Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

Aktuální víkendové výsledky, foto

SPORT - AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 9. - 10. prosince 2017

9. - 10. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 10. 12. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS A

11. kolo – třetí liga, skupina A (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Studená 8:10, sestava a body SKC: F. Herout 3, Nevřela 2, Hameta 1, Slavík 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

11. kolo - KS1, skupina B (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Sadská B 10:8, sestava a body SKC: Slavík 4, Kamarýt 4, Hameta 1, čtyřhra 1, T. Herout

STOLNÍ TENIS C

9. kolo - RP1 (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A 15:3, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, V. Herout 3, Friš 3, Němec 3, čtyřhry 2

STOLNÍ TENIS D

9. kolo - RP2 (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 6:12, sestava a body SKC: Friš 2, V. Herout 1, Dolejš 1, Kop 1, čtyřhra 1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2
8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 3:2
9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 0:3

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (9. 12.) – pohár OFS Čáslav, 3. místo

Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 0:1
Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:3
Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 4:1, branky: Procházka 2, Šic 1, Nácovský 1
Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 3:2, branky: Procházka 2, Šic 1
Zruč nad Sázavou – Sokol Potěhy 5:0, branky: Marhan 2, Anděl 1, Božík 1, Pěkný 1

FLORBAL MUŽI

9. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:10 (0:3 1:2 1:5), branky a asistence Jiskry: 03:19 Vladimír Červinka (František Jantač), 05:37 František Jantač, 09:08 Jan Čech (Luboš Drbal), 18:51 Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 19:36 František Jantač (Petr Kratochvíl), 28:48 Petr Kratochvíl (Michal Kratochvíl), 30:11 František Jantač (Petr Kratochvíl), 32:26 Luboš Drbal (Jan Čech), 34:05 Vladimír Červinka (Michal Kratochvíl), 35:17 Luboš Drbal (Jan Čech)

10. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): Fbk Koleje Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5 (0:2 2:1 2:2), branky a asistence Jiskry: 06:56 Jan Čech (Luboš Vodrážka), 10:37 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 21:06 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 24:54 Luboš Drbal, 27:27 Petr Tvrdík

ŠIPKY

11. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (10. 12.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Savci Dobřeň 15:3, legy 28:16

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

8. turnaj v Labské Chrčici (9. 12.)
Pořadí: 1. Lang, 2. Risteski, 3. Kopecký (Zruč), 4. Pagáč, 5. Hrbek, 6. Novák, 7. Studnička (Zruč), 8. Fertö (Zruč), 9. Nejedlo, 16. Šubrt (Zruč)

ATLETIKA

Slavnostní vyhlášení běžeckého seriálu Junior Gesus Běžec Podblanicka – Benešov u Prahy (10. 12.)

V průběhu roku 2017 se uskutečnilo celkem pět běžeckých klání ( 2x Benešov, Konopiště, Vlašim, Zruč nad Sázavou), kdy běžci dostávali za jednotlivá umístnění body, které se na závěr sečetly a rozhodly o celkových výsledcích.

Předžáci ročník 2010/11 – 5. místo - Martinka Blažejovská, 7. místo - Adéla Gabková, 8. místo - Linda Vávrová (odběhnuty pouze dva závody)
Kluci ve stejné kategorii – 33. místo - Matěj Patera

V ročníku 2008/09 – 1. místo - Terka Lapáčková (soutěž suverénně vyhrála)
Mezi chlapci - 3. místo - Máťa Svoboda, 5. místo - Máťa Gabko, 8. místo - Tonda Maxa, 10. místo - Jenda Bělina.

V nejmladších žácích 2007/06 – 3. místo - Vojta Maxa.

Kategorie starších žáků - děvčata ovládla Míša Chmelová a kluky Ondra Dubják, 4. místo Tomáš Krbaťa

ATLETIKA

S-centr Benešov (10. 12.)
Slavnostní vyhlášení výsledků dospělých Běžce Podblanicka 2017 (seriál 20 závodů)

zástupci Jiskry se umístili takto:

Ženy A - Nikol Petrásková - 1. místo
Muži A - Ondřej Pojmon - 10. místo
Muži B - Petr Dubják - 4. místo a Martin Lejnar - 8. místo

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 2. - 3. prosince 2017

2. - 3. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 3. 12. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS C

8. kolo - RP1 (2. 12.): Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou C 17:1, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 1, T. Förster, V. Förster, Kop

STOLNÍ TENIS D

8. kolo - RP2 (2. 12.): Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9, sestava a body SKC: V. Herout 4, Friš 4, Dolejš 1, J. Förster

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3
8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1

ŠIPKY

10. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (3. 12.): U Kapličky Vrdy - Baltazaři Zruč nad Sázavou 8:10, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Chmel 2, Hejl 1, Rada 1, double 1, cricket 1

MLÁDEŽ FLORBAL

5. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (2. 12.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Jiskra Zruč nad Sázavou)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Draci Říčany bílí 3:15 (0:6 3:4 0:5), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 2, Dolejší 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Kamenice 7:4 (3:2 2:1 2:1), branky a asistence Jiskry: Dolejší 5 (Chaloupka 2, Líbal 1, Procházka 1), Chaloupka 1 (Dolejší 1), Vavřička 1 (Veřtát 1)

