39. ROČNÍK PEČECKÉ DESÍTKY, ÚČAST ATLETŮ JISKRY - FOTO

Pečecká desítka 2018

PEČKY OPĚT PO ROCE OVLÁDL MEMORIÁL JARDY KVAČKA, BĚŽECKÝ ZÁVOD NA DESET KILOMETRŮ JINAK ZNÁMÝ JAKO PEČECKÁ DESÍTKA

Zručští startovali v kategorii minižákyně, minižáci, mladší dívky, starší dívky, starší kluci, starší žákyně, muži a ženy

Pečky - Zručští atleti (Adéla Vávrová, Linda Vávrová, Štěpán Váňa, Tereza Lapáčková, Matěj Svoboda, Michaela Chmelová, Ondřej Dubják, Petr Dubják, Kateřina Dubjáková) se zúčastnili v Pečkách 39. ročníku Pečecké desítky. Hostem při Pečecké desítce byla světová rekordmanka Jarmila Kratochvílová.

Běh na 10 km:
Ženy A - Kateřina Dubjáková - 45:34 min. – absolutní pořadí – 47. místo, v kategorii Z - 26. místo (241 běžkyň)
Muži A - Ondřej Dubják - 45:33 min. – absolutní pořadí – 313. místo, v kategorii M - 172. místo (617 běžců)
Muži B - Petr Dubják - 38:13 – absolutní pořadí – 106. místo, v kategorii MB - 33. místo (191 běžců)

Součástí Pečecké desítky Memoriálu Jardy Kvačka byla opět soutěž teamů, k tomu bylo potřeba složit čtyřčlenné družstvo. Nejlepší tři teamy byly odměněny věcnými cenami.

Pravidla byla jednoduchá, soutěž teamů je pro čtyřčlenná družstva, kdy podmínkou je minimálně jedna žena. Soutěž je vypsána jako součást hlavního závodu na 10 km (každý běží 10 km).

Tým Zručáci (Robert Štefko, Petr Dubják, Ondřej Dubják a Kateřina Dubjáková) - 8. místo (z 20 týmů)

Petr Dubják: ,, Děkujeme Róbertu Štefkovi za velkou pomoc našemu týmu a Ondřeji Dubjákovi, který se vzdal účasti na své trati 1609 m, kde přišel podle mého názoru o 1. místo. Oba nahradili nemocné Ondru Pojmona a Martina Lejnara.“ (jot, ped – foto: Petr Dubják, atletika)

Datum vložení: 13. 3. 2018 13:14
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2018 13:20