Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

6. - 7. dubna 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 8x, volejbal - 3x, házená - 5x, florbal - 1x, šipky - 1x, mölkky - 1x, atletika - 3x, stolní tenis - 1x) - foto

Týdenní výsledkový servis 6. - 7. dubna 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

16. kolo – I. B třída (6. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Fotbal Hlízov 0:3 (0:1), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek – Viktora (67. T. Martinák), P. Jelínek, L. Martinák, Janda, Arnolt – Zeman (72. Kovář). Trenér: Michal Váňa


FOTBAL B

14. kolo – IV. B třída (7. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Nové Dvory B 2:3 PP 2:2 (1:2), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý, Koudela, Brabec (46. Zelenka), Hirnyk – Závorka 1, Vavřička, T. Martinák, J. Váňa – Kovář, Vinc (46. Cudlín 1)


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

12. kolo - mladší žáci (7. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Golčův Jeníkov 3:3 (1:3), sestava a branky Jiskry: Štichauer,   Pistorius – Šanda, Anděl, Hromas, Adam 2, Horák, Nácovský 1, Vörös, Pivoňka, Pěkný, Procházka, Novotný, Čermák


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

9. kolo - starší přípravka (6. 4.): mistrovský turnaj v Uhlířských Janovicích

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:6 (3:3), branky Jiskry: Váňa 2, Strecker 1, Matoušek 1, Božík 1, Šnaider 1

Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:9 (1:5), branky Jiskry: Božík 3, Strecker 2, Matoušek 2, Váňa 1, Šnaider 1

FK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:5 (0:3), branky Jiskry: Váňa 1, Bělina 1, Matoušek 1, Šnaider 1, Strecker 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Jelínek, Pěkná, Božík, Váňa, Šnaider, Bělina, Strecker, Matoušek


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

9. kolo - mladší přípravka (7. 4.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Potěhy 4:5 (3:4)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Družba Suchdol 10:5 (7:1)

Sestava Jiskry: Balcar – Aye Diary, K. Hrabánek, Kováč, Berka, Dudák, Sixta, Hrubý


HÁZENÁ MUŽI

6. kolo – 2. liga muži JZČ (7. 4.): Sokol Vršovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 30:35 (15:17), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Lefner 7, Veselý, O. Červinka, Vl. Červinka 2, Felis 6, Havránek 10, M. Vrzáček 3, Korel 4, Kafka 2, Koubský 1 


FLORBAL MUŽI

17. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (7. 4.): Prague Tigers D - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:3 (1:2 4:0 0:1), branky a asistence Jiskry: 9. Luboš Drbal (Jan Tůma), 11. František Jantač (Jan Tůma), 25. Luboš Vodrážka (Luboš Drbal)    

18. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (7. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK Neveklov 4:1 (2:1 1:0 1:0), branky a asistence Jiskry: 1. Vladimír Červinka (Petr Tvrdík), 3. František Jantač, 17. Petr Tvrdík (Petr Kratochvíl), 27. Luboš Drbal (brankář Jakub Malý)

Sestava Jiskry: Malý – Tůma, Edr – Vodrážka, Holeček - P. Kratochvíl, Jantač, M. Kratochvíl - Čech, Drbal, Tvrdík – Červinka, Kafka


STOLNÍ TENIS C

2. kolo - RP1 – play-off (6. 4.): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 7:10, sestava a body SKC: Němec 4, Herout 3, Zd. Jandejsek 1, Friš, čtyřhra 2  

Celkově: 0:2, postup SKC


ŠIPKY

22. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (7. 4.): Nymburk Lions - Baltazaři 11:7 - legy: 25:20, sestava a body Baltazarů: Rada 3, Chmel 2, Žižlavský 1, Hejl, Doležal, double 1, cricket


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – TURNAJ ZRUČ NAD SÁZAVOU

Přípravný turnaj starších žáků, SH Zruč nad Sázavou (6. 4.)