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

7. turnaj v Libenicích (2. 12.)
Pořadí: 1. Hrbek, 2. Vopelák, 3. Zelený, 4. Fertö (Zruč), 6. Šubrt (Zruč), 13. Kopecký (Zruč), 20. Studnička (Zruč)

ATLETIKA

Praha - Stromovka (2. 12.) - 12. ročník Mikulášské haly žactva
Jednotlivé výsledky závodnic Jiskry:
Míša Chmelová
150 m - 5. místo v rozběhu časem 22,05 s
skok vysoký - 16. místo výkonem 135 cm
Barča Filipová
60 m - 4. místo v rozběhu časem 8,87 s
skok daleký - 18. místo výkonem 411 cm

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (3. 12.) – 1. místo v Říčanech
Skupina
Zruč nad Sázavou - Satalice 6:0, Zruč nad Sázavou - Libuš II 4:0, Zruč nad Sázavou - Slivenec 2:0
Semifinále
Zruč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou 2:0
Finále
Zruč nad Sázavou - Libuš I 1:1, penalty 3:2

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 25. - 26. listopadu 2017

25. - 26. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 27. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

HÁZENÁ MUŽI

11. kolo – 2. liga muži JZČ (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod 33:26 (16:11), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík 12, Lefner 7, Roub 5, Havránek 3, M. Vrzáček 2, Brož 2, Koubský 1, Červinka 1

STOLNÍ TENIS A

10. kolo – třetí liga, skupina A (25. 11.): SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 2, Škopek 2, Slavík 1, čtyřhra 2

11. kolo – třetí liga, skupina A (26. 11.): Slavoj Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Škopek 2, Nevřela 2, Slavík 1, čtyřhra 2

STOLNÍ TENIS B

9. kolo - KS1, skupina B (25. 11.): Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:1, sestava a body SKC: T. Herout 1, Hameta, Bleha, P. Jandejsek

10. kolo - KS1, skupina B (26. 11.): Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:3, sestava a body SKC: T. Herout 2, Hameta, Kamarýt, P. Jandejsek, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

7. kolo - RP1 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav D 8:10, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 3, Friš 1, WO 1, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

7. kolo - RP2 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 2:16, sestava a body SKC: J. Förster, V. Förster, Baloun, Kop, WO 2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 2:3
7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1
6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 17. - 18. - 19. listopadu 2017

17. - 18. - 19. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 19. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

13. kolo – I. B třída (19. 11.): Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (3:1), branka Jiskry: Jouza 1

HÁZENÁ MUŽI

10. kolo – 2. liga muži JZČ (18. 11.): Loko České Budějovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:20 (13:10), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Roub 6, Havránek 5/3, Felis 3, Lefner 2, Koubský 2, D. Korel 1, M. Vrzáček 1, Červinka

STOLNÍ TENIS D

6. kolo - RP2 (17. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 4:14, sestava a body SKC: Friš 3, Procházka, Dolejš, Kop, čtyřhra 1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3
6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

FLORBAL MUŽI

7. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): CRPA B Prague Amigos - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (0:0 1:0 2:2), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 1 (Drbal 1), Drbal 1 (Lopour 1)

8. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): FBC Young Boys B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (2:0 3:3 0:4), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 2 (Drbal 2), Červinka 2 (Tvrdík 1, Drbal 1), Jantač 2 (Drbal 1, P. Kratochvíl 1), Lopour 1 (Němeček 1)

MLÁDEŽ FLORBAL

4. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (18. 11.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Kutná Hora)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK FAT Pipe Vosy Praha 1:7 (0:0 1:5 0:2), branky a asistence Jiskry: Zubec 1 (Procházka 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Pitbulls Kolín 3:6 (0:2 2:2 1:2), branky a asistence Jiskry: Procházka 1 (Chaloupka 1), Maxa 1 (Chaloupka 1), Vavřička 1

Připravil: Josef Tůma

Týdenní výsledkový servis 11. listopadu - 12. listopadu 2017

11. - 12. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 13. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 4. listopadu - 5. listopadu 2017

4. - 5. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 5. 11. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 28. října - 29. října 2017

28. - 29. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 30. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 21. října - 22. října 2017

21. - 22. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

Datum: 22. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 14. října - 15. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (14. ŘÍJNA - 15. ŘÍJNA 2017) - FOTO

Datum: 15. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 7. října - 8. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (7. ŘÍJNA - 8. ŘÍJNA 2017) - FOTO

Datum: 8. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 28. září - 1. října 2017

ČTVRTEK - SOBOTA - NEDĚLE (28. ZÁŘÍ - 30. ZÁŘÍ - 1. ŘÍJNA 2017) - FOTO

Datum: 1. 10. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 23. září - 24. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (23. ZÁŘÍ - 24. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 24. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 16. září - 17. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (16. ZÁŘÍ - 17. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 17. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 8. září - 9. září - 10. září 2017

PÁTEK - SOBOTA - NEDĚLE (8. ZÁŘÍ - 9. ZÁŘÍ - 10. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 10. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Týdenní výsledkový servis 2. září - 3. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (2. ZÁŘÍ - 3. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

Datum: 3. 9. 2017

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Zobrazeno 91-105 ze 105

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
3
20
2
21
2
22
6
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
2

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - Mladá Boleslav B 30:14, 2013

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 16
DNES: 1139
TÝDEN: 1139
CELKEM: 2159992

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz