3. kolo, fotbal A, I. B třída, 2019/20 - zpravodajství

Ani zlepšený výkon zručských fotbalistů body nepřinesl, rozhodl rychlý protiútok domácích čtvrthodiny před koncem

Jiskra přivítá ve 4. kole podzimní části soutěže celek Miřetic

Ani zlepšený výkon zručských fotbalistů body nepřinesl, rozhodl rychlý protiútok domácích čtvrthodiny před koncem

Jiskra přivítá ve 4. kole podzimní části soutěže celek Miřetic

Vyžlovka - Áčko Jiskry odehrálo 3. kolo I. B třídy FUMBI 2019/20, skupiny D, na půdě soupeře, zajíždělo do Vyžlovky k utkání s místním SK.

3. kolo: SK Vyžlovka - Jiskra Zruč nad Sázavou A 3:1 (2:1)

Jiskra zaspala začátek utkání a ve 14. minutě prohrávala 2:0. Do poločasu snížil P. Jelínek z penalty na jednobrankový rozdíl - 2:1. O zisku bodů rozhodl protiútok domácího celku v 74. minutě – 3:1.

Branky: 4. a 74. Souček, 14. Plandor – 41. P. Jelínek (PK). Rozhodčí: Pavla Navrátilová – Filip Hes, Martin Koubek. ŽK: 2/2 (77. Kohoutek, 85. Šobíšek – 90. L. Martinák, 15. Musil). Diváků: 40. Poločas: 2:1.

Zruč n. S.: Cudlín - Musil, Louda, Hájek, Viktora - Arnolt, L. Martinák, Janda (87. Pejša), T. Martinák, P. Jelínek (56. Kovář) - M. Váňa (82. Tugsmandakh). Trenér: Svatopluk Veroněk.

Svatopluk Veroněk, trenér: ,,Ke třetímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili opět bez tří hráčů základní sestavy. Když pominu prvních patnáct minut, kdy jsme obdrželi díky své nepozornosti dva zbytečné góly, tak jsme hráli fotbal, za který se kluci nemusí stydět. Do konce poločasu jsme snížili z pokutového kopu na 2:1 po faulu na Arnolta, který konečně odehrál zápas podle mých představ. Druhý poločas jsme byli opět o něco lepší a bojovnější než domácí mužstvo. Bohužel rozhodl rychlý brejk domácích, který jim zajistil konečné vítězství. Kluci obstáli se ctí a s hlavou vzhůru. Věřím, že v příštím domácím zápase se nám podaří zvítězit.“

Tabulka po 3. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)