Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

6. - 7. ŘÍJNA 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 6. - 7. října 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

7. kolo – I. B třída (7. 10.): Sokol Škvorec - Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek – P. Jelínek, Janda, Petrů, T. Martinák – Arnolt (67. Viktora). Trenér: Michal Váňa


FOTBAL B

7. kolo – IV. B třída (6. 10.): TJ Soběšín - Jiskra Zruč nad Sázavou B 0:5 (0:2), sestava a branky Jiskry: Daněk – Krištóf, Koudela, Brabec, Hluchý – Vavřička 1, Kotek (56. Cudlín 2), Šindelář, Hirnyk 1 – Zelenka, Závorka 1 (53. Vinc)


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI
7. kolo - mladší žáci (6. 10.): FK Chotusice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:4 (1:2), sestava a branky Jiskry: Štichauer, Šanda - Anděl, Čekal, Nácovský, Horák 1, Adam, Hromas, Vöröš 1, Čermák 1, Pěkný, Pistorius, Procházka 1


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

6. kolo - starší přípravka (6. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Rozvoj Křesetice 8:5 (4:1), branky Jiskry: Božík 3, Váňa 2, Berka 2, Strecker 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora A 1:15 (1:10), branka Jiskry: Matoušek 1

Sestava Jiskry: Kotěra – Pěkná, Berka, Smejkal, Matoušek, Jelínek, Váňa, Strecker, Božík


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

6. kolo - mladší přípravka (7. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 3:9 (2:3), branky Jiskry: Berka 1, K. Hrabánek 1, Dudák 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Červené Janovice 2:11 (1:4), branky Jiskry: Berka 1, K. Hrabánek 1

Sestava Jiskry: Dudák, Sixta (gólmani se střídali) -  Berka, K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, M. Bělina, T. Hrabánek


VOLEJBAL KADETKY – 1. LIGA (dvojzápas)

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

5. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (6. 10.): Vavřinec Kladno - TJ Kralupy 2:3 (-16,21,-25,21,-11)

6. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (6. 10.): Vavřinec Kladno - TJ Kralupy 0:3 (-21,-16,-18)   


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

1. kolo - KP 1 (6. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 0:3 (-21, -18, -20)     

1. kolo - KP 1 (6. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 3:2 (-29, 17, -23, 27, 9)  

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Slouka, M. Drahokoupil, Hrbek, Krajc, Viktora, Novák 


HÁZENÁ MUŽI

3. kolo – Společná regionální liga mužů (7. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 21:21 (11:10), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Plaščák 7, Havránek 4, Lefner 3, V. Červinka 3, Veselý 1, P. Vrzáček 1, Koubský 1, D. Korel 1, O. Červinka, Kafka  


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

3. kolo – přebor mladšího dorostu (7. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 39:35 (19:18), sestava a branky Jiskry: Korecký – Osovskij 18, Mikšík 9, Tůma 3, Herud 3, Klouda 3, Vilímovský 2, Ruth 1, Jelínek, Adrián


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

3. kolo – přebor starších žáků (7. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 23:17 (13:8), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Mikšík 13, Tůma 2, Adrián 2, Ruth 2, Vilímovský 2, Jelínek 1, Klouda 1


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

5. kolo – Extraliga (6. 10.): Tatran Litovel – HBC Ronal Jičín 21:27 (9:17)

Dolejší skóroval 2x, Kovařík 1x


FLORBAL MUŽI

3. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (6. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sport Kolín Pátečníci 6:9 (3:3 0:4 3:2), branky a asistence Jiskry: 03:42 Luboš Drbal (Jan Čech), 04:41 František Jantač, 11:57 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 25:37 Petr Kratochvíl (Jakub Holeček), 27:23 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 28:53 František Jantač   

4. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (6. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Prague Tigers D 2:4 (0:1 1:1 1:2), branky a asistence Jiskry: 21:58 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 32:06 Luboš Drbal (Vladimír Červinka)

Sestava Jiskry: Malý – Holeček, Tůma, Edr - Jantač, Drbal, Červinka – P. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Čech - Kafka 


ŠIPKY

4. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (7. 10.): Plechovky Kolín B - Baltazaři Kácov 9:9 - legy: 21:25, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 2, Hejl 2, Doležal 1, Rada


STOLNÍ TENIS C

2. kolo - RP1 (5. 10.): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou C 6:12, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Friš 3, Němec 2, Z. Jandejsek 1, čtyřhra 1    


STOLNÍ TENIS D

2. kolo - RP2 (4. 10.): Sokol Chlístovice A - SKC Zruč nad Sázavou D 14:4, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 2, Buldra 1, J. Förster, V. Förster, čtyřhra 1


NOHEJBAL - DOKOPNÁ

Závěr nohejbalové sezony 2018 se uskutečnil v nohejbalovém areálu Jiskry na fotbalovém stadionu (6. 10.) – Zruč nad Sázavou

Turnaj družstev, posezení, degustace masa od Václava, otevření postavené pergoly předsedou oddílu Zdeňkem Rebhánem, vyhodnocení sezony


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Libor Nácovský, Martin Hujer, Soňa Cudlínová)


Týdenní výsledkový servis 6. - 7. října 2018

Datum vložení: 7. 10. 2018 21:46
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2018 20:43
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Letošní prvňáčci 3. 9. 2012

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 126
TÝDEN: 4720
CELKEM: 2602162

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz