Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

9. - 10. března 2019 - sport - výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal, volejbal, házená, stolní tenis, florbal, nohejbal, atletika) - foto

Týdenní výsledkový servis 9. - 10. března 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

19. kolo – třetí liga, skupina C (9. 3.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Slovan KST Bohnice 10:2, sestava a body SKC: Nevřela 3, F. Herout 2, Loudín 2, Škopek 1, čtyřhra 2 

20. kolo – třetí liga, skupina C (10. 3.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK EL Niňo Praha D 10:1, sestava a body SKC: Slavík 3, F. Herout 2, Nevřela 2, Loudín 1, čtyřhra 2


STOLNÍ TENIS B

19. kolo - KS1, skupina B (9. 3.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Libice nad Cidlinou 2:10, sestava a body SKC: Němec 1, Hameta 1, Slavík, T. Herout

20. kolo - KS1, skupina B (10. 3.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Velké Popovice 10:7, sestava a body SKC: Slavík 3, Polívková 3, T. Herout 2, Hameta 1, čtyřhra 1 


VOLEJBAL ŽENY – PLAY-OUT (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 play-out o 7. – 10. místo (10. 3.): TJ Neratovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (-20, -22, -22)     

3. kolo - KP 1 play-out o 7. – 10. místo (10. 3.): TJ Neratovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (24, -16, -22, 17, -8)     

Sestava Jiskry: Králová, Pištěková, Šteffková, Poláková, Melcrová, Vrzáčková, Menšíková


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

16. kolo - KP 1 (9. 3.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (13, 18, 11)            

16. kolo - KP 1 (9. 3.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (-23, 16, 15, 18)      

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, M. Drahokoupil, Krajc, Hrbek, Nutil  


STOLNÍ TENIS C

17. kolo - RP1 (9. 3.): Zruč nad Sázavou C RABBIT - Sokol Čáslav C 12:6, sestava a body SKC: Němec 4, Zd. Jandejsek 3, V. Herout 2, Buldra 1, čtyřhry 1, WO 1 


STOLNÍ TENIS D

17. kolo - RP2 (9. 3.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT - Sokol Kácov A 

8:10, sestava a body SKC: Friš 3, Dolejš 3, Babka 2, Nácovský


FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Čtvrté přípravné přátelské utkání – UMT Vlašim (9. 3.):

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Sokol Kondrac (I. B třída) 2:4 (1:2), branky Jiskry: L. Martinák 1, Zeman 1

Sestava: Cudlín – Viktora, Jouza, Hájek, L. Jelínek – L. Martinák, Sochůrek, Janda, P. Jelínek – Arnolt, Zeman. Střídali: T. Martinák, Hirnyk, Jar. Váňa, Kovář  


FOTBAL B – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

První přípravné přátelské utkání – tréninkové hřiště Jiskry Zruč nad Sázavou (10. 3.):

Jiskra Zruč nad Sázavou B (IV. třída) – Sokol Trhový Štěpánov (IV. třída) 1:8 (0:4), branka Jiskry: Zelenka 1

Sestava: Cudlín – J. Váňa, Šindelář, Koudela, Hirnyk, Hluchý – Pivoňka, Zelenka, Vavřička, Felis – Vinc. Střídal: Zeman  


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

6. kolo – přebor starších žáků (9. 3.): Sokol Úvaly - Jiskra Zruč nad Sázavou 28:21 (14:13), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Mikšík 10, Tůma 5, Šveněk 4, Vašíšek 1, Petrík 1, Klouda


NOHEJBAL – MEMORIÁL MILANA ZÁVORKY

10. ročník nohejbalového turnaje dvojic O pohár obce Chabeřice - MEMORIÁL MILANA ZÁVORKY, akce se uskutečnila ve spolupráci se sportovní halou ve Zruči nad Sázavou (9. 3.) – 18 dvojic

Pořadí: 1. Český Brod A, 2. Příšovice A, 3. Zruč-Senec, 4. Příšovice B, 5. Žatec A, 6. Žďár nad Sázavou, 7. Šacung, 8. Zvánovice, 9. - 16. Pivopárek, Modřice, Český Brod C, Pankrác Praha, Chabeřice, Český Brod D, Žatec B, Krunerťáci Vlašim, 17. – 18. Zruč nad Sázavou, Český Brod B


FLORBAL – RANGERS CUP

13. ročník turnaje ve florbale neregistrovaných týmů (10. 3.), Rangers Cup, Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou

Pořadí: 1. HC Konopišťští bažanti Benešov, 2. Havíři Kutná Hora, 3. Crazy team, 4. Pivoarumpijem, 5. Uhlířské Janovice, 6. FBC Černý boty Zruč nad Sázavou, 7. Rangers Zruč nad Sázavou, 8. FC Vracovice, 9. Florbalisti Humpolec


ATLETIKA 1

Pečecká desítka 2019 - 40. ročník Memoriálu Jardy Kvačka (9. 3.),

Lukáš Hájek (Wikov/Jiskra Zruč nad Sázavou – st. č. 599), ve startovním poli 913 borců skončil na 237. místě v absolutním pořadí časem 00:43,18 hodin – v pohlaví na 233. místě, v kategorii M na 133. místě


ATLETIKA 2

5. ročník Vožického vytrvalostního běhu, který patří do seriálu Běžec Podblanicka

Nikol Petrásková (Jiskra Zruč nad Sázavou), trat 7 km (9. 3.) – 1. místo v kategorii ženy A časem 32:58 minut


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

21. kolo – Extraliga (9. 3.): HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 30:23 (14:7)

Dolejší skóroval 3x, Kovařík 2x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

15. kolo - divize, skupina C (9. 3.): FK Čáslav – Horky nad Jizerou 3:2 PP 2:2 (2:1), penalty 6:5

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

14. kolo – 1. liga (9. 3.): Sokol Velké Meziřičí – Tatran Bohunice 30:26 (14:14)

Roub skóroval 8x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

14. kolo – 1. liga (9. 3.): HBC Strakonice B - Slavia Praha 29:26 (12:11)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

14. kolo – 1. liga (10. 3.): JM Chodov A – SHC Maloměřice 35:26 (17:15)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

14. kolo – 1. liga (9. 3.): Sokol Žďár nad Sázavou - Sokol Nové Veselí 25:31 (17:12)

A. Dolejší skóroval 6x


FOTBAL ŽÁCI U 13 – PŘÍPRAVA NA JARO 2018/19

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

Přípravné přátelské utkání na Českou ligu žáků U 13 (9. 3.), 2 x 40 minut

FK Pelhřimov U 14 - BS Vlašim U 13 4:4 (0:1) 


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Pavel Vrzáček, archiv Lukáše Hájka, archiv Nikol Petráskové, archiv FBC Černý boty)

Týdenní výsledkový servis 9. - 10. března 2019Týdenní výsledkový servis 9. - 10. března 2019

Datum vložení: 10. 3. 2019 20:07
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2019 22:17
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 538
TÝDEN: 5904
CELKEM: 2603346

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz