18. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou A – FK Loučeň 2:1 PK

Jiskra se štěstím přežila první poločas, dostala pouze jednu branku. Ve druhé části zabojovala a vyrovnala. Penalty byla loterie, o bodech rozhodla Loudou až v šesté sérii

Jiskra zajíždí v 19. kole do Městce Králové

Jiskra se štěstím přežila první poločas, dostala pouze jednu branku. Ve druhé části zabojovala a vyrovnala. Penalty byla loterie, o bodech rozhodla Loudou až v šesté sérii

Jiskra zajíždí v 19. kole do Městce Králové

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 18. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu družstvo Loučeně.

18. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – FK Loučeň 2:1 PK 1:1 (0:1) – PK 4:3

Od začátku utkání byli lepší hosté, vypracovali si nejméně pět ,,tutovek“, proměnili pouze jednu ve 13. minutě Bašusem. Postupem času se začal hostující celek více zatahovat a toho se zručští fotbalisté snažili využít. Nastěhovali se ve druhém poločase na polovinu soupeře a i přes občasné výpady hostů v 80. minutě Lubošem Martinákem vyrovnali – 1:1. Navíc Loučeň podržel gólman Bednář. Penaltový rozstřel vyšel lépe Jiskře, která tak získala dva body.

Michal Váňa, trenér Jiskry: „Hosté si vytvořili v prvním poločase mnoho šancí, potrestali náš však k jejich smůle pouze jednou. Ve druhé části jsme přidali na důrazu a v 80. minutě vyrovnali. Navíc nás podržel gólman Cudlín, který při našem tlaku zlikvidoval několik hostujících brejků. Škoda, že nemohli nastoupit Zeman a P. Jelínek.“

Branky: 80. L. Martinák – 13. Bašus. Rozhodčí: Patrik Vaňousek – Patrik Roth, Miroslav Vlk. ŽK: 67. Cudlín, 60. Janda, 90. L. Jelínek – 82. Prisčák, 89. Holub, 67. Kadlec. Diváků: 90. Poločas: 0:1.

Penalty domácích: L. Jelínek – ano, Arnolt – ano, L. Martinák – ne, Kovář – ne, Cudlín – ano, Louda – ano. Hosté neproměnili tři. (jot)

Zruč n. Sáz.: Cudlín – L. Martinák, Jouza, L. Jelínek, Hájek – Viktora, Janda (65. Hirnyk), T. Martinák, Váňa (46. Louda) – Arnolt, Kovář. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 18. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)