Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

8. - 9. PROSINCE 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, HRÁČŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 8. - 9. prosince 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

11. kolo – třetí liga, skupina C (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Jiskra Holice 6:10, sestava a body SKC: Nevřela 2, F. Herout 1, Loudín 1, Slavík, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

11. kolo - KS1, skupina B (9. 12.): TTC Brandýs nad Labem C - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:7, sestava a body SKC: Slavík 4, Hameta 2, čtyřhra 1, T. Herout, Kamarýt


STOLNÍ TENIS C

9. kolo - RP1 (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice A 11:7, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Zd. Jandejsek 3, V. Herout 2, Friš, Čekal, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS D

9. kolo - RP2 (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice B 1:17, sestava a body SKC: Buldra 1, Dolejš, Čekal, Baloun


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (8. 12.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (9, 20, 15)     

8. kolo - KP 1 (8. 12.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (25, 20, -19, 17)   

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Šteffková, Melcrová, Stejskalová, Menšíková, Kubálková, Loudová, Rezková     


ŠIPKY

11. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (9. 12.): Baltazaři – Korunky Kolín B 5:13 - legy: 11:29, sestava a body Baltazarů: Hejl 2, Chmel 1, Doležal 1, double, cricket 1, Rada


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

Humpolecká zimní liga v kopané mladších žáků 2018 (9. 12.), Humpolec - druhý turnaj

Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou:

Jiskra – Přibyslav, nehráno, hosté nedorazili

Jiskra - Pacov 2:3, branky Jiskry: Adam 2

Jiskra - Humpolec 2:3, branky Jiskry: Nácovský, Čermák

Jiskra – Havlíčkův Brod 2:1, branka Jiskry: Horák, Čermák

Jiskra - Štoky 1:0, branka Jiskry: Horák

Sestava Jiskry: Pistorius, Šanda - Anděl, Čekal, Nácovský, Horák, Čermák, Adam, Štichauer, Pivoňka, Hromas. Trenér Roman Kudyn

Pořadí: 1. Humpolec 10 bodů, 2. Pacov 9 bodů, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou 6 body, 4. Štoky 2 body, 5. Havlíčkův Brod 1 bod, 7. Přibyslav 0 bodů


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – TURNAJ CHRUDIM

Zimní turnaj starších žáků, Sokol Chrudim (SH ve Slatiňanech) - 8. 12.

Účastníci: Jiskra Zruč nad Sázavou, HK Kolín, Dukla Praha, Horka na Moravě, Sokol Chrudim

Výsledky: 2 x 18 minut

Jiskra Zruč nad Sázavou – HK Kolín 20:6 (11:1), branky Jiskry: Ruth 6, Tůma 5, Mikšík 3, Vilímovský 2, Karban 2, Šveněk 1, Klouda 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – Dukla Praha 25:19, branky Jiskry: Tůma 8, Karban 6, Mikšík 5, Vilímovský 2, Klouda 2, Procházka 1, Ruth 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Chrudim 19:13 (12:7), branky Jiskry: Tůma 7, Mikšík 4, Karban 4, Ruth 2, Vilímovský 1, Šveněk 1

Jiskra Zruč nad Sázavou -  Horka na Moravě 27:25, branky Jiskry: Mikšík 7, Tůma 6, Karban 6, Ruth 4, Vilímovský 3, Šveněk 1 

Sestava Jiskry (91): Klouda Vladimír 3, Mikšík Štěpán 19, Procházka Daniel 1, Rozehnal Dominik, Ruth Jakub 13, Tůma Jan 26, Karban Matěj 18, Šveněk Jan 3, Vilímovský Jakub 8

Tabulka: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou 8 bodů, 2. Horka na Moravě 6 bodů, 3. Dukla Praha 4 body, 4. Sokol Chrudim 2 body, 5. HC Kolín 0 bodů


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI – TURNAJ ZRUČ NAD SÁZAVOU

Turnaj mladších žáků Jago Cup 2018 (9. 12.) – Zruč nad Sázavou

Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, HK FCC Město Lovosice, Dukla Praha, Sokol Nové Veselí, Sokol Žďár nad Sázavou

Výsledky Jiskry: 2 x 15 minut

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK FCC Město Lovosice 18:19 (9:9), branky Jiskry: Šveněk 7, Taso Aye 6, Pešout 4, Petrík 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Dukla Praha 8:26 (3:13), branky Jiskry: Petrík 3, Šveněk 2, Taso Aye 1, Pešout 1, Kopecký 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Nové Veselí 27:28 (12:11), branky Jiskry: Taso Aye 8, Šveněk 6, Petrík 5, Vašíček 3, Jindřich 2, Kopecký 2, Pešout 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Žďár nad Sázavou 24:19 (13:13), branky Jiskry: Šveněk 8, Petrík 6, Jindřich 4, Pešout 3, Taso Aye 3

Pořadí: 1. Lovosice, 2. Dukla Praha, 3. Žďár nad Sázavou, 4. Jiskra Zruč nad Sázavou, 5. Nové Veselí

Sestava Jiskry (77): Kulhánek Matěj - Taso Aye 18, Petrík Adam 15, Šveněk Jan 23, Jindřich Martin 6, Vašíšek Dominik 3, Karban Matěj, Veselý Filip, Pešout Vojtěch 9, Kopecký Štěpán 3, Šťastný Tomáš


ATLETIKA

27. ročník populárního závodu smíšených dvojic Koloběh Říp – Praha - 50 km (8. 9.)

Martin Lejnar (Jiskra Zruč nad Sázavou) se střídal v běhu a na kole s Annou Bartákovou. Ve startovním poli 171 dvojic si vedli v náročném terénu i počasí skvěle, když časem 3:56:38 hod. skončili na 38. místě


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

13. kolo – Extraliga (8. 12.): HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice 31:23 (14:11)

Dolejší skóroval 3x, Kovařík 2x


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

11. kolo – 1. liga (8. 12.): TJ Náchod - JM Chodov A 28:37 (17:16)

Böhm neskóroval


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ – ČESKÝ POHÁR

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

Český pohár Chodov u Karlových Varů (8. – 9. 12.), účast sedmi celků

TJ Kralupy A – Olymp Praha A 2:0 (13, 23)

TJ Kralupy A – Studio Sport 2:1 (-11, 19, 10)

TJ Kralupy A – Chodov u Karlových Varů 1:2 (20, -8, -9)

TJ Kralupy A – Sever Žatec 2:1 (15, -23, 6)

TJ Kralupy A – Dukla Liberec 2:0 (16, 22)

TJ Kralupy A – SK Hlincovka 2:0 (11, 18)  

Pořadí: 1. Chodov u KV, 2. Kralupy A, 3. Olymp A, 4. Studio Sport, 5. Liberec, 6. Hlincovka, 7. Žatec


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ZIMNÍ LIGA 2018/19

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

2. kolo – Zimní liga žáků U 13 – pořadatel SK Motorlet (8. 12.), 2 x 40 minut

BS Vlašim – Viktoria Žižkov 2:4 (2:1)  


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA 

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

15. kolo – 1. liga mužů (7. 12.): Lvi Praha B - MFF Praha 0:3 (-21, -24, -20)   

16. kolo – 1. liga mužů (8. 12.): Volleyball Nymburk - MFF Praha 1:3 (-19, 18, -21, -22)    


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

11. kolo – 1. liga (9. 12.): Sokol Velké Meziřičí – HK Ivančice 33:34 (16:16)

Roub skóroval 1x


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Karolína Machalická, Libor Nácovský, selfie JM Chodov, Jan Tůma, volejbal Kralupy, atletika Jiskry)Týdenní výsledkový servis 8. - 9. prosince 2018

Datum vložení: 9. 12. 2018 20:40
Datum poslední aktualizace: 17. 12. 2018 12:41
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Poslední zvonění 9. ročníku ZŠ 28. 6. 2012

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 510
TÝDEN: 5876
CELKEM: 2603318

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz