3. A 4. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

JISKRA V HLÍZOVĚ DOBŘE BRÁNILA, PROHRÁLA AŽ BRANKOU ZE 78. MINUTY. ZISK TŘECH BODŮ S VRDY, CUDLÍN VYCHYTAL TŘETÍ NULU

Jiskra zajíždí v 5. kole do Loučeně

JISKRA V HLÍZOVĚ DOBŘE BRÁNILA, PROHRÁLA AŽ BRANKOU ZE 78. MINUTY. ZISK TŘECH BODŮ S VRDY, CUDLÍN VYCHYTAL TŘETÍ NULU

Jiskra zajíždí v 5. kole do Loučeně

Hlízov – Áčko Jiskry odehrálo 3. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Hlízova k utkání s místním týmem FOTBAL.

3. kolo:Fotbal Hlízov - Jiskra Zruč nad Sázavou A 1:0 (0:0)

Nedělní souboj dvou celků z Kutnohorska v I. B třídě dopadl lépe pro Hlízov. V utkání padla jedna branka, jedna červená a domácí neproměnili penaltu.

Michal Váňa, trenér Jiskry: ,,Z výsledku utkání radost nemám, domácí dnes neměli nic pořádného. Jediné, co dělali, byly dlouhé nakopávané balony. Ale tudy cesta přes našeho brankáře Cudlína nevedla. Hráli jsme docela defenzivně, ale pak přišla červená karta. Mohli jsme vstřelit branku, ale prováhali jsme správný okamžik. Větší převahu měli domácí. Jedinou branku vstřelil soupeř opět z dlouhého balonu, na který brankář Cudlín nestačil a samotný hráč Hlízova dorážel do prázdné branky. Zápasu by více slušel výsledek 0:0, protože jsme dobře bránili. Navíc konec zápasu se podle mě neměl pískat v 89. minutě, když se tak pět minut střídalo a leželo. Nechci kritizovat rozhodčí, teď se soustředíme na příští zápas.“ (jas)

Branka: 78. Navrátil. Rozhodčí: Leoš Hanák – Petr Filip, Ivo Polák. ŽK: 58. Linhart, 79. M. Frejlach, 50. Maxa, 85. M. Výborný – 20. L. Jelínek, 61. Musil, 14. Petrů, 69. Zeman. ČK: 68. Musil (Z). Diváků: 120. Poločas: 0:0.

Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda, Musil, Hájek, L. Jelínek (46. Viktora) – L. Martinák, T. Martinák, Petrů, P. Jelínek, Zeman (77. Kovář) - Arnolt. Trenér: Michal Váňa.

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 4. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu družstvo Vrdů.

4. kolo:Jiskra Zruč nad Sázavou A – Slavoj Vrdy 2:0 (1:0)

Sobotní utkání dvou celků z Kutnohorska v I. B třídě dopadl lépe pro Jiskru. V utkání padly dvě branky a hrálo se bez žlutých karet.

Michal Váňa, trenér Jiskry: ,,Získali jsme tři body, což je důležité. Dobře jsme bránili, ze čtyř mistráků máme na kontě tři nuly. Podržel nás gólman Cudlín, zejména při hostujících přímých kopech. Jediné, co mě mrzí, je střelecká forma Zemana. Nedaří se mu, měl tři šance. Je to škoda, kdyby něco proměnil, lépe by se týmu dýchalo.“

Branky: 9. Jouza, 58. Petrů. Rozhodčí: Lukáš Tichý – Jiří Musil, Eduard Herda. ŽK: 0/0. Diváků: 90. Poločas: 1:0.

Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Janda - L. Martinák, T. Martinák, Petrů, P. Jelínek -  Zeman (69. Kovář), Arnolt (79. Závorka). Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 4. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)