Fotbal A, třetí přípravný zápas - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – SK Kožlí (OP) 7:1 (3:0)

Třetí přátelské utkání skončilo v tréninkovém tempu debaklem Kožlí, střelecky se prosadil Arnolt

Čtvrté přípravné utkání se uskuteční v sobotu 9. března na UMT ve Vlašimi

Třetí přátelské utkání skončilo v tréninkovém tempu debaklem Kožlí, střelecky se prosadil Arnolt

Čtvrté přípravné utkání se uskuteční v sobotu 9. března na UMT ve Vlašimi

Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli třetí přátelské přípravné utkání před jarní sezonou 2018/19 I. B třídy.

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – SK Kožlí (OP) 7:1 (3:0)

Jiskra ke svému třetímu přátelskému zápasu nastoupila na tréninkovém hřišti, chyběli Cudlín, Musil, Z. Louda, T. Martinák, J. Váňa a Viktora.

Úvod utkání patřil Jiskře, kdy se ujala vedení brankou Kováře. Do poločasu vstřelili domácí další dvě branky L. Jelínkem a L. Martinákem – 3:0.

Druhý poločas byl opět v režii domácích, vsítili další čtyři branky, navíc neproměnili řadu šancí a nastřelili několik tyčí a břeven. Střelecky se dařilo Arnoltovi.

Michal Váňa, trenér Jiskry: „Třetí přípravné střetnutí jsme hráli v domácím prostředí na tréninkové trávě, terén byl ale hodně hrbolatý. Soupeř nás nijak neprověřil, mohl dostat jednou tolik gólů. Věřím, že příští soupeř na UMT ve Vlašimi – Sokol Kondrac – bude lepším protivníkem.“

Branky Jiskry: Arnolt 3, Kovář, L. Martinák, L. Jelínek, M. Váňa.

Sestava Jiskry: Daněk - Brabec, Jouza, Hájek, L. Jelínek - L. Martinák, Janda, P. Jelínek, Arnolt - Zeman, Kovář. Střídali M. Váňa, Hirnyk. Trenér Michal Váňa. (jot – foto: Josef Tůma)

(Foto: Josef Tůma)

Datum vložení: 6. 3. 2019 22:12
Datum poslední aktualizace: 6. 3. 2019 22:21