24. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou A – Kavalier Sázava 3:1

V posázavském derby první jarní výhra Jiskry, dva góly vstřelila posila Tugsmandakh Munkhbayasakh

Jiskra zajíždí ve 25. kole do Uhlířských Janovic

Jiskra zajíždí ve 25. kole do Uhlířských Janovic

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 24. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu družstvo Sázavy.

24. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – Kavalier Sázava 3:1 (3:0)

Sobotní odpoledne ve Zruči nad Sázavou nabídlo fotbalové derby domácích fotbalistů a hostů ze Sázavy. Zatímco hosté si na jaře drží relativně dobrou formu, zručští fotbalisté se na jaře stále hledají. Tentokrát to Jiskře vyšlo, po prvním poločase vedla 3:0, ve druhém poločase sice jednou inkasovala, Sázava ale další branky nepřidala a Zruč nad Sázavou se tak mohla radovat z první jarní výhry.

Ve 13. minutě se ujali domácí vedení, o branku se postaral Munkhbayasakh Tugsmandakh. O čtyři minuty později ho napodobil z pokutového kopu jeho spoluhráč Lukáš Jelínek, Jiskra vedla 2:0. Tři minuty před koncem prvního poločasu přidala Zruč nad Sázavou třetí branku, střelcem byl Tugsmandakh, pro kterého to byl druhý zásah v utkání. Ve druhé části utkání padla také branka na druhé straně, jediným střelcem Sázavy byl v čtyřiasedmdesáté minutě Roman Havránek. JIskra tak porazila hosty ze Sázavy 3:1 a získala první jarní výhru. (jas, jot)

Branky: 13. Tugsmandakh Munkhbayasakh, 17. L. Jelínek (p. k.), 42. Tugsmandakh Munkhbayasakh – 74. Havránek. Rozhodčí: Jaroslav Stejskal – Marek Meščan, Vladimír Kuka. ŽK: 0 – 83. Havránek. Diváků: 110. Poločas: 3:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín – Louda, Jouza, L. Jelínek, L. Martinák - Arnolt, P. Jelínek, Viktora, Janda (46. Hájek) – Munkhbayasakh, Zeman (62. Kovář).

Tabulka po 24. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)