49. ROČNÍK HÁZENKÁŘSKÉHO TURNAJE, TŘEŠŤ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

49. ročník házenkářského turnaje, Třešť

HÁZENKÁŘI JISKRY SKONČILI NA TRADIČNÍM TURNAJI V TŘEŠTI STŘÍBRNÍ, VYHRÁLA DOLNÍ CEREKEV

Lukáš Lefner se zapsal do listiny střelců patnáctkrát (nejlepší střelec turnaje), Pavel Roub a Martin Felis čtrnáctkrát – David Vinc nejlepším gólmanem

HÁZENKÁŘI JISKRY SKONČILI NA TRADIČNÍM TURNAJI V TŘEŠTI STŘÍBRNÍ, VYHRÁLA DOLNÍ CEREKEV

Lukáš Lefner se zapsal do listiny střelců patnáctkrát (nejlepší střelec turnaje), Pavel Roub a Martin Felis čtrnáctkrát – David Vinc nejlepším gólmanem

Třešť – V Třešti se uskutečnil již 49. ročník tradičního házenkářského turnaje mužů a žen, který byl věnován památce dlouholetého moderátora sportovní akce Vlastimilu Smejkalovi. Hrací doba byla 2 x 12.5 minuty, hrál každý s každým, mezi zápasy byla pětiminutová přestávka – poté semifinále 1 – 4 a 2 – 3, následně utkání o 3. – 4. místo a finále.

Družstva mužů: TJ Slavoj Třešť, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Dolní Cerekev, Sokol Velké Meziříčí

Družstva žen: Sokol Velké Meziříčí, TJ Praha – Radlice, TJ Slavoj Třešť

Zápasy Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Velké Meziřičí 11:10, branky: Felis 4, Havránek 2, Lefner 2, D. Korel 2, Koubský 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Třešť 16:10, branky: Roub 5, Lefner 4, Felis 3, Havránek 2, Koubský 2

Jiskra Zruč nad Sázavou – Dolní Cerekev 10:11, branky: Roub 3, Felis 2, Lefner 2, D. Korel 1, Havránek 1, Koubský 1

Semifinále:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Třešť 15:13, branky: Lefner 5, Felis 4, Roub 2, Havránek 2, Pustka 1, D. Korel 1

Dolní Cerekev – Velké Meziřičí 13:6

O 3. – 4. místo:

Třešť – Velké Meziřičí 13:14

Finále:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Dolní Cerekev 11:11, branky: Roub 4, Havránek 3, Lefner 2, Felis 1, Pustka 1 - sedmičky 2:3

Ostatní výsledky ve skupině: Třešť - Dolní Cerekev 7:9, Třešť  - Velké Meziřičí 15:14, Dolní Cerekev - Velké Meziříčí 13:10.

Celkové pořadí: 1. Dolní Cerekev, 2. Jiskra Zruč nad Sázavou, 3. Velké Meziřičí, 4. Třešť

Konečné umístění kategorie žen: 1. Sokol Velké Meziříčí 7 bodů, 2. TJ Praha – Radlice 5 bodů, 3. TJ Slavoj Třešť 0 bodů

Individuální ceny:

Nejlepší střelec: Lukáš Lefner – Jiskra Zruč nad Sázavou – 15 branek

Nejlepší brankář: David Vinc – Jiskra Zruč nad Sázavou

Sestava a branky Jiskry (63): Vinc – Koubský 4, Felis 14, Havránek 10, Lefner 15, D. Korel 4, Roub 14, Pustka 2, P. Vrzáček. (jot, jip – foto: jip, par, mah)

(Foto: jip, par, mah)49. ročník házenkářského turnaje, Třešť

Datum vložení: 14. 8. 2018 13:04
Datum poslední aktualizace: 28. 8. 2018 13:02