Účastníci: Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora, HC Kolín, Sokol Úvaly, Házená Mělník

Výsledky: 2 x 18 minut

TJ Jiskra Zruč n. S. - TJ Sparta Kutná Hora 27:14, branky Jiskry: Ruth 8, Mikšík 8, Tůma 4, Taso Aye 3, Šveněk 2, Jelínek 1, Vilímovský 1

HC Kolín - TJ Sokol Úvaly 12:25

Házená Mělník - TJ Jiskra Zruč n. S. 14:30, branky Jiskry: Taso Aye 8, Ruth 7, Tůma 6, Petrík 2, Mikšík 2, Procházka 2, Šveněk 2, Klouda 1 

TJ Sparta Kutná Hora - HC Kolín 20:11

TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 26:13

TJ Jiskra Zruč n. S. - HC Kolín 38:14, branky Jiskry: Ruth 8, Taso Aye 7, Mikšík 6, Tůma 6, Šveněk 4, Klouda 3, Procházka 3, Jelínek 1

TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly 15:30

HC Kolín - Házená Mělník 15:13

TJ Sokol Úvaly - TJ Jiskra Zruč n. S. 27:12, branky Jiskry: Tůma 3, Procházka 2, Taso Aye 2, Mikšík 2, Ruth 1, Klouda 1, Šveněk 1

Házená Mělník - TJ Sparta Kutná Hora 16:28

Sestava Jiskry (107): Dominik Rozehnal - Mikšík Štěpán 18, Procházka Daniel 7, Ruth Jakub 24, Tůma Jan 19, Šveněk Jan 9, Vilímovský Jakub 1, Taso Aye 20, Petrík Adam 2, Bořek Jelínek 2, Ladislav Klouda 5, Jakub Janata

Tabulka: 1. TJ Sokol Úvaly, 2. Jiskra Zruč nad Sázavou, 3. Sparta Kutná Hora, 4. HC Kolín, 5. Házená Mělník


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

9. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (7. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:2 (-19, -18)

9. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (7. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Rakovník A 0:2 (-10, -11)

9. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (7. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Rakovník B 2:0 (19, 13)

Sestava Jiskry: Veronika Filipová, Kamila Filipová, Anna Adamová, Anna Flekalová, Kateřina Fuchsová, Jana Brůzlová, Hana Melcrová, Veronika Pechová


MÖLKKY – STUDÉNKA

Studénka (6. 4.), halové mistrovství ČR ve hře mölkky, jednodenní turnaj – v soutěži čtyři zručské týmy. První čtyři celky z každé skupiny postoupily do 1. kola play-off. osm vítězů vyřazovacím způsobem do finále. Osm poražených + všichni na 5. – 7. místě o 9. místo.

Rozlosovaní do skupin:

Skupina A - Tomira, WWW (Zruč nad Sázavou), Bystrc II, Pampuch, Buráci, Kostrbán, Esko

Skupina B - SKM ZZv D (Zruč nad Sázavou), Proradost, Kotrmelky, Zunako, Poniklá, Hrdličky, Kraťasi

Skupina C - Jitovl, Rafani, Bystrc I, Chrobáci, Semtamťuk, Dynamo (Zruč nad Sázavou)

Skupina D - Třináctá mölkka, Finové (Zruč nad Sázavou), Mamaja, Mija, Bílovec HK, Moravská 3, RybíFrý

Celkové výsledky: 1. Semtamťuk Jablonec n. N., 2. Bílovec Tomira, 3. Pampuch Prievidza – Slovensko, 4. WWW Zruč nad Sázavou (Mácha, Benčát, Fiala ml.), 5. Bílovec HK, 6. Bílovec Kraťasi, 7. Bílovec Jitovl, 8. Bystrc 1, 9. Dynamo Zruč nad Sázavou (Lohynský, Kvapil, Dragoun), 10. SKM ZZV D Zruč nad Sázavou (Čapek, Sečka, Matějka, Fiala st.), 11. Moravská 3, 12. Finové Zruč nad Sázavou (Havlíček, Volfová, Vlach), 13. Pro radost, 14. Rafani, 15. Bílovec Chrobáci, 16. Hrdličky, 17. Zunako – Slovensko, 18. 13. melka, 19. Bílovec Mamaja, 20. Buráci, 21. Poniklá, 22. Bílovec Kotrmelky, 23. Mija, 24. Kostrbán – Slovensko, 25. Bystrc 2, 26. Eska, 27. RybíFrý 1


ATLETIKA

3. ročník Nočního běhu čáslavským lesoparkem Vodranty (5. 4.) – 4 km. Na startovní čáru se postavili dospělí i děti – 800 metrů

V dětském závodě na 800 m si vedli výborně oba zručští závodníci Jiskry. Vojta Maxa obsadil 2. místo časem 2:53 min. a František Jelínek 3. místo časem 2:56 min.

Dospělí závodníci běželi lesoparkem Vodranty trať dlouhou 4 km. V mužích do 35 let skončil na 10. místě Lukáš Hájek časem 15:57 min., na 36. místě Zdeněk Jelínek časem 19:56 min. V mužích nad 36 let skončil na 15. místě Zdeněk Jelínek časem 20:05 min. V ženách nad 36 let skončila na pátém místě Věrka Maštalířová časem 21:34 min.

