12. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – Fercom Týnec nad Sáz. 0:1

FOTBALISTŮM SE NEDAŘILO, I PŘES ŠPATNÝ VÝKON ZAHODILI TŘI TUTOVKY, HOSTÉ JE V ZÁVĚRU POTRESTALI A ODVEZLI VŠECHNY BODY

Jiskra zajíždí v neděli ve 13. kole do Miřetic

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 12. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu Týnec nad Sázavou.

12. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Fercom Týnec nad Sázavou 0:1 (0:0)

Domácí začali útočnou hrou, do 9. minuty vytěžili tři gólové situace po rohových kopech. Hosté působili mdlým dojmem a vypadalo to, že si odvezou další porážku. Nestalo se tak, v brance Týnce nad Sázavou čaroval dvacetiletý gólman Dvořák. Ve 12. minutě zneškodnil samostatný únik Zemana, vyražený míč napálil přes branku Martinák. Hosté odpověděli v 15. minutě, kdy příhru Petráška nevyužil ke skórování Horký. Poté se Týnečtí probudili a postupně se dostávali do hry. Největší šanci prvního poločasu a možnost dostat hosty do vedení ,,zazdil“ ve 38. minutě Vavrek po narážečce Kopty, míč poslal vedle pravé tyče brankáře Cudlína.

Druhé dějství bylo až na několik výjimek již v režii hostí. Horký místo zakončení ještě nahrával Petráškovi, který byl v ,,gólovce“ sražen, ale jinak výborný rozhodčí Jahoda penaltu neodpískal. Cudlína nedokázal překonat ani Radačovský. V 67. a 72. minutě se vyznamenal nadvakrát týnecký Dvořák, když vyrazil po ojedinělých brejcích střely Zemana po přihrávce Kováře a Martináka. Týnečtí i nadále dobývali zručskou svatyni, ale domácí branka byla zakletá. Radačovský nejprve po rohovém kopu Skalického orazítkoval břevno a poté propásl gólovou šanci Horký. Tři minuty před koncem utkání se na hosty usmálo štěstí, když Radačovský vyhrál souboj s Jouzou a sedmnáctiletý Vavrek levou nohou podél výborného Cudlína rozhodl zápas 0:1. (jot, sim)

Branky: 87. Vavrek. Rozhodčí: Petr Jahoda – Martin Dvořák, Vojtěch Braunšveig. ŽK: 60. Hájek, 69. Petrů, 50. Kovář – 20. Radačovský. Diváků: 75. Poločas: 0:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Viktora – Kovář (68. Janda), Šindelář (78. Havel), Petrů, Martiňák, P. Jelínek – Zeman. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 12. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

14. TJ Jiskra Struhařov 12 3 0 9 19:37 9 0 0

Tabulka střelců Jiskry (21): J. Zeman 8, K. Petrů 4, T. Martinák 4, L. Kovář 3, S. Viktora 1, O. Jouza 1. (jot - foto: Josef Tůma)

Příští program: (13. kolo, 19. 11.)

Ne 13.30 Sokol Miřetice - Jiskra Zruč n. Sáz.

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Fercom Týnec nad Sáz. 0:1

Datum vložení: 12. 11. 2017 19:50
Datum poslední aktualizace: 12. 11. 2017 19:57