Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

12. ROČNÍK MIKULÁŠSKÉ HALY ŽACTVA PRAHA STROMOVKA, ATLETIKA 2017 - FOTO

Praha Stromovka, 12. ročník Mikulášské haly žactva

DVANÁCTÉHO ROČNÍKU MIKULÁŠSKÉ HALY ŽACTVA V PRAZE STROMOVCE SE ZÚČASTNILY ATLETKY JISKRY MICHAELA CHMELOVÁ A BARBORA FILIPOVÁ

Závody se uskutečnily ve dvaceti disciplínách, 610 závodníků z 53 oddílů

Praha - Atletický oddíl PSK OLYMP Praha uspořádal v sobotu 2. prosince 2017 od 10 hodin v Atletické hale Otakara Jandery - areálu OLYMP CENTRUM SPORTU MV- Stromovka 12. ročník Mikulášské haly žactva. Projekt atletické halové závody pro mládež byl realizován za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy a městské části Praha 7.
Závodilo se ve dvaceti disciplínách, účast 610 závodníků z 53 oddílů, mezi přihlášenými byly i atletky Jiskry Zruč nad Sázavou Michaela Chmelová a Barbora Filipová (mladší žákyně v kategorii starších žákyň).

Jednotlivé výsledky:
Míša Chmelová
150 m - 5. místo v rozběhu časem 22,05 s
skok vysoký - 16. místo výkonem 135 cm
Barča Filipová
60 m - 4. místo v rozběhu časem 8,87 s
skok daleký - 18. místo výkonem 411 cm

Úplné výsledky jednotlivých disciplín:

60 metrů – pátý rozběh:
1. Petra Špačková - ASK Slavia Praha - 08.33, 2. Martina Primasová - ASK Slavia Praha - 08.67, 3. Michaela Zajíčková - ASK Slavia Praha - 08.70, 4. Barbora Filipová - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - 08.87, 5. Anna Havelková - AC Čáslav - 08.88, 6. Veronika Skalická - ASK Slavia Praha - 08.94, 7. Veronika Dobrová - Dukla Praha - 09.25, 8. Patricie Žídková - ASK Slavia Praha - 09.26

150 metrů – první rozběh:
1. Barbora Šplechtnová - PSK Olymp Praha - 18.47, 2- Jana Janáková - TJ Desná - 18.94, 3. Ester Bendová - PSK Olymp Praha - 19.35, 4. Hana Skočdopolová - Univerzitní sportovní klub Praha - 21.87, 5. Michaela Chmelová - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - 22.05

Skok daleký: 30 závodnic
1. Kateřina Tvrdá - Atletika Stará Boleslav - 5.23, 2. Sára Pšeničková - TJ Neratovice - 4.77, 3. Kateřina Branišová - ASK Slavia Praha - 4.76, 13. Markéta Šimková - Spartak Praha 4 - 4.17, 14. Petra Kliková - TJ Lokomotiva Beroun - 4.16, 15. Zuzana Krutinová - SKP Union Cheb - 4.15, 16. Jana Špinková - TJ Neratovice - 4.12, 17. Anna Jedličková - SK Aktis Praha - 4.12, 18. Barbora Filipová - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - 4.11, 19. Alexandra Ksandrová - SK Jeseniova - 4.10

Skok vysoký: (20 závodnic)
1. Klára Žížalová - PSK Olymp Praha - 1.60, 2. Kristýna Dvořáková -
A. C. TEPO Kladno - 1.57, 3. Aneta Pazderová - ATLETIK RUDNÁ - 1.54, 15. Šárka Valášková - Atletika Jižní Město - 1.35, 16. Michaela Chmelová - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - 1.35, 17. Tereza Tóthová - SK Aktis Praha - 1.35 (jot)

FOTOGALERIE

(Foto: Martina Filipová)

Praha Stromovka, 12. ročník Mikulášské haly žactva

Datum vložení: 5. 12. 2017 18:58
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2018 11:26
Autor: Josef Tůma

Úřední hodiny MěÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:00       12:00 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 11:00

 

Mobilní rozhlas

logo
 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
3
28
3
29
4
30
4
1
6
2
6
3
6
4
9
5
12
6
13
7
13
8
13
9
13
10
13
11
14
12
14
13
13
14
13
15
13
16
13
17
13
18
14
19
14
20
13
21
13
22
13
23
13
24
13
25
12
26
13
27
15
28
12
29
12
30
16
31
13

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Superpohár, Jiskra Zruč n. S. A - Uhl. Janovice B 2:3, 2015

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 134
TÝDEN: 1299
CELKEM: 2734545

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz