Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

Aktuální víkendové výsledky, foto

SPORT - AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 13. - 14. ledna 2018

13. - 14. LEDNA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 14. 1. 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 5. - 6. - 7. ledna 2018

5. - 6. - 7. LEDNA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 8. 1. 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS C

10. kolo - RP1 (5. 1.): Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou C 9:9, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Zd. Jandejsek 3, Němec 2, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

10. kolo - RP2 (6. 1.): Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D 13:5, sestava a body SKC: WO 2, Friš 1, Kop, Procházka, čtyřhra 2

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

10. turnaj v Čáslavi (6. 1.)

Pořadí: 1. Machan Martin, 2. Mareš František, 3. Viták Karel, 4. Risteski Slobodan, 5. Čech Josef, 6. Stýblo Ladislav, 7. Fertö Milan (Zruč nad Sázavou), 8. Zelený Jaroslav, 9. Kopecký Arnošt (Zruč nad Sázavou), 10. Nejedlo František, 11. Novák Jindřich, 12. Studnička Jaroslav (Zruč nad Sázavou)…. 24. Čarek Jaroslav (Zruč nad Sázavou), 25. Šubrt Oldřich (Zruč nad Sázavou)

STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ

Regionální přebory mladšího žactva 2017 – 2018 v Církvici (7. 1.)

Dvouhra: 1. Jan Čekal, 2. Filip Cendelín, 3. - 4. Matěj Kulhánek, Vojtěch Förster, 5. - 8. Ondřej Nácovský, 9. - 10. Jan Tůma, 11. - 14. Tomáš Förster

Čtyřhra: 1. Jan Čekal - Matěj Kulhánek, 2. Ondřej Nácovský - Filip Cendelín, 5. - 8. Jan Tůma - Tomáš Förster

Smíšená čtyřhra: 1. Filip Cendelín (Zruč) - Adéla Fuchsová (Zbraslavice), 2. Matěj Kulhánek (Zruč) - Kateřina Fuchsová (Zbraslavice)

ATLETIKA

Zruč nad Sázavou, Praha (6. 1.) – konečné pořadí Běžecké prosincové výzvy uběhnout maraton, vyhlášení výsledků a návštěva kina v OC Chodov (prvních 7 chlapců a 4 dívky)

Výsledky chlapců Jiskry: 1. Ondřej Dubják, 2. Matěj Gabko, 3. Antonín Maxa, 4. Vojtěch Maxa, 5. Matěj Svoboda, 6. Jan Bělina, 7. Tadeáš Jantač, 8. Zdeněk Jelínek, 9. Tomáš Krbaťa, 10. Jindřich Lebeda a Pavel Maxa

Výsledky dívek Jiskry: 1. Michaela Chmelová, 2. Tereza Lapáčková, 3. Barbora Filipová, 4. Eliška Svobodová, Linda Vávrová, 6. Tereza Havlínová

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 16. - 17. prosince 2017

16. - 17. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 17. 12. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FLORBAL MLÁDEŽ

6. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (17. 12.) v Kostelci nad Černými lesy

Vlci Tatran Kostelec nad Černými lesy - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:3 (3:1 2:0 3:2), branky a asistence Jiskry: 08:17 Chaloupka (Korecký), 33.16 Vavřička, 33.53 Kvasnička (Kafka)

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

9. turnaj v Kladrubech nad Labem (16. 12.)

Pořadí: 1. Zelený, 2. Černuška, 3. Kopecký (Zruč), 4. Jůzl, 5. Dittrich, 6. Studnička (Zruč), 7. Kraus, 8. Houdek, 9. Pagáč, 10. Mareš, 11. Šubrt (Zruč)

ŠIPKY

12. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (17. 12.): Letci Kolín B - Baltazaři Zruč nad Sázavou 6:12, legy 17:26, sestava a body: Žižlavský 4, Chmel 4, Rada 2, Hejl 1, double 1

ATLETIKA

Mikulášský běh (10. 12.) Benešov u Prahy – 5 km
3. místo: Martin Lejnar – 18.33

ČEPS Christmas night Run 2017 - 1155 účastníků (16. 12.) – Praha – 5.1 km
5. místo (M 30): Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč) – 18.58,98
37. místo (M 30): Lukáš Hoskovec (SDH Zruč) - 23.40,63
65. místo (M 30): Luboš Drbal (SDH Zruč) – 25.49,31
66. místo (M 30): Milan Závorka (SDH Chabeřice) – 25.49,97

STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ

Regionální přebory žactva ve Zruči nad Sázavou (17. 12.)

Dvouhry: 2. Kulhánek, 3. Dolejš
Čtyřhra: 2. Dolejš - Kulhánek, 3. V. Förster - Baloun
Smíšená čtyřhra: 1. Dolejš - Čížová

Další Zručáci: 5. V. Förster, 7. - 9. Baloun, 10. - 12. Nácovský a T. Förster

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 9. - 10. prosince 2017

9. - 10. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 10. 12. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS A

11. kolo – třetí liga, skupina A (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Studená 8:10, sestava a body SKC: F. Herout 3, Nevřela 2, Hameta 1, Slavík 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

11. kolo - KS1, skupina B (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Sadská B 10:8, sestava a body SKC: Slavík 4, Kamarýt 4, Hameta 1, čtyřhra 1, T. Herout

STOLNÍ TENIS C

9. kolo - RP1 (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A 15:3, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, V. Herout 3, Friš 3, Němec 3, čtyřhry 2

STOLNÍ TENIS D

9. kolo - RP2 (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 6:12, sestava a body SKC: Friš 2, V. Herout 1, Dolejš 1, Kop 1, čtyřhra 1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2
8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 3:2
9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 0:3

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (9. 12.) – pohár OFS Čáslav, 3. místo

Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 0:1
Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:3
Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 4:1, branky: Procházka 2, Šic 1, Nácovský 1
Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 3:2, branky: Procházka 2, Šic 1
Zruč nad Sázavou – Sokol Potěhy 5:0, branky: Marhan 2, Anděl 1, Božík 1, Pěkný 1

FLORBAL MUŽI

9. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:10 (0:3 1:2 1:5), branky a asistence Jiskry: 03:19 Vladimír Červinka (František Jantač), 05:37 František Jantač, 09:08 Jan Čech (Luboš Drbal), 18:51 Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 19:36 František Jantač (Petr Kratochvíl), 28:48 Petr Kratochvíl (Michal Kratochvíl), 30:11 František Jantač (Petr Kratochvíl), 32:26 Luboš Drbal (Jan Čech), 34:05 Vladimír Červinka (Michal Kratochvíl), 35:17 Luboš Drbal (Jan Čech)

10. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): Fbk Koleje Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5 (0:2 2:1 2:2), branky a asistence Jiskry: 06:56 Jan Čech (Luboš Vodrážka), 10:37 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 21:06 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 24:54 Luboš Drbal, 27:27 Petr Tvrdík

ŠIPKY

11. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (10. 12.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Savci Dobřeň 15:3, legy 28:16

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

8. turnaj v Labské Chrčici (9. 12.)
Pořadí: 1. Lang, 2. Risteski, 3. Kopecký (Zruč), 4. Pagáč, 5. Hrbek, 6. Novák, 7. Studnička (Zruč), 8. Fertö (Zruč), 9. Nejedlo, 16. Šubrt (Zruč)

ATLETIKA

Slavnostní vyhlášení běžeckého seriálu Junior Gesus Běžec Podblanicka – Benešov u Prahy (10. 12.)

V průběhu roku 2017 se uskutečnilo celkem pět běžeckých klání ( 2x Benešov, Konopiště, Vlašim, Zruč nad Sázavou), kdy běžci dostávali za jednotlivá umístnění body, které se na závěr sečetly a rozhodly o celkových výsledcích.

Předžáci ročník 2010/11 – 5. místo - Martinka Blažejovská, 7. místo - Adéla Gabková, 8. místo - Linda Vávrová (odběhnuty pouze dva závody)
Kluci ve stejné kategorii – 33. místo - Matěj Patera

V ročníku 2008/09 – 1. místo - Terka Lapáčková (soutěž suverénně vyhrála)
Mezi chlapci - 3. místo - Máťa Svoboda, 5. místo - Máťa Gabko, 8. místo - Tonda Maxa, 10. místo - Jenda Bělina.

V nejmladších žácích 2007/06 – 3. místo - Vojta Maxa.

Kategorie starších žáků - děvčata ovládla Míša Chmelová a kluky Ondra Dubják, 4. místo Tomáš Krbaťa

ATLETIKA

S-centr Benešov (10. 12.)
Slavnostní vyhlášení výsledků dospělých Běžce Podblanicka 2017 (seriál 20 závodů)

zástupci Jiskry se umístili takto:

Ženy A - Nikol Petrásková - 1. místo
Muži A - Ondřej Pojmon - 10. místo
Muži B - Petr Dubják - 4. místo a Martin Lejnar - 8. místo

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 2. - 3. prosince 2017

2. - 3. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 3. 12. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS C

8. kolo - RP1 (2. 12.): Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou C 17:1, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 1, T. Förster, V. Förster, Kop

STOLNÍ TENIS D

8. kolo - RP2 (2. 12.): Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9, sestava a body SKC: V. Herout 4, Friš 4, Dolejš 1, J. Förster

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3
8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1

ŠIPKY

10. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (3. 12.): U Kapličky Vrdy - Baltazaři Zruč nad Sázavou 8:10, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Chmel 2, Hejl 1, Rada 1, double 1, cricket 1

MLÁDEŽ FLORBAL

5. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (2. 12.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Jiskra Zruč nad Sázavou)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Draci Říčany bílí 3:15 (0:6 3:4 0:5), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 2, Dolejší 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Kamenice 7:4 (3:2 2:1 2:1), branky a asistence Jiskry: Dolejší 5 (Chaloupka 2, Líbal 1, Procházka 1), Chaloupka 1 (Dolejší 1), Vavřička 1 (Veřtát 1)

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

7. turnaj v Libenicích (2. 12.)
Pořadí: 1. Hrbek, 2. Vopelák, 3. Zelený, 4. Fertö (Zruč), 6. Šubrt (Zruč), 13. Kopecký (Zruč), 20. Studnička (Zruč)

ATLETIKA

Praha - Stromovka (2. 12.) - 12. ročník Mikulášské haly žactva
Jednotlivé výsledky závodnic Jiskry:
Míša Chmelová
150 m - 5. místo v rozběhu časem 22,05 s
skok vysoký - 16. místo výkonem 135 cm
Barča Filipová
60 m - 4. místo v rozběhu časem 8,87 s
skok daleký - 18. místo výkonem 411 cm

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (3. 12.) – 1. místo v Říčanech
Skupina
Zruč nad Sázavou - Satalice 6:0, Zruč nad Sázavou - Libuš II 4:0, Zruč nad Sázavou - Slivenec 2:0
Semifinále
Zruč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou 2:0
Finále
Zruč nad Sázavou - Libuš I 1:1, penalty 3:2

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 25. - 26. listopadu 2017

25. - 26. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 27. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

HÁZENÁ MUŽI

11. kolo – 2. liga muži JZČ (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod 33:26 (16:11), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík 12, Lefner 7, Roub 5, Havránek 3, M. Vrzáček 2, Brož 2, Koubský 1, Červinka 1

STOLNÍ TENIS A

10. kolo – třetí liga, skupina A (25. 11.): SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 2, Škopek 2, Slavík 1, čtyřhra 2

11. kolo – třetí liga, skupina A (26. 11.): Slavoj Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Škopek 2, Nevřela 2, Slavík 1, čtyřhra 2

STOLNÍ TENIS B

9. kolo - KS1, skupina B (25. 11.): Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:1, sestava a body SKC: T. Herout 1, Hameta, Bleha, P. Jandejsek

10. kolo - KS1, skupina B (26. 11.): Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:3, sestava a body SKC: T. Herout 2, Hameta, Kamarýt, P. Jandejsek, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

7. kolo - RP1 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav D 8:10, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 3, Friš 1, WO 1, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

7. kolo - RP2 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 2:16, sestava a body SKC: J. Förster, V. Förster, Baloun, Kop, WO 2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 2:3
7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1
6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 17. - 18. - 19. listopadu 2017

17. - 18. - 19. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 19. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

13. kolo – I. B třída (19. 11.): Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (3:1), branka Jiskry: Jouza 1

HÁZENÁ MUŽI

10. kolo – 2. liga muži JZČ (18. 11.): Loko České Budějovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:20 (13:10), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Roub 6, Havránek 5/3, Felis 3, Lefner 2, Koubský 2, D. Korel 1, M. Vrzáček 1, Červinka

STOLNÍ TENIS D

6. kolo - RP2 (17. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 4:14, sestava a body SKC: Friš 3, Procházka, Dolejš, Kop, čtyřhra 1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3
6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

FLORBAL MUŽI

7. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): CRPA B Prague Amigos - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (0:0 1:0 2:2), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 1 (Drbal 1), Drbal 1 (Lopour 1)

8. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): FBC Young Boys B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (2:0 3:3 0:4), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 2 (Drbal 2), Červinka 2 (Tvrdík 1, Drbal 1), Jantač 2 (Drbal 1, P. Kratochvíl 1), Lopour 1 (Němeček 1)

MLÁDEŽ FLORBAL

4. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (18. 11.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Kutná Hora)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK FAT Pipe Vosy Praha 1:7 (0:0 1:5 0:2), branky a asistence Jiskry: Zubec 1 (Procházka 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Pitbulls Kolín 3:6 (0:2 2:2 1:2), branky a asistence Jiskry: Procházka 1 (Chaloupka 1), Maxa 1 (Chaloupka 1), Vavřička 1

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 11. listopadu - 12. listopadu 2017

11. - 12. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 13. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 4. listopadu - 5. listopadu 2017

4. - 5. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 5. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 28. října - 29. října 2017

28. - 29. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 30. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 21. října - 22. října 2017

21. - 22. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 22. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 14. října - 15. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (14. ŘÍJNA - 15. ŘÍJNA 2017) - FOTO

Datum: 15. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 7. října - 8. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (7. ŘÍJNA - 8. ŘÍJNA 2017) - FOTO

Datum: 8. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 28. září - 1. října 2017

ČTVRTEK - SOBOTA - NEDĚLE (28. ZÁŘÍ - 30. ZÁŘÍ - 1. ŘÍJNA 2017) - FOTO

Datum: 1. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 23. září - 24. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (23. ZÁŘÍ - 24. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 24. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 16. září - 17. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (16. ZÁŘÍ - 17. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 17. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 8. září - 9. září - 10. září 2017

PÁTEK - SOBOTA - NEDĚLE (8. ZÁŘÍ - 9. ZÁŘÍ - 10. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 10. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 2. září - 3. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (2. ZÁŘÍ - 3. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 3. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Zobrazeno 91-108 ze 108

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

BAREVNÉ MĚSTO 29. - 30. 6. 2018

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 702
TÝDEN: 6354
CELKEM: 2409876

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz