17. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Struhařov 0:1 (0:0)

V UTKÁNÍ TÉMĚŘ BEZ ŠANCÍ BOJ JISKER O ZÁCHRANU ZRUČSKÁ SE STRUHAŘOVSKOU PROHRÁLA

Jiskra zajíždí v neděli v 18. kole do Maršovic

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 17. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu družstvo Struhařova.

17. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Struhařov 0:1 (0:0)

Začátek utkání patřil domácím, ve 2. minutě unikl po pravé straně Martinák, přihrál před pokutové území Jelínkovi, jeho střela trefila obránce hostů Koblasu. Na druhé straně pronikl do pokutového území Jiskry struhařovský Kaňka, Cudlín jeho střelu zneškodnil. V dalších dvaceti minutách se na hřišti nic nedělo, oba celky se trápily. Občas někdo na branku vystřelil, ale cíl nikdo nenašel. Ve 30. minutě se mohli hosté dostat do vedení, J. Sysel předložil do běhu Zmekovi, jenž přehodil vyběhnuvšího gólmana Cudlína, ale střela putovala opět vedle. Ve 30. minutě si pohrál s nervy diváků brankář Cudlín, kdy udělal ,,ve vápně“ kličku Michálkovi, ten však riskantní úmysl nevystihl. Ve 38. minutě posunul Váňa balón Zemanovi, jeho střelu tečoval obránce hostů Hanibal a přes prsty brankáře Pessra orazítkoval míč pravou tyč.

Ve druhém poločase, v 51. minutě, opět první vystřelili na branku domácí, po příhře Zemana pálil vedle Jelínek. O dvě minuty později hostující Koblasa utekl po pravé straně a po jeho centru hlavičkoval na zadní tyč Zmek a hosté se ujali vedení – 0:1. V dalších minutách mohli hosté vedení navýšit, Veselý však slibnou akci nedotáhl do konce. V závěru se domácí snažili s jednogólovým vedením hostů něco udělat, ale Struhařovští dirigováni brankářem Pessrem jim nic nedovolili.

Michal Váňa, asistent trenéra: ,,Prohrou jsme si zkomplikovali situaci. Opět jsme nedali branku a bez ní se nedá vyhrát. Zápas rozhodla jediná vyložená šance v utkání, kterou proměnil v 53. minutě hostující Zmek. Musíme se pokusit bodovat v Maršovicích, ale bude to těžké.“

Branka: 53. Zmek. Rozhodčí: Matěj Šesták – Milan Slepička, David Malý. ŽK: 50. Kotek – 83. D. Sysel, 42. Veselý, 87. J. Sysel. Diváků: 68. Poločas: 0:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek – Martinák, Petrů, Janda (33. Viktora), P. Jelínek - Zeman (68. Arnolt), Váňa. Trenér: Alois Chovánek.

Tabulka po 17. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

14. Sokol Maršovice 16 5 0 11 25:44 12 3 0

Tabulka střelců Jiskry (25): J. Zeman 8, K. Petrů 4, T. Martinák 4, L. Kovář 4, O. Jouza 2, S. Viktora 1, T. Cudlín 1, M. Váňa 1. (jot - foto: Josef Tůma)

Příští program: (18. kolo, 22. 4.)

Ne 17 Sokol Maršovice - Jiskra Zruč n. Sáz.

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Struhařov 0:1 (0:0)

Datum vložení: 19. 4. 2018 17:40
Datum poslední aktualizace: 19. 4. 2018 20:21