13. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1

SEDMNÁCT ÚVODNÍCH MINUT PŘIPRAVILO FOTBALISTY JISKRY O LEPŠÍ VÝSLEDEK

Fotbalisté Jiskry skončili po podzimní části sezony 2017/18 na jedenáctém místě, za Miřetice nastoupil trenér starší přípravky Jiskry Kamil Moudrý

Miřetice – Áčko Jiskry odehrálo 13. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště Sokola Miřetice.

13. kolo: Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (3:1)

Domácí využili velice produktivně úvodní nápor a vytvořili si rozhodující náskok v posledním podzimním mistrovském utkání v podobě tří branek za asistence hostujících obránců – 3:0. Hráčům ze Zruče nad Sázavou se podařilo Jouzou výsledek ve 21. minutě korigovat (3:1), zbytek poločasu se poté dohrál bez výraznějších šancí.

Ve druhém poločase se na náročném terénu hnali hosté za kontaktní brankou, vytvořili si několik příležitostí, ale bez brankového zakončení. Domácím se tak otevíraly možnosti k rychlým protiútokům. Několik nadějných přečíslení Miřetičtí nevyužili, a tak bylo utkání neustále otevřené. Až těsně v závěru, v 88. minutě, dal domácím definitivu tří bodů kanonýr Jenšík po rohovém kopu Zemana – 4:1. (sim, jot)

Branky: 12. J. Přitasil, 14. Jandák, 17., 88. Jenšík - 21. Jouza. Rozhodčí: Milan Slepička – Jakub Doubrava, Miloš Jarolímek. ŽK: 18. Z. Louda, 66. Jouza (oba Z). Diváků: 30. Poločas: 3:1.

Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Hirnyk (57. Janda) - Viktora - Kovář, Petrů, Martinák, Jelínek - Zeman. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 13. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)

14. FK Říčany 13 3 0 10 18:44 11 0 2

Tabulka střelců Jiskry (22): J. Zeman 8, K. Petrů 4, T. Martinák 4, L. Kovář 3, O. Jouza 2, S. Viktora 1. (jot - foto: Josef Tůma)

(Foto: Josef Tůma)

Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1

Datum vložení: 21. 11. 2017 10:16
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2017 10:23