Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

7. - 8. prosince 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 5x, házená - 4x, atletika - 1x, florbal - 1x, stolní tenis - 4x) - foto

7. - 8. prosince 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 5x, házená - 4x, atletika - 1x, florbal - 1x, stolní tenis - 4x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

10. kolo - KP 1 (7. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Volejbal Kolín 1:3 (24, -23, -21, -15)          

10. kolo - KP 1 (7. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Volejbal Kolín 0:3 (-20, -22, -15)          

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Melcrová, Vlková, Brožová, Brůzlová, Stejskalová, Měšťánková  


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (7. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice 3:2 (22,-19,-23, 16, 17)          

7. kolo - KP 1 (7. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Tuchlovice 1:3 (23, -16, -16, -16)        

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Vaněček, Slouka, Nutil, Krajc, Hrbek  


STOLNÍ TENIS A

10. kolo – třetí liga, skupina C (7. 12.): Sokol Šarovy - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5, sestava a body SKC: Loudín 1, F. Herout 1, Škopek 1, Slavík 1, čtyřhra 1 

11. kolo – třetí liga, skupina C (8. 12.): TJ Chropyně - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10, sestava a body SKC: Loudín 4, Fr. Herout 3, Slavík 1, Škopek, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

10. kolo – KS2, skupina D (7. 12.): Sokol Velký Osek - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:7, sestava a body SKC: Vaigl 4, T. Herout 2, Němec, Zd. Jandejsek, čtyřhra 1

11. kolo – KS2, skupina D (8. 12.): KST Týnec nad Sázavou A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:8, sestava a body SKC: T. Herout 3, Vosátka 2, Němec 1, Vaigl 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

9. kolo - RP1 (6. 12.): Sokol Čáslav D - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 12:6, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, Buldra 2, Friš, Dolejš, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS E

10. kolo – RP3 (7. 12.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT – Sokol Kácov B 6:12, sestava a body SKC: Babka 3, Nácovský 1, Jajčišin 1, Cendelín, čtyřhra 1


ATLETIKA

Vyhlášení seriálu Běžce Podblanicka dospělých 2019 (7. 12.), Benešov u Prahy

Vyhlašováno bylo vždy 6 nejlepších v kategorii a ani tentokrát nechyběla zručská účast. V kategorii ženy A obsadila 2. místo Nikol Petrásková (204 bodů), 3. místo nová členka Jiskry Venda Závorková (135 bodů) a 4. místo Kateřina Dubjáková (103 bodů). V kategorii muži A získal 1. místo Lukáš Hájek (170 bodů) a 2. místo Petr Ševců (104 bodů). V kategorii muži D obsadil 6. pozici Miloš Otava (83 bodů). Další z členů Jiskry, Petr Dubják, sice skončil těsně pod vyhlášenými pozicemi na sedmém místě v kategorii muži B (109 bodů), ale získal ocenění za rozvoj běžeckého sportu a pořádání závodů.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

13. kolo extraliga (7. 12.): HCB Karviná - HBC Ronal Jičín 28:20 (13:10)

Kovařík skóroval 5x, Dolejší neskóroval


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

15. kolo – extraliga kadetek (7. 12.): Olymp Praha – Sokol Pardubice 3:0 (12, 22, 9)    

16. kolo – extraliga kadetek (7. 12.): Olymp Praha – Sokol Pardubice 3:0 (19, 18, 26)   


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

15. kolo - 1. liga mužů (6. 12.): Hradec Králové - MFF Praha 2:3 (21, 20, -20, -15, -17)         

16. kolo - 1. liga mužů (7. 12.): Liberec B - MFF Praha 3:0 (17, 16, 22)  


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

10. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (6. 12.): Volejbal Modřany B – Kyje 1:3 (22, -22, -19, -19)    


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

15. kolo superliga (6. 12.): FAT PIPE Florbal Chodov - FbŠ Bohemians 8:3 (2:1, 3:1, 3:1)


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

11. kolo – 2. liga (7. 12.): Sokol Velké Meziřičí – HBC Olomouc 1966 39:19 (18:13)

Roub neskóroval


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

11. kolo – 1. liga (7. 12.): Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí 16:34 (9:17)

A. Dolejší neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

11. kolo – 2. liga (8. 12.):Slavia Praha – Sparta Kutná Hora 26:32 (10:17)

D. Korel neskóroval


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, atletika Jiskry)

ghb

Datum vložení: 8. 12. 2019 20:35
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2019 20:35
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Oslava 100. výročí vzniku republiky 28. 10. 2018

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 702
TÝDEN: 6354
CELKEM: 2409876

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz