Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

8. - 9. června 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 6x, házená - 1x, nohejbal - 1x, atletika - 3x, SDH - 1x, tenis - 6x, mölkky - 1x) - foto

Týdenní výsledkový servis 8. - 9. června 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

25. ročník mezinárodního mládežnického turnaj v házené, POLANKA CUP 2019, Polanka nad Odrou (6. 6. – 9. 6.): 23 týmů

Sestava a branky mladších žáků Jiskry Zruč nad Sázavou (134 + 5 K): Jindřich, Veselý - Petrík, Šveněk, Vašíček, Karban, Nikodým, Kopecký, Taso Aye, Pešout. Trenér: V. Starý

Jiskra Zruč nad Sázavou – základní skupina C 1 – 6 týmů

Jiskra Zruč n. Sáz. – SK Házená Polanka 21:12, branky: Karban 8, Šveněk 4, Vašíček 3, Petrík 2, Taso Aye 2, Nikodým 2, Veselý, Jindřich, Kopecký, Pešout

Jiskra Zruč n. Sáz. – TJ Holešov 21:15, branky: Taso Aye 6, Petrík 6, Karban 3, Vašíček 2, Pešout 2, Šveněk 2, Jindřich, Veselý, Nikodým, Kopecký

Jiskra Zruč n. Sáz. – ŠKH Agrokarpaty Pezinok (Slovensko) 22:13, branky: Karban 6, Vašíček 4, Šveněk 4, Kopecký 3,  Taso Aye 3, Pešout 2, Jindřich, Veselý, Nikodým, Petrík

Jiskra Zruč n. Sáz. - TJ Valašské Meziříčí 18:13, branky: Petrík 5, Šveněk 4, Vašíček 4, Karban 3, Nikodým 2, Jindřich, Veselý, Kopecký, Taso Aye, Pešout

Jiskra Zruč n. Sáz. - KH Kopřivnice 20:20, branky Jiskry: Pešout 5, Petrík 4, Šveněk 4, Vašíček 3, Kopecký 3, Nikodým 1, Karban, Taso Aye, Jindřich, Veselý

Tabulka C1: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou 9 bodů, 2.TJ Holešov 8 bodů, 3. ŠKH Agrokarpaty Pezinok 6 body, 4. TJ Valašské Meziříčí 4 body, 5. SK Házená Polanka 2 bod, 6. KH Kopřivnice 1 bod

Postup do hlavní části soutěže – do čtvrtfinále

Čtvrtfinále CF1:

Jiskra Zruč n. Sáz. - Tatran Litovel 19:20, branky Jiskry: Karban 7, Šveněk 5, Taso Aye 4, Petrík 3, Vašíček, Jindřich, Veselý, Pešout, Nikodým, Kopecký

Zápas ve skupině o 5. – 8. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou - Pepino SKP Frýdek-Místek A 13:18, branky Jiskry: Karban 3, Taso Aye 3, Vašíček 2, Kopecký 2, Šveněk 1, Pešout 1, Petrík 1

Zápas o 7. – 8. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Holešov 5:0, soupeř se nedostavil

Celkové pořadí: 1. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, 2. Tatran Litovel, 3. HK Kúpele Bojnice, 4. HCB Karviná, 5. Pepino SKP Frýdek-Místek A, 6. TJ Sokol Ostrava, 7. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. TJ Holešov, 9. SKKP Handball Brno A, 10. TJ Sokol Klimkovice, 11. ŠKH Agrokarpaty Pezinok, 12. HC Zlín, 13. MŠK-hádzaná Čadca A, 14. TJ Sokol Poruba, 15. KH Zbrojovka Vsetín, 16. TJ Valašské Meziříčí, 17. SK Házená Polanka, 18. TJ Lesana Zubří, 19. Pepino SKP Frýdek-Místek B, 20. SKKP Handball Brno B, 21. KH Kopřivnice, 22. Sokol Hovězí, 23. MŠK-hádzaná Čadca B


FOTBAL A

25. kolo – I. B třída (9. 6.): FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou A 0:1 (0:1), sestava a branky Jiskry: Daněk – Louda (46. Bareš), Jouza, L. Jelínek, L. Martinák - Arnolt, P. Jelínek, Viktora, T. Martinák (79. Kovář) – Munkhbayasakh (64. Cudlín), Zeman 1 (90. J. Váňa)


FOTBAL B

dohrávané 12. kolo – IV. B třída (9. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Paběnice B 5:2 (3:1), sestava a branky Jiskry: Svoboda – Hirnyk, Koudela, Bareš, Šindelář – M. Váňa, Červinka 1, Zelenka 1, Kovář – Cudlín 2, Závorka 1


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

7. kolo - mladší žáci nadstavba (9. 6.): Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:4 (1:3), sestava a branky Jiskry: Štichauer – Pistorius, Anděl, Adam, Horák 1, Nácovský, Pěkný, Čekal, Šanda, Novotný, Pivoňka, Hromas 1, Čermák 2, Vörös


NOHEJBAL

10. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (8. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 2:8 - sety: 5:16, sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Setnička, Exner, Sátra, Král


TENIS A

5. kolo - II. třída D, dospělí (8. 6.): TK Benešov B -Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7, sestava a body Jiskry: M. Kadlec 1, Moravec 1, Svobodová 1, Krtilová, Menšík 1, M. Kovařík 1, čtyřhra Menšík – M. Kovařík 1, čtyřhra Moravec – M. Kadlec, čtyřhra Krtilová – Svobodová 1 


TENIS B

5. kolo - IV. třída F, dospělí (8. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – TK Čáslav B 9:0, sestava a body Jiskry: Beznoska 1, Kouba 1, Dragoun 1, Smítka 1, Š. Menšíková 1, Janatová 1, čtyřhra Š. Menšíková – Janatová 1, čtyřhra Beznoska – Kouba 1, čtyřhra Smítka – Dragoun 1


TENIS DOROST 

5. kolo - II. třída B, dorost (9. 6.): TK Radošovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3, sestava a body Jiskry: T. Kovařík, Čáp, Šimek, Pecha, Karolina Koubová 1, Š. Menšíková, čtyřhra T. Kovařík – Pecha, čtyřhra Kar. Koubová – Šárka Menšíková 1, čtyřhra Šimek – Čáp 1 


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

5. kolo - II. třída B, starší žactvo (8. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Tenis Vlašim 5:4, sestava a body Jiskry: Gibek 1, Pešek, Novotný 1, Břenda 1, Kateřina Koubová, Pechová, čtyřhra Gibek – Novotný 1, čtyřhra Pešek – Břenda 1, čtyřhra Kateřina Koubová – Pechová  


TENIS STARŠÍ ŽACTVO B
5. kolo - III. třída D, starší žactvo – béčko (9. 6.): TK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:8, sestava a body Jiskry: Vitouš 1, Vilímovský 1, M. Urban 1, Jelínek 1, Št. Menšíková 1, Flekalová, čtyřhra Flekalová – Št. Menšíková 1, čtyřhra Urban – Jelínek 1, čtyřhra Vilímovský – Vitouš 1  


TENIS MLADŠÍ ŽACTVO

5. kolo - I. třída mladší žactvo (9. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – I. ČLTPK Čerčany B 9:0, sestava a body: Šnaider 1, Št. Menšíková 1, Engineer 1, Švarc 1, Jelínek 1, Gabko 1, čtyřhra Št. Menšíková – Engineer 1, čtyřhra Proisl – Urban 1,  čtyřhra Šnaider – Gabko 1   


SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU

Soutěž o pohár starosty SDH Keblov (8. 6.), louka za letním parketem

Muži: Keblov, Zruč nad Sázavou, Nesměřice A + B, Mnichonice, Trhový Štěpánov, Soutice

Ženy: Keblov, Zruč nad Sázavou, Hulice A + B

Výsledky mužů PS 8:

1. Zruč nad Sázavou 36.17, 2. Keblov st. 39.00, 3. Keblov ml. 40.15

Výsledky mužů PS 12:

1. Nesměřice A 26.62, 2. Zruč nad Sázavou 27.07, 3. Keblov ml. 29.52, 4. Nesměřice B 31.17, 5. Trhový Štěpánov 37.00, 6. Soutice 42.58, 7. Mnichovice 48.40

Výsledky žen PS 8:

1. Zruč nad Sázavou 44.85, 2. Keblov 1:27.96

Výsledky žen PS 12:

1. Hulice B 31.73, 2. Hulice A 32.01, 3. Zruč nad Sázavou 32.95, 4. Keblov 36.01

Sestava SDH Zruč nad Sázavou muži: koš - Vojta Lepeš, spoj savic - Josef Konvalinka stroj - Jaroslav Svoboda, spoj B - Jindřich Slavíček, rozdělovač – Lukáš Hoskovec, pravý proud - Jan Čech, levý proud - Matouš Švec

Sestava SDH Zruč nad Sázavou ženy: koš - Katka Hejlová, spoj savic - Jitka Trojanová, stroj - zapůjčený z mužů Jaroslav Svoboda, spoj B -  Eliška Chlumská, rozdělovač - Eva Melicharová, pravý proud – Šárka Štechová, levý proud – Petra Gabková


ATLETIKA

Run for Help Praha 2019 (8. 6.), nový koncept běhu s charitativním podtextem, Praha, 744 závodníků ve všech 23 kategoriích

Milan Závorka (SDH Chabeřice) - 0:39:48.96 - 23. místo celkově, 6. místo v kategorii DM30

Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) - 0:42:35.82 – 35. místo celkově, 15. v kategorii DM50


ATLETIKA 1

Kateřina Dubjáková (Jiskra Zruč nad Sázavou) - účast na 2. lize žen v Táboře, kde reprezentovala tým Spartaku Vlašim. Na trati 1500 m vylepšila své maximum na 5:15,73 min. Obsadila 7. místo a získala 4 body


ATLETIKA 2

V sobotu 8. června se v Neveklově konal 9. ročník Neveklovských běhů. Kateřina Dubjáková (Jiskra Zruč nad Sázavou) skončila na 2. místě v ženách (na 1. místě v kategorii ženy A) a Petr Dubják (Jiskra Zreuč nad Sázavou) skončil také na 2. místě v mužích (na 1. místě v kategorii muži B.)


MÖLKKY – JABLONEC NAD NISOU

Jablonecko – Jizerská 50 (8. 6.), Jablonec nad Nisou

Účastníci: Semtamťuk Jablonec nad Jizerou, Mafie Jablonec nad Jizerou, Štístka Jablonec nad Jizerou, Týn-tým Týnec nad Sázavou, Vlčáci Konecchlumí, Šimölkky Vestec u Hořiček, Třináctá mölkka Brno/Zdiby, Tomira Bílovec, Kotrmelky

Bílovec, Bílovec HK, MC Poniklá, Mölkky Bystrc/Brno, MaMaJa Kujavy-Bílovec, PRORADOST Stranný/Spolí/Příbram, Doubravka Teplice, Dynamo Zruč nad Sázavou, SKM ZZV D Zruč nad Sázavou, Brumík E-sports Rokytnice nad Jizerou, We Will Win Zruč nad Sázavou

Pořadí zručských týmů: 4. Dynamo Zruč nad Sázavou (Dan Dragoun, Luděk Kvapil, Radek Louda, Marcela Volfová), 9. SKM ZZV D Zruč nad Sázavou (Karel Čapek, Zdeněk Sečka, František Matějka, Leoš Fiala), 11. místo – We Will Win (Pavel Benčát, Pavel Mácha, Klára Měšťánková)


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


FOTBAL DIVIZE C

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

29. kolo - divize, skupina C (7. 6.): FK Čáslav – FK Kolín 1:4 (0:1)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

25. kolo – Česká liga žáků U 13 (9. 6.): FK Náchod - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:9 (1:0 0:8 2:1) – 3x30 minut


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

Dohrávané 12. kolo – Česká divize žáků U 14 (7. 6.): FC Sellier & Bellot Vlašim – RMSK Cidlina Nový Bydžov 5:2 (3:2)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Libor Karban, archiv Dubjákových, JIří Forejt, archiv Luboše Drbala a Milana Závorky, SDH Zruč nad Sázavou, Jan Čech, SK Házená Polanka)

Týdenní výsledkový servis 8. - 9. června 2019

Datum vložení: 9. 6. 2019 21:26
Datum poslední aktualizace: 17. 6. 2019 10:54
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Přípravka Zruče n. S. nastoupila s ligovou Plzní na Bohemians, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 716
TÝDEN: 6368
CELKEM: 2409890

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz