25. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství

Druhá výhra fotbalistů Jiskry v řadě, v tabulce posun na šestou příčku. Výborně zachytal Daněk, skóroval Zeman

Jiskra přivítá ve 26. kole jarní části soutěže celek AFK Pečky

Druhá výhra fotbalistů Jiskry v řadě, v tabulce posun na šestou příčku. Výborně zachytal Daněk, skóroval Zeman

Jiskra přivítá ve 26. kole jarní části soutěže celek AFK Pečky

Uhlířské Janovice - Áčko Jiskry odehrálo 25. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Uhlířských Janovic k utkání s místním FK.

25. kolo: FK Uhlířské Janovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou A 0:1 (0:1)

K souboji dvou celků z Kutnohorska došlo v neděli v Uhlířských Janovicích v rámci 25. kola I. B třídy, kde domácí celek FK přivítal Jiskru Zruč nad Sázavou. Po prvním poločase domácí prohrávali 0:1, ve druhé části utkání zůstal stav nezměněn, Zruč nad Sázavou tak zvítězila díky brance Zemana z 29. minuty. (jas)

Branky: 29. Zeman. Rozhodčí: Jan Babák – Matěj Blatný, Václav Pudil. ŽK: 0 – 83. Zeman, 70. P. Jelínek. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Zruč n. S.: Daněk – Louda (46. Bareš), Jouza, L. Jelínek, L. Martinák - Arnolt, P. Jelínek, Viktora, T. Martinák (79. Kovář) – Munkhbayasakh (64. Cudlín), Zeman (90. J. Váňa).

Tabulka po 25. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)