Mimo závodníků Jiskry se postavili na start do 35 let i Lukáš Hoskovec – SDH Zruč nad Sázavou – 9. místo časem 15:56 min., Luboš Drbal – rovněž SDH Zruč nad Sázavou – 26. místo časem 18:34. Ze Zruče nad Sázavou běžel v kategorii na 36 let také Jiří Peukert, 24. místo časem 21:49 a v kategorii žen do 35 let Jana Malá – 19. místo časem 21:18 minut


ATLETIKA 1

V sobotu 6. dubna se ve Světlé nad Sázavou konal 4. ročník Běhu cyklostezkou. V běhu na 400 metrů reprezentoval jiskrovský oddíl atletiky Pavlík Smolák a v kategorii 7 – 9 let si doběhl pro pěkné osmé místo. Ve stejné kategorii Jiskru reprezentovala i Linda Vávrová a na své trati našla pouze jednu přemožitelku a skončila na parádním druhém místě. V kategorii 10 – 12 let byl na startu trati dlouhé 1000 metrů Matěj Gabko a protnul pomyslnou cílovou pásku na prvním místě.


ATLETIKA 2

6. 4. se v centru Prahy konal celosvětově uznávaný Sportisimo ½ maraton. Trať dlouhou 21,1 km a konkurenci světové elity si na vlastní kůži vyzkoušeli dva závodníci Jiskry - Petr Dubják a Ondřej Pojmon. Ač to na Keňany nestačilo, muži se rozhodně neztratili. Petr Dubják doběhl v čase 1:28:40 h. a skončil 42. (z 1063) v kategorii M 45. Ondřej Pojmon doběhl v čase 1:31:54 h. a skončil 118. (z 1065) v kategorii M 40.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ – FINÁLE

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

Finále první pětky – KP, 1. výkonnostní skupina (7. 4.): TJ Kralupy A – Volleyball Nymburk 2:0 (24, 17)

Finále první pětky – KP, 1. výkonnostní skupina (7. 4.): TJ Kralupy A – EMĚ Mělník A 2:0 (8, 6)                            

Finále první pětky – KP, 1. výkonnostní skupina (7. 4.): TJ Kralupy A – Volejbal Kolín 2:0 (18, 13)

Finále první pětky – KP, 1. výkonnostní skupina (7. 4.): TJ Kralupy A –  Baník Příbram 2:1 (-22, 15, 9)

Celkové pořadí: 1. Kralupy A, 2. Nymburk, 3. Příbram, 4. Kolín, 5. Mělník A

TJ Kralupy se staly přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postoupila do první části Mistrovství ČR.


VOLEJBAL KADETKY – KVALIFIKACE O EXTRALIGU

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

Kvalifikace o extraligu, první utkání (6. 4.): Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Kralupy 3:1 (23,14,-26,29)  

Kvalifikace o extraligu, druhé utkání (6. 4.): Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Kralupy 2:3 (-20,-17,12,20,-8) 


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

20. kolo - divize, skupina C (7. 4.): FK Čáslav – SK Český Brod 1:0 (0:0)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

18. kolo – 1. liga (7. 4.): Slavia Praha – Jiskra Třeboň 27:34 (18:18)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

18. kolo – 1. liga (7. 4.): JM Chodov A – HBC Ronal Jičín B 32:27 (14:11)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

17. kolo – 1. liga (7. 4.): Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí 21:31 (9:14)

A. Dolejší skóroval 10x


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

16. kolo – Česká liga žáků U 13 (6. 4.): Městský fotbalový klub Chrudim - BS Vlašim 4:8 (4:0)  


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

17. kolo – Česká divize žáků U 14 (7. 4.): BS Vlašim – Sokol Třebeš 5:0 (3:0)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Pavel Mácha, Michal Šnaider, Libor Nácovský, archiv atletiky Jiskry, archiv FK Uhlířské Janovice, archiv Luboše Drbala, Zdeňka Pěkná, archiv starších žákyň volejbalu Jiskry)

Týdenní výsledkový servis 6. - 7. dubna 2019

   

 

 

Datum vložení: 7. 4. 2019 23:43
Datum poslední aktualizace: 14. 4. 2019 23:30
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Vernisáž výstavy PROČ MÁMY PLÁČOU 7. 6. 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 14
DNES: 127
TÝDEN: 4721
CELKEM: 2602163

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz