Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

8. - 9. února 2020 (s 1. - 2. 2.) - sport - aktuální výsledky (s foto zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 5x, házená - 4x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, nohejbal - 1x, fotbal - 1x, mölkky - 1x, malá kopaná - 1x, atletika - 1x) - foto

8. - 9. února 2020 (s 1. - 2. 2.) - sport - aktuální výsledky (s foto zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 5x, házená - 4x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, nohejbal - 1x, fotbal - 1x, mölkky - 1x, malá kopaná - 1x, atletika - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

15. kolo – třetí liga, skupina C (8. 2.): KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3, sestava a body SKC: Fr. Herout 2, Slavík 1, Škopek, Nevřela 

16. kolo – třetí liga, skupina C (9. 2.): TJ Holásky - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7, sestava a body SKC: Fr. Herout 4, Nevřela 2, Škopek 1, Slavík


STOLNÍ TENIS B

15. kolo – KS2, skupina D (4. 2.): Sokol Malín B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 2:10, sestava a body SKC: Vaigl 3, Slavík 3, T. Herout 2, Němec 1, čtyřhra 1 

16. kolo – KS2, skupina D (9. 2.): Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:7, sestava a body SKC: Němec 3, T. Herout 2, Z. Jandejsek 2, V. Herout


STOLNÍ TENIS C

14. kolo - RP1 (8. 2.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT - Sokol Malín D 10:8, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, V. Herout 2, Buldra 2, Friš 1, čtyřhra 1

Předehrávka 15. kolo - RP1 (7. 2.): Sokol Malín C - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 11:7, sestava a body SKC: V. Herout 3, Zd. Jandejsek 1, Friš 1, Dolejš, čtyřhra 1, WO 1


STOLNÍ TENIS D

14. kolo - RP2 (8. 2.): Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 10:8, sestava a body SKC: Dolejš 3, Vacík 2, Baloun, WO 3


STOLNÍ TENIS E

16. kolo – RP3 (8. 2.): TJ Církvice - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 11:7, sestava a body SKC: Jajčišin 3, Babka 2, Cendelín 1, Nácovský, čtyřhry 1


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

1. kolo - KP 1 play-off o 7. – 10. místo (8. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – KV Dobříš 0:3 (-14, -19, -20)    

1. kolo - KP 1 play-off o 7. – 10. místo (8. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – KV Dobříš 0:3 (-16, -24, -14)    

Sestava Jiskry: Králová, Brožová, Brůzlová, Pištěková, D. Dubinová, Menšíková, Měšťánková, Melcrová, Sedláčková


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

10. kolo - KP 1 (8. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 0:3 (-21,-19,- 21)          

10. kolo - KP 1 (8. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 3:1 (15, 19, -23, 23)         

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Vaněček, Nutil, Krajc, Hrbek, Slouka


ŠIPKY

15. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (2. 2.): Plechovky Pečky B - Baltazaři 10:8 - legy: 22:22, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 3, Chmel 2, Hejl 1, M. Vrzáček 1, cricket 1

16. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (9. 2.): Baltazaři – Strašidla Okřínek 10:8 - legy: 23:20, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 3, Chmel 2, M. Vrzáček 2, Hejl 1, double 1, cricket 1


ŠACHY

8. kolo - regionální soutěž, skupina C (9. 2.): Sokol Neveklov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3 ½:1 ½, sestava a body Jiskry: Světlík, Netolický ½, Bečvář, V. Voldán, J. Voldán 1


VOLEJBAL ZAVL 2019/20

Zručská amatérská volejbalová liga, 3. kolo (2. 2.) – Zruč nad Sázavou, tři kurty

Boje třetího kola odehrálo i družstvo ze Zruče nad Sázavou ve složení: Martina Fialová, Roman Starý, Petra Menšíková, Michal Šramka, Zdeněk Krajc Krajc, Lukáš Vosyka a Jiří Přenosil.

Účastníci: Jeleni, Amatéři, Zruč, Tři řeky, Geronti, Bambucha, Směska, Vzteklé kuny, Skvadra, Divišov, Hagardi, Lotosový květ

Pořadí 1. – 6. místo: 1. Tři řeky, 2. Divišov, 3. Vzteklé kuny, 4. Zruč nad Sázavou, 5. Geronti, 6. Bambucha

Pořadí 7. – 12. místo: 7. Jeleni, 8. Skvadra, 9. Amatéři, 10. Směska, 11. Lotosový květ, 12. Hagardi

Tři nejlepší týmy ze 7. – 12. místa postoupily nahoru, tři nejhorší celky z 1. – 6. sestoupily dolů 


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Turnaj v Novém Veselí (1. 2. – 2. 2.) – Sokol Cup 2020

Jiskra Zruč nad Sázavou – Telnice 20:20 (branky Jiskry: Ruth 6, Tůma 5, Klouda 4, Karban 3, Jelínek 2)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Třeboň 18:25 (branky Jiskry: Karban 5, Honc 5, Tůma 2, Danihel 2, Ruth 1, Jelínek 1, Klouda 1, Klíma 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Újezd u Brna 17:22 (branky Jiskry: Karban 4, Ruth 3, Tůma 3, Merunka 2, Klouda 2, Danihel 1, Klíma 1, Jelínek 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Veselí 17:24 (branky Jiskry: Karban 6, Tůma 4, Merunka 3, Ruth 2, Jelínek 2)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Liberec 22:18 (branky Jiskry: Karban 7, Ruth 5, Tůma 4, Jelínek 3, Klouda 1, Klíma 1, Merunka 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Dukla Praha 28:15 (branky Jiskry: Karban 12, Jelínek 6, Ruth 4, Tůma 3, Klouda 1, Klíma 1, Merunka 1)

Tabulka A: 1. Nové Veselí 12 bodů, 2. Újezd u Brna 9 bodů, 3. Třeboň 9 bodů, 4. Jiskra Zruč nad Sázavou 5 bodů, 5. Liberec 3 body, 6. Dukla Praha 3 body, 7. Telnice 1 bod.

Sestava a branky Jiskry (122): Kulhánek, Kail – Karban 37, Tůma 21, Klouda 9, Honc 5, Jelínek 15, Ruth 21, Klíma 4, Danihel 3, Merunka 7. Trenér: Václav Starý.


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI 1

Předmistrovský turnaj v Kolíně (9. 2.) – pět mužstev

Jiskra Zruč nad Sázavou – Náchod 18:10 (branky Jiskry: Novotný 5, Ruth 5, Smejkal 3, Tůma 2, Šveněk 2, Jelínek 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kolín 11:12 (branky Jiskry: Ruth 4, Šveněk 3, Novotný 2, Smejkal 2)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Příbram 21:8 (branky Jiskry: Petrík 6, Tůma 5, Ruth 3, Šveněk 3, Smejkal 2, Jelínek 1, Novotný 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Mělník 20:5 (branky Jiskry: Tůma 6, Ruth 4, Petrík 3, Jelínek 3, Novotný 3, Smejkal 1)

Tabulka: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou, 2. HC Kolín, 3. Házená Mělník, 4. TJ Náchod, 5. Spartak Příbram.

Sestava a branky Jiskry (70): Kulhánek, Čekal – Tůma 13, Klouda, Jelínek 5, Ruth 16, Smejkal 8, Novotný 11, Petrík 9, Šveněk 8. Trenér: Václav Starý.


HÁZENÁ MUŽI, TURNAJ BĚLÁ PO BEZDĚZEM

Turnaj v házené, Bělá pod Bezdězem, čtyři celky (1. 2.), 67. ročník turnaje mužů o pohár Máchova kraje

Výsledky:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Mladá Boleslav 11:15, branky: Roub 4, Lefner 2, Kafka 2, D. Korel 1, Havránek 1. O. Červinka 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Louny 14:27, branky: Havránek 5, Roub 3, Kafka 3, D. Korel 2, Lefner 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Bělá pod Bezdězem 20:12, branky: Lefner 8, Roub 6, Kafka 4, D. Korel 1, Havránek 1

Celkové pořadí: 1. Mladá Boleslav, 2. Louny, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou, 4. Bělá pod Bezdězem

Sestava: Vinc – Havránek, Lefner, O. Červinka, D. Korel, Roub, Kafka, P. Vrzáček


NOHEJBAL – MEMORIÁL MILANA ZÁVORKY

11. ročník nohejbalového turnaje dvojic O pohár obce Chabeřice - MEMORIÁL MILANA ZÁVORKY, akce se uskutečnila ve spolupráci se Sportovní halou ve Zruči nad Sázavou (1. 2.) – 16 dvojic

Pořadí: 1. Plazy A (Šimáně, Bartoš), 2. Chabeřice/Příšovice (Závorka, Pospíšil), 3. Český Brod C (Ešner, Vedral), 4. Plazy B (Zelba, Hron), 5. Bosonohy A (Novotný, Halva), 6. Český Brod B (Sýkora, Cibulka), 7. X-Force (J. Putík, D. Putík), 8. Čelákovice A, 9. – 16. SKS skoro all stars (Janda, Jeništa), Pankrác/Šacung (Král, Truc), Zruč n./S. (Setnička, Doubrava), Čelákovice B, Čelákovice C, Čelákovice D, Český Brod A (Sýkora, Janík), Oáza (John, Deiml)


MÖLKKY

Rakovnický mölkkathlon, Rakovník (24. – 26. 1.), 17 družstev, pět celků ze Zruče nad Sázavou

Pořadí tříčlenných týmů: 1. FRANKENMÖLKKER NPV Norimberk (Německo), 2. SEMTAMŤUK Jablonec nad Jizerou, 3.  LOBESTAR ze Zruče nad Sázavou, 4. Optimisti, 5. Tomira, 6. WWW Zruč nad Sázavou, 7. Bílovec HK, 8. Mamaja, 9. Dynamo Zruč nad Sázavou, 10. Proradost, 11. Stromokocúr (Slovensko), 12. Karpaty Lvov/Zruč nad Sázavou, 13. Černá mamba, 14. Pampúch Prievidza (Slovensko), 15. Cafex Rakovník, 16. SKM ZZV I Zruč nad Sázavou, 17. Doubravka Teplice


MALÁ KOPANÁ FAN KLUBŮ

TURNAJ LOVOSICE 2020, 19. ročník, tradiční halový turnaj Fan klubů FCS Sparty v malé kopané, 4+1, hrací doba 1x12 minut (1. 2.)

Výsledky FCS Sparty Zruč nad Sázavou ve skupině A:

FCS Sparta Zruč nad Sázavou – FCS Lovosice 3:0

FCS Sparta Zruč nad Sázavou – FCS Kadaň 5:1

FCS Sparta Zruč nad Sázavou – FCS Opolany 1:2

FCS Sparta Zruč nad Sázavou – FCS Česká Lípa, hosté nepřijeli

Tabulka: 1. Zruč nad Sázavou, 2. Opolany, 3. Kadaň, 4. Lovosice, 5. Česká Lípa

Čtvrtfinále: FCS Sparta Zruč nad Sázavou – Přelouč 4:2

Semifinále: FCS Sparta Zruč nad Sázavou – Kadaň 2:1

Finále: FCS Sparta Zruč nad Sázavou – Sparta Forever 3:1, branky FCS: Musil 3 (hattrick)

Konečné pořadí turnaje: 1. FCS Zruč nad Sázavou, 2. Sparta Forever, 3. FCS Kadaň, 4. FCS Děčín, 5. FCS Opolany, 6. FCS Rabí-Horažďovice, 7. FCS Lovosice, 8. FCS Přelouč, 9. FCS Týnec nad Sázavou, 10. FCS Česká Lípa

Sestava: Martin Havel - Daniel Szalai, Jiří Prošek, Jáchym Zeman – nejlepší střelec turnaje - 9 gólů, Miloslav Musil, Zdeněk Louda, Jakub Koudela, Tomáš Kotek, Zdeněk Brabec, Leoš Kulhánek. Jiří Urban - trenér a zástupce týmu.


ATLETIKA

Krajské přebory mladšího žactva, Praha – Strahov (1. 2.)

Tereza Lapáčková se zúčastnila krajského přeboru mladšího žactva Středočeského kraje. Závodilo se v několika atletických disciplínách v nafukovací hale na pražském Strahově. Jako první si vyzkoušela běh na 60 metrů, kde i přesto, že si vylepšila osobní rekord na 9.71 s, výkon stačil pouze na 5. místo v rozběhu. Jako druhou disciplínu si vybrala běh na 800 metrů, kde si věřila podstatně více. Na trati to bylo hned znát - 2. místo v rozběhu a celkově pak nepopulární 4. místo v čase 2:39.64 min. Na závěr pak ještě zkusila běh na 150 m, ale po náročné osmistovce nebyl výkon nijak oslnivý a výkon 23.60 stačil na umístění v třetí desítce celkově. (autor: Roman Lapáček)


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Přípravné přátelské utkání – UMT Zruč nad Sázavou (5. 2.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora 10:3, branky Jiskry: Rezek 7, Adam 3

Sestava: Pistorius – Lebeda, Sechovec, Dušek, Rezek, Horák, Aye, Adam, Čermák, Nácovský


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

16. kolo extraliga (1. 2.): HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice 18:17 (11:8)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší neskóroval

17. kolo extraliga (8. 2.): HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 30:24 (11:15)

Kovařík skóroval 3x, Dolejší neskóroval


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

15. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (1. 2.): Volejbal Modřany B – Volejbal Modřany C 2:3 (-18, -12, 25, 15, -11)

16. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (5. 2.): Prosek B - Volejbal Modřany B 3:1 (12, 17, -20, 18)


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (trojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

1. zápas – extraliga kadetek, 2. část soutěže, 1. turnaj B (8. 2.): Olymp Praha – Ostrava 0:3 (-16,-21,-22)     

2. zápas – extraliga kadetek, 2. část soutěže, 1. turnaj B (8. 2.): Olymp Praha – Prostějov 1:3 (-23, 21, 16, 22)       

3. zápas – extraliga kadetek, 2. část soutěže, 1. turnaj B (8. 2.): Olymp Praha – Plzeň 0:3 (-20, -25,-15)    

hráno v Ostravě


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Roman Lapáček, Jan Tůma, Libor Karban, Pavel Vrzáček, mölkky Jablonec nad Jizerou, FCS Zruč nad Sázavou)


fgv 

Datum vložení: 9. 2. 2020 22:05
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2020 23:12
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - Sokol Kostomlaty 3:0 3:1, 2013

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 15
DNES: 432
TÝDEN: 7948
CELKEM: 2166801

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz