22. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - ZPRAVODAJSTVÍ

JISKRA OPĚT VENKU BOJOVALA, GÓL VŠAK NEDALA. NAOPAK SI VSTŘELILA VLASTNÍ BRANKU

Jiskra hostí v sobotu ve 22. kole TJ Kunice

Kácov, Vlašim – Áčko Jiskry odehrálo 22. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Vlašimi k utkání s AFK Kácov.

22. kolo: AFK Kácov - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:0 (1:0)

V rámci dvaadvacátého kola zajížděla Jiskra do Vlašimi na půdu druhého celku soutěže. Oba celky potřebovaly body, Kácov na zisk prvního místa, Jiskra, aby se dostala ze sestupové pozice. Utkání zvládl lépe Kácov, zvítězil jednobrankovým rozdílem vlastní brankou Jouzy z 28. minuty, když si srazil míč do vlastní sítě po odraženém balonu od tyče. (jot)

Michal Váňa, asistent trenéra: ,,O bodech rozhodl vlastní gól. Navíc se ve 36. minutě nechal za oplácení vyloučit Musil. Hráli jsme zase venku, dařilo se, ale body jsou pryč. Myslím si, že bod by nám po slušném výkonu slušel.“

Branky: 28. vlastní (Jouza). Rozhodčí: David Zoufalý - Matěj Blatný, Jan Babák. ŽK: 53. Toupal, 91. Filip, 69. Vlasák, 36. Cettl – 86. Kotek, 12. Viktora, 81. Petrů, 18. Kovář, 18. Váňa. ČK: 36. Musil. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Zruč n. S.: Cudlín - Viktora, Musil, Jouza, Kotek - Váňa, Janda (70. Hájek), Petrů, Hirnyk (48. Martinák) - Zeman, Kovář (65. Arnolt). Trenér: Alois Chovánek.

Tabulka po 22. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)

14. Sokol Maršovice 22 7 0 15 33:61 18 3 0

Tabulka střelců Jiskry (31): J. Zeman 9, T. Martinák 6, L. Kovář 5, K. Petrů 4, O. Jouza 2, S. Viktora 1, T. Cudlín 1, M. Váňa 1, P. Jelínek 1, L. Hájek 1. (jot – foto: Josef Tůma)

Příští program: (23. kolo, 26. května)

Jiskra Zruč n. Sáz. – TJ Kunice (v 17 hodin)

Datum vložení: 22. 5. 2018 9:57
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2018 11:23