23. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství

Pátá prohra fotbalistů Jiskry v řadě, v tabulce jsou na jedenáctém místě. Na jaře ještě nezískali plný počet bodů

Jiskra přivítá ve 24. kole jarní části soutěže celek Kavalier Sázava

Pátá prohra fotbalistů Jiskry v řadě, v tabulce jsou na jedenáctém místě. Na jaře ještě nezískali plný počet bodů

Jiskra přivítá ve 24. kole jarní části soutěže celek Kavalier Sázava

Liblice - Áčko Jiskry odehrálo 23. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Liblic k utkání s místní TJ.

23. kolo: TJ Liblice - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:0 (0:0)

Fotbalisté Zruče nad Sázavou v sobotu zavítali do Liblic, kde sehráli mistrovské utkání s tamním mužstvem. Zručští dorazili s jedním hráčem na střídání, první poločas zvládli udržet čisté konto, ale v útoku branku nedali, do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli dostal červenou kartu zručský Jouza, během zbytku utkání hosté třikrát inkasovali a odjížděli s porážkou 3:0.

Zručský Ondřej Jouza viděl druhou žlutou kartu za podražení soupeře zezadu v dvaapadesáté minutě. Jen pět minut poté dali domácí první branku, když se prosadil Jan Hrstka z pokutového kopu. Trvalo deset minut, než si Hrstka připsal druhý zásah. Hrstka si nakonec vsítil hattrick, v devadesáté minutě proměnil druhý pokutový kop domácího týmu.

Pro Zruč nad Sázavou to byla pátá prohra v řadě, Zručští prohráli s Městcem Králové, Škvorcem, Bílým Podolím, Sokolčí, a nyní také Liblicí. Poslední body získala Zruč 20. dubna po výhře na penalty nad Loučení. Na plnohodnotnou výhru čekají zručští fotbalisté od 18. listopadu, když získali tři body za výhru v Pečkách. (jas)

Branky: 57. p. k., 67. a 90. p. k. Hrstka. Rozhodčí: Petr Glogar – Karel Paukner, Michal Burian. ŽK: 67. Vosecký, 44. Vlk, 85. Hrstka – 21. a 52. Jouza, 57. M. Váňa. ČK: 52. Jouza (Z). Diváků: 90. Poločas: 0:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek - Arnolt, T. Martinák, Viktora, M. Váňa (70. J. Váňa), Janda – Munkhbayasakh

Tabulka po 23. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)