Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

HALOVÝ ATLETICKÝ TROJBOJ, SPORTOVNÍ HALA VE ZRUČI NAD SÁZAVOU, DÍVKY A CHLAPCI, ROČNÍKY 2011 - 2012, FOTO

Atletický halový trojboj pro ročníky 2011 – 2012

VE SPORTOVNÍ HALE VE ZRUČI NAD SÁZAVOU SE USKUTEČNIL HALOVÝ TROJBOJ ZA ÚČASTI ČTYŘ ODDÍLŮ

Zúčastněné oddíly: Atletika MC Hvězdička Benešov, SKP Olympia Kutná Hora, Spartak Vlašim, Atletika Zruč nad Sázavou

Zruč nad Sázavou – Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil Atletický halový trojboj pro ročníky 2011 – 2012, soutěžilo se v disciplínách: hod obouruč, trojskok, sprint okolo kuželů, účast: 45 atletů. Závody uspořádal atletický oddíl Jiskry Zruč nad Sázavou.

Zúčastněné oddíly: Atletika MC Hvězdička Benešov, SKP Olympia Kutná Hora, Spartak Vlašim, Atletika Zruč nad Sázavou

Výsledky:

Dívky 2012

hod obouruč: 1. Fraňková Eliška (Kutná Hora), 2. Peroutková Jindřiška (Zruč n. S.), 3. Jursíková Eliška (Benešov)

trojskok: 1. Fraňková Eliška (Kutná Hora), 2. Jursíková Eliška (Benešov), 3. Janečková Kristýna (Kutná Hora)

běh: 1. Jursíková Eliška (Kutná Hora), 2. Peroutková Jindřiška (Zruč n. S.), 3. Fraňková Eliška (Benešov)

Chlapci 2012

hod obouruč: 1. Tomáš Hrubý (Zruč n. S.), 2. Žaba Dominik (Zruč n. S.), 3. Kmošek Robin (Zruč n. S.) a Abrahám Matěj (Kutná Hora)

trojskok: 1. Tomáš Hrubý (Zruč n. S.), 2. Šibrava Patrik (Zruč n. S.), 3. Kmošek Robin (Zruč n. S.)

běh: 1. Tomáš Hrubý (Zruč n. S.), 2. Žaba Dominik (Zruč n. S.), 3. Šibrava Patrik (Zruč n. S.)

Dívky 2011

hod obouruč: 1. Fajmanová Emílie (Zruč n. S.), 2. Hrabánková Karolína (Vlašim), 3. Gabková Adéla (Zruč n. S.)

trojskok: 1. Fajmanová Emílie (Zruč n. S.), 2. Gabková Adéla (Zruč n. S.), 3. Mrázková Kateřina (Zruč n. S.)

běh: 1. Žížalová Tereza (Vlašim), 2. Hrabánková Karolína (Vlašim), 3. Mrázková Kateřina (Zruč n. S.)

Chlapci 2011

hod obouruč: 1. Kaprálek Lukáš (Kutná Hora), 2. Procházka Stanislav (Kutná Hora), 3. Dohnal Vojtěch (Benešov)

trojskok: 1. Kaprálek Lukáš (Kutná Hora), 2. Procházka Stanislav (Kutná Hora), 3. Dohnal Vojtěch (Benešov)

běh: 1. Kaprálek Lukáš (Kutná Hora), 2. Procházka Stanislav (Kutná Hora), 3. Patera Matěj (Zruč n. S.). (jot, foto: Radek Fajman, Adam Tvrdík)

FOTOGALERIE

(Foto: Radek Fajman, Adam Tvrdík)

Atletický halový trojboj pro ročníky 2011 – 2012

Datum vložení: 9. 3. 2018 8:06
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2018 8:15
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 16
DNES: 298
TÝDEN: 1026
CELKEM: 2452953

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz