19. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství

Na hřišti devátého celku tabulky nevstřelila Jiskra žádnou branku, přestože příležitosti byly

Jiskra přivítá ve 20. kole jarní části soutěže celek Sokola Škvorec

Jiskra přivítá ve 20. kole jarní části soutěže celek Sokola Škvorec

Městec Králové - Áčko Jiskry odehrálo 19. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Městce Králové k utkání s místním SK.

19. kolo: SK Městec Králové - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:0 (2:0)

Další utkání I. B třídy sehrála Jiskra Zruč nad Sázavou v Městci Králové. Domácí fotbalisté nedovolili hostům proměnit ani jednu šanci a zaslouženě brali tři body.

Domácí potvrdili jarní formu a udělali radost městeckým fanouškům. Od první minuty byli  jednoznačně lepší. Jiskra se zatáhla na svoji polovinu a čekala na brejky. SK se naopak snažil přes kraje zručské obrany dostat do šancí. Po jedné takové Jizba zleva parádně našel Ročína, který hlavou otevřel skóre 1:0. Důležitý byl gól do šatny, kdy po parádní akci po ose Němec – Tůma zakončoval s přehledem Hartman – 2:0.

Druhá půle byla jen o domácím týmu a o výborném brankáři hostů Cudlínovi, který pochytal několik  šancí. Třetí gól přidal opět Hartman – 3:0. (sk, jot)

Branky: 45., 68. Hartman, 14. Ročín. Rozhodčí: Matěj Šesták – Petr Glogar, Jan Stehlík. ŽK: 0 – 60. Jouza, 59. Hájek, 51. Viktora, 42. P. Jelínek Diváků: 150. Poločas: 2:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek – Viktora, T. Martinák, P. Jelínek, L. Martinák – Arnolt (69. Kotek), Kovář.

Tabulka po 19. kole: (PU, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)