Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

9. - 10. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 5x, házená - 5x, fotbal - 3x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x) - foto

9. - 10. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 5x, házená - 5x, fotbal - 3x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

6. kolo – třetí liga, skupina C (9. 11.): TTC MS Brno C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10, sestava a body SKC: F. Herout 4, Loudín 3, Škopek 2, Nevřela 1 

7. kolo – třetí liga, skupina C (10. 11.): TJ Žďár nad Sázavou - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:10, sestava a body SKC: Loudín 3, Fr. Herout 2, Nevřela 2, Škopek 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS B

6. kolo – KS2, skupina D (9. 11.): TJ Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:5, sestava a body SKC: Polívková 2, Vaigl 1, Němec 1, T. Herout, čtyřhra 1

7. kolo – KS2, skupina D (10. 11.): ST Benešov B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 5:10, sestava a body SKC: Polívková 3, T. Herout 3, Němec 2, Zd. Jandejsek 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

6. kolo - RP1 (8. 11.): TJ Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 10:8, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, Friš 2, Buldra 2, Dolejš 1 


STOLNÍ TENIS D

6. kolo - RP2 (9. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT - TJ Sokol Chlístovice A 7:11, sestava a body SKC: Dolejš 2, V. Förster 2, J. Förster 1, Babka 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS E

7. kolo – RP3 (9. 11.): SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT -  Sokol Malín E 8:10, sestava a body SKC: Babka 3, Jajčišin 3, Nácovský 1, T. Förster 1


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (9. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 0:3 (-19,-17,-16)        

6. kolo - KP 1 (9. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 0:3 (-19,-17,-16)        

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Melcrová, Brůzlová, Měšťánková, Sedláčková, Brožová  


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (9. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 3:0 (17,17,26)         

4. kolo - KP 1 (9. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod 1:3 (23,-15,-28,-19)        

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Slouka, Nutil, Krajc, Hrbek, Šramka  


FOTBAL A

12. kolo – I. B třída (9. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sokol Zvole 1:2 (0:1), sestava a branky Jiskry: Cudlín -  Louda (76. Šindelář), Jouza, L. Jelínek, Hájek - M. Váňa (88. Kotek), L. Martinák 1, Arnolt, Pejša (49. Bareš) - Zeman, P. Jelínek


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

12. kolo - mladší žáci (3. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 11:0 (6:0), sestava a branky Jiskry: Štichauer –  Anděl 1, Nácovský, Čermák 1, Hromas, Pistorius, Božík, Horák, Adam 3, Pěkný 1, Pivoňka, Šanda, Vöröš 3, Jelínek, L. Sechovec, Strecker 1, Váňa 1


ŠIPKY

8. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (10. 11.): Letci Kolín B - Baltazaři 6:12 - legy: 16:26, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Chmel 3, M. Vrzáček 2, Hejl 1, cricket 1, double 1


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

9. kolo extraliga (8. 11.): Lovosice - HBC Ronal Jičín 30:27 (13:11)

Kovařík skóroval 5x, Dolejší 1x


HÁZENÁ MUŽI – ČESKÝ POHÁR

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

4. kolo (osmifinále) – Český pohár (6. 11.): Dukla Praha – HBC Ronal Jičín 28:19 (13:11)

Kovařík neskóroval, J. Dolejší skóroval 6x


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

5. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (5. 11.): Volejbal Modřany B – Prosek 3:0 (20, 23, 22)  

6. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (7. 11.): Dansport A - Volejbal Modřany B 1:3 (-23, -22, 24, -15) 


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

6. kolo – 1. liga (10. 11.): Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 30:25 (15:10)

A. Dolejší neskóroval


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

11. kolo – extraliga kadetek (9. 11.): Olymp Praha – BVC Chodov 0:3 (-21, -22, -24)    

12. kolo – extraliga kadetek (9. 11.): Olymp Praha – BVC Chodov 0:3 (-22, -16, -20)  


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

14. kolo - divize, skupina C (9. 11.): FK Kolín - FK Čáslav 3:1 (2:0)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

7. kolo – 2. liga (9. 11.): Sokol Velké Meziřičí - Maloměřice Brno B 26:25 (12:15)

Roub neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

7. kolo – 2. liga (10. 11.): Lokomotiva Vršovice - Slavia Praha 20:23 (11:11)

D. Korel neskóroval


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

  9. kolo - 1. liga mužů (8. 11.): MFF Praha - ČZU Praha 3:1 (19, -22, 23, 22)      

10. kolo - 1. liga mužů (9. 11.): MFF Praha - Benátky n. J. 1:3 (-16, 20, -20, -23)   


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Josef Macháček, Jan Rozkošný, volejbal Modřany)

vgb

Datum vložení: 10. 11. 2019 20:51
Datum poslední aktualizace: 17. 11. 2019 20:44
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Finálový turnaj OFS v Čáslavi, 12 týmů, Jiskra obsadila 6. místo, 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 679
TÝDEN: 6331
CELKEM: 2409853

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz