Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

5. - 6. LEDNA 2019 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH TÝMŮ A HRÁČŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI (STOLNÍ TENIS, VOLEJBAL, MARIÁŠ) - FOTO

Týdenní výsledkový servis 5. - 6. ledna 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS C

11. kolo - RP1 (4. 1.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Močovice A 12:6, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Bleha 3, V. Herout 2, Zd. Jandejsek 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS D

11. kolo - RP2 (5. 1.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 14:4, sestava a body SKC: Friš 4, Zd. Jandejsek 4, Dolejš 3, Baloun 2, čtyřhra 1


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

4. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (6. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kunice 1:2 (-17,18,-9)  

4. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (6. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Rakovník B 2:0 (18,14)   

4. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (6. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Králův Dvůr 2:0 (22,15)

Sestava Jiskry: Melcrová, Fuchsová, Brůzlová, V. Filipová, L. Filipová, K. Filipová, Adamová, Flekalová, Pechová  


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE + EXTRALIGA

Liga mariášové unie 2018/19 – 25. ročník, 7. kolo (5. 1.) + nově zahájená Extraliga

Pořadí jednotlivců v 7. kole: 1. Zdeněk Mráček (Žďár n./S.), 2. Zdeněk Korous (PT), 3. Václav Dittrich (ŽE), 4. František Vašíček (KS), 5. Jiří Michal st. (Kralice), 6. Jiří Fajfr (JI), 7. Arnošt Kopecký (1M), 8. Vladimír Šindelář (KS), 9. Josef Mareš (JI), 10. Václav Šlégr (BR), 11. Ladislav Bulánek (UJ), 12. Jindřich Novák (UJ), 13. Ladislav Kubíček (PR), 14. Štefan Boleček (PT), 15. Josef Čech (VO), 16. Kamila Dembaská (Praha)….  34. Jaroslav Studnička (1M), 35. Oldřich Šubrt (KS), 36. Jiří Vopelák (ŽE), 37. Leoš Fiala (Zruč n./S.), atd.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

4. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (6. 1.): TJ Kralupy A – Vavřinec Kladno A 2:0 (14, 7)

4. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (6. 1.): TJ Kralupy A – Spartak Hořovice 2:0 (8, 11)                            

4. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (6. 1.): TJ Kralupy A – SK Volejbal Kolín 2:0 (20, 15)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma)

Volejbal, 4. kolo KP starších žákyň

Datum vložení: 7. 1. 2019 10:54
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2019 20:57
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 534
TÝDEN: 5900
CELKEM: 2603342

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz