15. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Říčany 0:0, PK 5:4

FOTBALISTÉ JISKRY VYBOJOVALI DO TABULKY DVA DŮLEŽITÉ BODY V PENALTOVÉM ROZSTŘELU, GÓLMAN CUDLÍN DVĚ ,, DESÍTKY“ CHYTIL

Jiskra zajíždí v sobotu v 16. kole do Průhonic

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 15. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu družstvo Říčan.

15. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Říčany 0:0, PK 5:4

Jiskra získala v domácím prostředí na promáčeném terénu, navíc za neustálého deště, dva body proti Říčanům. Ve 12. minutě se neprosadil v pokutovém území P. Jelínek po přihrávce Jandy. O pět minut později stejný hráč vystřelil nad branku gólmana hostů Smoly. Po dvaceti minutách, patřící Jiskře, se začali prosazovat hosté. Vedle branky Cudlína mířil hostující Michal po uvolnění Pavlů. Podruhé zahrozil z hranice pokutového území Pavlíček, nastřelil ale domácího obránce, odražený míč po střele stejného hráče zlikvidoval vyběhnuvší Cudlín. Ve 39. minutě zahrozil říčanský Pavlů, jeho střela mířila vedle. První poločas tak mnoho zajímavého nenabídl a poločas skončil 0:0.

Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný, i když ke třem bodům měli blíže domácí. Nejprve zahrozil Hájek, se skákavou střelou si Smola poradil. V 63. minutě uvolnil Petrů P. Jelínka, který místo přihrávky doprava na Martináka volil kličku doleva a o míč přišel. O pět minut později mohli hosté vyhrávat, ideální přihrávku Pavlíčka do pokutového území spálil, ač sám před Cudlínem, Havelka. Nedáš – dostaneš tentokrát neplatilo. V 82. minutě uvolnil Petrů nabíhajícího P. Jelínka, ten ke smůle před odkrytou brankou trefil levou tyčku. V 87. minutě podržel domácí tým při střele Michala brankář Cudlín. Na druhé straně se neprosadil střelecky Petrů, odražený míč od obránců napálil Arnold mimo. Utkání skončilo bezbrankovou remízou, šlo se do penalt.
Domácí podržel při penaltách brankář Cudlín, chytil dvě – první a šestou, Jiskra nedala jednu - druhou. Za domácí skórovali – Petrů, Arnold, Martinák, Cudlín, nedal P. Jelínek. Za hosty se prosadil Pavlíček, Želízko, Pont, Havelka, nedal Marušák. Rozhodující pokutový kop proměnil v 6. sérii Louda, Sochůrka ,,vyčapal“ Cudlín.

Branky: Rozhodující penalta – Louda, pokutové kopy 5:4. Rozhodčí: Radek Dragoun – Petr Chovanec, Marek Meščan. ŽK: 85. Hájek, 90. Louda, 90. Petrů, 86. Arnolt – 15. Marušák, 59. Lohynský, 49. Masopust, 44. Pont. ČK: 83. Lohynský. Diváků: 60. Poločas: 0:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín - Z. Louda, Musil (87. Hirnyk), Jouza, Kotek - Hájek, Petrů, Martiňák, Janda (64. Havel) - Kovář (42. Arnolt), P. Jelínek. Trenér: Alois Chovánek.

Tabulka po 15. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

14. TJ Jiskra Struhařov 14 4 0 10 23:41 12 0 0

Tabulka střelců Jiskry (23): J. Zeman 8, K. Petrů 4, T. Martinák 4, L. Kovář 4, O. Jouza 2, S. Viktora 1. (jot - foto: Josef Tůma)

Příští program: (16. kolo, 7. 4.)

So 16.30 Spartak Průhonice - Jiskra Zruč n. Sáz.

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Říčany 0:0, PK 5:4

Datum vložení: 2. 4. 2018 21:05
Datum poslední aktualizace: 2. 4. 2018 21:13