13. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

PO JEDNOBRANKOVÉ VÝHŘE V PEČKÁCH JISKRA PŘEZIMUJE NA BRONZOVÉM STUPÍNKU, BODY ZAJISTILA BRANKA JOUZY

Jiskra přivítá ve 14. kole v jarní části soutěže celek AFK Sadská

PO JEDNOBRANKOVÉ VÝHŘE V PEČKÁCH JISKRA PŘEZIMUJE NA BRONZOVÉM STUPÍNKU, BODY ZAJISTILA BRANKA JOUZY

Jiskra přivítá ve 14. kole v jarní části soutěže celek AFK Sadská

Pečky – Áčko Jiskry odehrálo 13. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Peček k utkání s místním AFK.

13. kolo: AFK Pečky - Jiskra Zruč nad Sázavou A 0:1 (0:1)

Nedělní souboj čtvrté Jiskry a desátých Peček v I. B třídě dopadl lépe pro hostující Zruč nad Sázavou. Po brance z druhé minuty hosté výsledek udrželi i přes několik příležitostí domácích. Tři body tak putovaly do Zruče nad Sázavou.

Branka: 2. Jouza. Rozhodčí: Jiří Musil – Vladimír Kuka, Petr Chovanec. ŽK: 90. Cihlář, 83. Křivský, 37. Macháček, 70. Růžička, 68. Materna – 90. Petrů, 15. Hájek, 67. P. Jelínek, 40. L. Jelínek, 72. Jouza, 68. Váňa. Diváků: 120. Poločas: 0:1.

Zruč n. S.: Cudlín – Louda, Hájek, Jouza, L. Jelínek – Janda, Viktora, Petrů, Váňa (74. Kovář), P. Jelínek - Zeman

Michal Váňa: „Podařilo se nám dát rychlou branku Jouzou hned ve druhé minutě, což se nám letos stalo snad úplně poprvé. Někdy se to ale nevyplácí, soupeř si vytvořil tlak a my jsme se v dalších minutách neprosadili. Asi pět minut před koncem nastala infarktová situace, když jeden z našich hráčů zahrál malou domů z poloviny hřiště. Přihrávku ale tečoval stoper Jouza a poslal soupeře do protiútoku, naštěstí máme v bráně Tomáše Cudlína, který reflexivním zákrokem udržel vedení našeho týmu. Zápas byl těžký, oba týmy měly problémy s terénem. Remíza by byla asi zasloužená, ale tři body nakonec bereme my. Bylo to velice šťastné, pohled na tabulku teď pro nás nevypadá vůbec špatně. Takovou pozici asi nikdo nečekal, můžeme teď v klidu přezimovat, nemusíme se stresovat se záchranou. V zápase podali dobrý výkon také rozhodčí, kteří citlivě pouštěli hru. Máme tři body, určitě je bereme. (jas)

Tabulka po 13. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)