Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

5. - 6. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (šipky - 1x, volejbal - 4x, házená - 5x, fotbal - 8x, stolní tenis - 1x, mariáš - 1x, atletika - 1x, SDH - 1x) - foto

5. - 6. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (šipky - 1x, volejbal - 4x, házená - 5x, fotbal - 8x, stolní tenis - 1x, mariáš - 1x, atletika - 1x, SDH - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

7. kolo – I. B třída (5. 10.): FK Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:0 (3:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín - Viktora, Z. Louda, Jouza, Hájek - M. Váňa (69. Dolejš), P. Jelínek, T. Martinák (84. Kotek), Arnolt, L. Jelínek – Pejša


FOTBAL B

7. kolo – IV. B třída (6. 10.): SK Malešov B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 3:4 (2:1), sestava a branky Jiskry: Daněk – J. Váňa, Louda, Koudela, Hluchý (60. Cudlín 2) – Šindelář, Kotek, Dolejš, Pejša – Závorka 1, Zelenka 1


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

7. kolo - mladší žáci (6. 10.): Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7 (0:5), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Anděl, Štichauer 2, Čermák 1, Horák, Nácovský 1, Pivoňka 1, Hromas, Adam 2, Šanda, Novotný


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA U12

5. kolo - starší přípravka (5. 10.): mistrovský turnaj v Záboří nad Labem

Sokol Záboří nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:4 (0:2), branky Jiskry: Strecker 2, Jelínek 1, Sechovec 1 

FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:6 (1:3), branky Jiskry: Sechovec 1, Strecker 3, Váňa 1, Berka 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Strecker, Sechovec, Bělina, Jelínek, Váňa, Smejkal, Berka, Schneider


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

5. kolo - mladší přípravka (6. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Církvice 7:10 (5:8), branky Jiskry: Berka 4, Pustka 2, Diary Aye 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 10:6 (5:2), branky Jiskry: Berka 3, Pustka 3, K. Hrabánek 1, Kováč 1, Diary Aye 2 

Sestava Jiskry: Smejkal - K. Hrabánek, Berka, J. Forejt, P. Forejt, Diary Aye, Šebesta, Kováč, Havel, Pustka, Pešta


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (5. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – EMĚ Mělník 2:3 (-22, 28, -12, 23, -8)      

2. kolo - KP 1 (5. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – EMĚ Mělník 1:3 (-19, -14, 20, -19)     

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Brožová, Sedláčková, Melcrová, Brůzlová   


STOLNÍ TENIS C

2. kolo - RP1 (5. 10.): SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 12:6, sestava a body SKC: Friš 2, V. Herout 2, Buldra 1, Zd. Jandejsek, WO 1   


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

6. kolo – přebor starších žáků (6. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 30:18 (14:8), sestava a branky Jiskry: Nikodým – Tůma 10, Karban 7, Taso Aye 5, Ruth 3, Petrík 3, Šveněk 2, Procházka, Jelínek, Klouda, Vašíček


ŠIPKY

4. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (6. 10.): Baltazaři - Bohemia Hearts Poděbrady 7:11 - legy: 19:26, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Žižlavský 2, Hejl 1, M. Vrzáček 1, cricket 1


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (dvojzápas)

Krajský přebor starších žákyň, dodatečná kvalifikace do 1. výkonnostní skupiny - podzimní část

KP, skupina DA (6. 10.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0 (21, 14)

KP, skupina DA (6. 10.): Kladno Vavřinec A - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0 (13, 19)

Sestava Jiskry: Adamová Anna, Bruzlová Jana, Filipová Kamila, Filipová Linda, Filipová Veronika, Flekalová Anna, Melcrová Hana


SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU

Vlastějovice, zamykání proudnic, štafeta + útok – (5. 10.)

Výsledky mužů:

1. Lomec A – 115.02, 2. SDH Zruč nadSázavou – 123.44, 3. Vlastějovice – 124.14, 4. Zbraslavice – 132.38, 5. Lomec B – 139.05, 6. Chabeřice – 142.46, 7. Bohdaneč 144.42, 8. Korotice B 148.27, 9. Korotice A 148.79, 10. Chlístovice 149.73, 11. Nesměřice 168.56

sestava muži štafeta: přenesení závaží - Jindřich Slavíček, otáčení pneumatiky - Lukáš Hoskovec, 30 úderů palicí -  Luboš Drbal, skákání žabáků - Matouš Švec

Útok sestava: koš - Vojta Lepeš, spoj savic - Jan Procházka, stroj - Jaroslav Svoboda, B spoj - Jindřich Slavíček, rozdělovač - Lukáš Hoskovec, pravý proud - Jan Čech, levý proud - Matouš Švec

Výsledky žen:

1. Lomec 131.61, 2. SDH Zruč nad Sázavou 140.95, 3. Chlístovice 158.67, 4. Bohdaneč 165.84, 5. Korotice 171.34, 6. Nesměřice 192.54

sestava štafeta ženy: běh 30m - Svatava Stejskalová, otáčení menší pneumatiky - Eva Melicharová, 30 úderů malou paličkou - Eliška Chlumská, skákání žabáků - Šárka Štechová

Útok sestava: koš - Svatava Stejskalová, spoj savic - Jan Procházka, stroj - Jaroslav Svoboda, B spoj - Ludmila Vlková, rozdělovač - Eva Melicharová, pravý proud - Eliška Chlumská, levý proud - Šárka Štechová


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2019/20

1. kolo – v Čáslavi (5. 10.):

Jednotlivci: 1. Vladimír Šindelář, 2. Václav Jelínek, 3. Slobodan Risteski, 4. Roman Kraus, 5. Ladislav Voves, 6. Martin Marian, 7. Jaroslav Studnička, 8. Jaroslav Zelený, 9. Stanislav Černuška, 10. Ladislav Kubíček, atd.


ATLETIKA

Mattoni Liberec Nature Run 2019, Liberec - převýšení 600 m, 995 účastníků, neutěšené počasí

Na náročné trati 23 km měla Jiskra dva borce:

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 37. místo (v kategorii M45 - 8. místo) - 1:47:31 hod.

Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 45. místo (v kategorii M40 - 8. místo) - 1:48:26 hod.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

5. kolo extraliga (5. 10.): Cement Hranice - HBC Ronal Jičín 20:21 (6:11)

Kovařík skóroval 4x, Dolejší neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

3. kolo – 2. liga (6. 10.): HBC Strakonice B - Slavia Praha 39:26 (17:15)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

3. kolo – 2. liga (5. 10.): HK Ivančice - Sokol Velké Meziřičí 31:24 (15:10)

Roub skóroval 1x


HÁZENÁ MUŽI – SRL (společná regionální liga)

Za béčko mužů Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

4. kolo – SRL (29. 9.): Sokol Nové Veselí B – Sokol Bělá p. B. 42:12 (23:5)

A. Dolejší skóroval 12x


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

5. kolo – extraliga kadetek (5. 10.): Pardubice - Olymp Praha 2:3 (-24, 18, 16, -21, -11)  

6. kolo – extraliga kadetek (5. 10.): Pardubice - Olymp Praha 3:2 (-17, 19, 20, -21, 9)  


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

1. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M  (4. 10.): Volejbal Modřany B – TJ Přírodní vědy C 3:0 (15,18,14)  


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

9. kolo - divize, skupina C (5. 10.): Sparta Kutná Hora - FK Čáslav 1:2 PP 1:1 (0:1)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

9. kolo – Česká divize žáků U 15 (5. 10.): SK Vysoké Mýto - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:6 (2:1)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

9. kolo – Česká liga žáků U 14 (5. 10.): SK Vysoké Mýto - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0 (1:0)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Jiří Forejt, Jan Rozkošný, Hana Filipová, atletika Jiskry, SDH Zruč nad Sázavou, volejbal Modřany, Libor Nácovský, Lucie Wichmann)

ghj

Datum vložení: 6. 10. 2019 22:42
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2019 22:32
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

SKC Zruč n. S. B - Sedlčany B 10:0, 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 433
TÝDEN: 7949
CELKEM: 2166802

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz