, Felis 3, V. Červinka 2, O. Červinka 1, Koubský, Veselý, P. Vrzáček, Kafka


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

9. kolo – přebor mladšího dorostu (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ JM Chodov 26:35 (10:17), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Ruth 6, Šveněk 6, Tůma 4, Karban 3, Mikšík 3, Vilímovský 3, Kafka 1, Klouda, Procházka


TENIS A

2. kolo - II. třída D, dospělí (4. 5.): TK Radošovice -Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sestava a body Jiskry: M. Kadlec, M. Kovařík, Svobodová, Krtilová, Menšík, Kučera, čtyřhra Kučera – M. Kovařík 1, čtyřhra Menšík – M. Kadlec 1, čtyřhra Krtilová – Svobodová 


TENIS B

2. kolo - IV. třída F, dospělí (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – LTC Kolín E 2:7, sestava a body Jiskry: Beznoska 1,  Dragoun, Š. Menšíková 1, Štiková, Smítka, Pecha, čtyřhra Menšíková – Štiková, čtyřhra Beznoska – Dragoun, čtyřhra Smítka – Pecha


TENIS DOROST 

2. kolo - II. třída B, dorost (5. 5.): Tsport Votice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:6, sestava a body Jiskry: T. Kovařík, Beznoska 1, Čáp 1, Šimek 1, Karolina Koubová 1, Kroutilová, čtyřhra T. Kovařík – Beznoska 1, čtyřhra Kroutilová – Šárka Menšíková, čtyřhra Šimek – Čáp 1   


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

2. kolo - II. třída B, starší žactvo (4. 5.): TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sestava a body Jiskry: Gibek 1, Pešek, Novotný 1, Kateřina Koubová, Pechová, Urban 1, čtyřhra Gibek – Novotný 1, čtyřhra Pešek - Urban, čtyřhra Kateřina Koubová – Pechová  


TENIS MLADŠÍ ŽACTVO

2. kolo - I. třída mladší žactvo (5. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Tsport Votice 6:3, sestava a body: Urban 1, Šnaider 1, Š. Menšíková 1, Engineer 1, čtyřhra Š. Menšíková – E. Ebgineer 1, čtyřhra Jelínek – Šnaider 1, Proisl, Jelínek, čtyřhra Proisl – Urban   


NOHEJBAL

4. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (4. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod C 4:6 - sety: 10:15, sestava Jiskry: Rebhán, Exner, Sátra, Janda, Kotek, Král, Setnička


ŠIPKY

24. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (5. 5.): Korunky Kolín B - Baltazaři 11:7 - legy: 29:19, sestava a body Baltazarů:  Chmel 3, Hejl 2, Rada 1, Doležal 1, Žižlavský


VOLEJBAL – TURNAJ

Turnaj smíšených družstev ve složení 2 ženy a 4 muži, Uhlířské Janovice (1. 5.)

Pořadí: 1. Čáslav, 2. Zruč nad Sázavou (Šárka Kleinová, Martina Fialová, Martin Hujer, Roman Starý a Josef Nádvorník), 3. Uhlířské Janovice, 4. Rumíci, 5. Lyžaři


ATLETIKA 1

29. ročník Karlovského kopcováku - kopcovitý závod dlouhý 4,5 km, který je součástí poháru Běžec Podblanicka (1. 5.), Benešov u Prahy

Lukáš Hájek (Jiskra Zruč nad Sázavou), 4. místo – čas 21.32 minut, kategorie 19 – 39 let

Vendula Závorková (SDH Chabeřice), 2. místo – čas 27.13 minut, kategorie 19 - 34 let


ATLETIKA 2

25. ročník Volkswagen Prague Marathon, Praha (5. 5.). Počasí běžcům přálo a zručští atleti maratonskou trať zdolali úspěšně a ve velmi slušném čase

Výsledky:

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) -  čas 3:02:52 h. - celkem 347. místo z 7294 účastníků - v kategorii SM45 - 26. místo z 963 běžců

Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč nad Sázavou) - čas 3:13:09 h. - celkem 586. místo z 7294 účastníků - v kategorii SM40 - 124. místo z 1089 běžců

Lukáš Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou) – čas 4:02:09 h. – celkem 3706. místo z 7294 účastníků

Sportisimo ½ Maraton Praha 2019:

Josef Nádvorník (Zruč nad Sázavou) – čas 2:26:15 h. (chyba v předání štafety způsobila nezměření ofiko času)


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

20. kolo – 1. liga (5. 5.): Slavia Praha – Sezimovo Ústí 31:22 (18:12)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

20. kolo – 1. liga (5. 5.): JM Chodov A – Dvůr Králové 36:19 (19:6)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

20. kolo – 1. liga (4. 5.): SHC Maloměřice B - Sokol Velké Meziřičí 30:22 (13:9)

Roub skóroval 4x


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

20. kolo – 1. liga (5. 5.): HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 34:36 (15:20)

A. Dolejší skóroval 13x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

24. kolo - divize, skupina C (5. 5.): FK Čáslav – SK Vysoké Mýto 0:3 (0:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

18. kolo – Česká divize žáků U 14 (4. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Čáslav 10:1 (5:1)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

18. kolo – Česká liga žáků U 13 (1. 5.): TJ Svitavy - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:11 (1:4)  


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ONDRÁŠOVKA CUP – ROUDNICE N. L.

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

1. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): FK Hradec Králové - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0   

2. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): Vysočina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3  

3. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): FK Šumperk - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0

4. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): FK Mladá Boleslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 

5. kolo – Ondrášovka Cup (4. 5.): SPK České Budějovice - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 

Pořadí: 1. Hradec Králové 11 bodů, 2. SKP České Budějovice 8, 3. Vlašim 8, 4. Mladá Boleslav 6, 5. Šumperk 4, 6. Jihlava 3

Stříbrná skupina:

1. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1   

2. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): FK Pardubice - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:1  

3. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Baník Sokolov - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0

4. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): FK Mladá Boleslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 

5. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 

6. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): SK Prostějov - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 

7. kolo – Ondrášovka Cup (5. 5.): Slavia Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0

FC Sellier & Bellot Vlašim skončil v celkovém pořadí na 14. místě ze 64 přihlášených týmů


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Michal Šnaider, oddíl fotbalu BS Vlašim, archiv Venduly Závorkové, archiv Petra Dubjáka a Ondřeje Pojmona, archiv Josefa Nádvorníka)

Týdenní výsledkový servis 4. - 5. května 2019

Datum vložení: 5. 5. 2019 21:17
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2019 22:10
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
2
30
3
1
3
2
2
3
2
4
2
5
2
6
2
7
2
8
3
9
3
10
2
11
3
12
2
13
2
14
2
15
4
16
2
17
2
18
3
19
3
20
2
21
2
22
3
23
2
24
2
25
3
26
2
27
2
28
2
29
3
30
2
31
2
1
4
2
2

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - Sokol Suchdol 3:2 3:2, 2013

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 931
TÝDEN: 1724
CELKEM: 2321237

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz